1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Duyuru +15 Icerik Eklerken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Yusuf

Abdullah Yusuf Islam-TR Üyesi Kullanıcı

@Ümmü Yasir abla Allah ömür verirse bu kuralların nekadar gerekli olduğuna şahit olacağız kızma Allah için anlamaya çalış emin ol kardeşler dikkat etmiyor kural vs tanımıyor.
  2. Ümmü Yasir

Ümmü Yasir Unutma Allah merhametlilerin en merhametlisidir Süper Moderatör

Estağfirullah @ Abdullah Yusuf kardeşim ne kızması. Asıl siz Hakkınızı helal edin. Burası çok güzel ve seviyeli bir site ve hassasiyetinizi anlıyorum. İnşaAllah ben de dahil daha dikkatli oluruz ve sizlere ekstra iş çıkarmayız. Allah cc siz ve diğer forum yöneticilerinin yardımcısı olsun..
  3. ahmed_sivasi

ahmed_sivasi üye Kullanıcı

kaç defa yapip geri sildim acaba bana kizarlarmi diye ama okadarda çalistim simdi iyi niyetle paylasiyorum, benden daha güzel anlatabilen ve yapabilen akhiler var ama suan bos duracagima bunu yapayim dedim, umarim kimseyi kizdirmam, özelliklede yetkili abileri...eger öyle ise mesajimi kaldiririm yada siz gerekeni yaparsiniz

alltaki isaretledigim ikona tikliyoruz
    spoiler.png

ordan spoiler'e tikliyoruz
    spoiler1.png

ve galiba bisey yazmaya gerek kalmadan devam et'e basiyoruz
    spoiler2.png

böyle birsey çikiyor, ondan sonra bunun içine foto, video hatta yazi konulabiliyor, siyah yaptigim seyin içine eklememiz lazimki spoiler olsun
    spoiler3.png

mesaj yazma bölümünden gelismis cevap yapilirsa daha kolay olabilir ve önizleme yapabiliriz, böylelikle en üstte spoiler kutucugu olusuyor, ama içinde birsey yok, eger fotoraf eklemek istiyorsak foto yüklüyoruz
    spoiler4.png

ben hem bir foto hemde yazi ekledimki daha kolay anlasilsin
    spoiler5.png
    burdada ekledigin yazi kirmizi yaptigim seylerin ortasinda olmasi lazim, yaziyi anlatayim o daha kolay: bastaki ] harfi ile yazinin ilk harfi arasinda bosluk olmamali, bu son kismi içinde geçerli [, fotorafida yapmis oldugum gibi ortada olmasi lazim, video linkini ise spoiler'in ortasina yapistirmak lazim

spoiler6.png

sivas3.jpg

Esselam aleykum we rahmetullah : )

gerçekten korkarak paylastigim nadir mesajlardan, insaAllah yetkili abiler bana kizmaz, azarlamaz
  4. Away

Away Islam-TR Üyesi Kullanıcı

MaşaAllah akhi çok güzel anlatmışsın :harika::harika: eline sağlık rabbim seni firdevse koysun :D
  5. ahmed_sivasi

ahmed_sivasi üye Kullanıcı

Rabbim cümlemize nasip etsin bunlari akhim
    bunca güzel dua gerçekten beni çok mutlu ediyor kardesim, hem seviniyor hemde üzülüyorum acaba ben buna laikmiyim diye
  6. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Konu günceldir : )
  7. Ummu Aişe

Ummu Aişe حسبي الله ونعم الوكيل Site Admin

Güncel
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş