1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

2016 Yılı Kurban Bayramınız Mubârak Olsun - Eid Mubârak

Konu, 'Kutlama ve Tebrikler' kısmında Abdulmuizz Fida tarafından paylaşıldı.

 1. AbdulFettah

  AbdulFettah 94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul. Forum Yöneticisi

    
  IMG-20160912-WA0010.jpg

  Başta Allah yolunda kurban olan Cihad ehlinin olmak üzere ümmeti Muhammedin(sav) kurban bayramı mübarek olsun :)
 2. eslem berire

  eslem berire Üyeliği İptal Edildi Banned

  Butün ıslam alemının Mubarek kurban bayramını kutluyorum ..Gormedıgım kardeslerımı bır dahakı bayrama gormeyı umud edıyor , bu bayramda da gelmeyenlere kalbımın kırık oldugunu buradan ilan edıyorum .
 3. Ebu Hayseme

  Ebu Hayseme Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Hepinizin Bayramını kutlarım. Hakkınızı helal edin bayram vesilesiyle. Dualarınızda beni de unutmayın. Ve daha da önemlisi Mucahidler ve Mazlumları unutmayın. Eid mubarak. Es'selamu Aleykum.
 4. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  Aleykumselam kardesim
 5. HCT

  HCT İyi Bilinen Üye Süper Moderatör Kullanıcı

  Ey ehli salat, bayramın mubarek olsun. Bu dinin bayramı yine bu dini yaşayanlarındır.
  Yine bu dinin önce nefsinde sonra insanlar arasında yaşanması için eliyle, diliyle ve kalbiyle hem geçmişte mücadele vermiş büyüklerimize hem de bugün halen daha mücadele veren tüm müslümanlara Rabbim merhabet etsin, günahları bağışlasın.
 6. M. Esma

  M. Esma لا إله إلا الله Kullanıcı

  Kurban bayramınız mübarek olsun
  Allah bizleri iman çizgisinden ayırmasın
  Allahım mazlumlara ve mücahidlere yardım et.
 7. ruhisukut

  ruhisukut Önce tanı sonra bağlan! Kullanıcı

  Aleykum Selam, bugün aldığım ufak bir darbe sonucu yaklaşık 3 saat ağrı çektim... Dayanılmaz bir ağrı... Öyle ki ağrı kesici kullanmak zorunda kaldım... Peki aklım ve duygularım neyle meşguldü? Darbeyi aldığım ilk anda dilimde 'teşrik tekbirlerinin' olması bana yalnız Allah'ı hatırlattı... 1 saat boyunca çektiğim ağrının mızmızlanmasını yaptım... İşte tam o anda İsmail (aleyhisselam)'ı hatırladım, nasıl adandığını.. Nasıl teslimiyetle Rabbe yöneldiğini, Allah yolunda kurban olma azmini hatırladım... Gerisi mi? Gerisi mazlum coğrafyalara yardıma giden yiğit kahramanları tefekkür etmekle geçti... İşte o zaman aldığım darbenin küçüklüğünü, asıl büyük darbeyi zilleti seçerek aldığımı öğrendim... Şimdi mi? Şimdi gördüğüm bir video da 'füzeler altında Rabbe kurban olan İsmaillerin' çokluğunu öğrendim... Alınan en hafif yara/darbe şarapnel parçalarının bedenlerinde ufak kesikler oluşturduğunu öğrendim... Ben güllük gülistanlık yaşadığımı, aczimle Allah'a sunacağım hiçbir mazeretimin olmadığını öğrendim... Şimdi bu adam bunları neden buraya yazıyor, ne saçma dediklerinizi duyar gibiyim ama... Ben daha önceki hiçbir kurban bayramında bu kadar çok şey öğrenmedim işte en önemlisi ben bunu öğrendim... Rabbim bu bayram gönüllerde duyulan cihad aşkını amellere yansıtacak bir iman nasip etsin; önce bana daha sonra siz kardeş ve abilerime... Son olarak ciddi manada bayram olarak görüyorsanız bugünü; hepinizin bu mübarek gününü tebrik ederim...
 8. ::IM4M`UL-HAREMEYN::

  ::IM4M`UL-HAREMEYN:: Tawhid Kullanıcı

  Geçmiş olsun abi hayırdır inşallah?
 9. Ebu Mervah

  Ebu Mervah الله اكبر والعزة لله Kullanıcı

  Başta Afganistan, Yemen ve Suriye olmak üzere, tüm cihad beldelerinde mallariyla ve canlariyla cihad eden, bizim gibi KAİDUUUN olmak varken, malini mülkünü geride birakip, mazlumlar için cihad beldelerine koşan tüm mücahidler olmak üzere, bütün MUVAHHİD VE MUVAHHİDELERİN IYDUL ADHA'SINI tebrik ediyorum.
 10. Hatve

  Hatve Çevrimdışı Kullanıcı

  Senin İsmail'in kimdir?

  Maşukun mu ? Ailen mi ?
  Maaşın mı ? Güzelliğin mi ?
  İlmin mi ? Diploman mı ?

  Öyleyse bu bayram İsmail'ini kurban et!

  Bayramınız mübarek olsun.


  [​IMG]
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş