1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Abd Kuzey Irak'ta Işid'i Vurdu

Konu, 'Irak Haberleri' kısmında farkındayız tarafından paylaşıldı.

 1. farkındayız

  farkındayız Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  [​IMG]

  Icerik hakinda kisa ozet yazarmisiniz. Isidin ABD ye tehdit mesaji buymus sanirim
 2. Abdullah Savaş

  Abdullah Savaş Üyeliği İptal Edildi Banned

  abd maliki iran esed hizbuşşeytan pyd pkk İsrail ve tüm laik işbirlikçi türk kürt arap köpeklere karşı her kim saldırırsa müminlerin kalbi onunla olur eğer aksi oluyorsa o kişinin imanını sorgulaması lazım.Vallahi ben şimdiye kadar ne dilinden ne elinden hiçbir mümine zarar gelmemiş olan İmam Zevahiriye gönülden bağlı olmama rağmen bir ışid mücahidinin yukarda yazdığım kafirler tarafından zarar görmesine karşın derin bir üzüntü duyuyorum.Kendi aramızda sorunlar olabilir hatta bu sorunları çıkaran ve inatla çözüme yanaşmayan taraf ışidde olabilir yinede kafirlere karşı onu savunuruz iftiraya uğrarsa onu savunuruz kendi aramızda meselemizi hallederiz.Allah niyeti hayır olana zaferi bahşedecektir eğerki ışid hatalı ve kötüyse vakti geldiğinde kimse merak etmesin enerjisini kaybeder kendi içinde bölünür bir sebep halk olur olacak olan olur.Hadislerde Resulullah S.A.V bize siyah bayrakların kudüse bayrağı dikene mehdiye hilafeti verene kadar durmayacağını müjdelemiş o yüzden derde tasaya gerek yok işler vaadedildiği minvalde yürüyor inşallah.

  Muaviye şöyle dedi:
  “Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
  ‘Benim ümmetimden bir topluluk Allah’ın emirlerini yerine getirmekte devam edecektir. Onlara yardım etmeyen onlara muhalefet edenler bu taifeye zarar veremeyecektir. Allah’ın kıyamet emri onlara gelinceye kadar, onlar bu galibiyet üzere olacaklardır...’ buyurdu.”
  Buhari 3405, Müslim 1037/174

  Cabir bin Abdullah (Radiyallahu Anhuma) şöyle dedi:
  “Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
  ‘Ümmetimden bir taife kıyamet gününe kadar hak üzere savaşarak muzaffer olmakta devam edecektir. Nihayet Meryem oğlu İsa iner ve Müslümanların emiri ona:
  −‘Gel bize namaz kıldır der.
  Bunun üzerine İsa aleyhisselam:
  −‘Hayır, Allah’ın bu ümmete bir ikramı olarak sizin bir kısmınız diğerleriniz üzerine emirlersiniz buyurur’
  dedi.”
  Ahmed 14726, 15129, Müslim 1923/173, Ebu Davud 2484, Hâkim 4/480, Albani Sahiha 1959
 3. Ebu Muhammed Eymen

  Ebu Muhammed Eymen Administrator Forum Yöneticisi Kullanıcı

  Irak taki isid ile suriyedeki isid in ne farki var, bugun suriyede cihad bitse suriyedeki mucahidler irak a gecse ayni seyler olmiyacakmi. Tekfirci kafa her yerde ayni Allah islah etsin..
 4. ENSARİ

  ENSARİ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Ben size birşey söyliyeyim amaç ırakı parçalamaktı ve bundada başarılı oldular,ırak kürdistanının bu sayede önü açıldı..yakında ısıd tarih sahnesinden kalkar..zaten ısıd bir taşarondu ve görevini yaptı..ama içlerinde masum genç mücahidlere çok yazık oldu..
 5. Yasin D.

  Yasin D. MUCAHİD TEKFİRCİSİ IŞİD Fitnebazı! Kullanıcı

  Kimin taşeronuydu ISID?
 6. Sayfullah at-Turki

  Sayfullah at-Turki حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل Kullanıcı

  ...Bilâl insanlar içinde: "Şu muhakkak ki cennete ancak Müslümân nefis girer. Ve muhakkak ki Allah bu İslâm Dîni'ni (dilerse) elbette fâcir kişi ile de te'yîd edip kuvvetlendirir." sözlerini bağırıp ilân etti.(Buharî, Cihad, 182; Müslim, İman, 178)
 7. Rebi3

  Rebi3 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  kardeşler ışid ile kaide arasındaki sorun devam ediyor bizimde ışide mücahid komutanları katledip suriye cihadını ifsad etmesinden ötürü tavrımız devam ediyor. Ama amerika tağutu şuan ışidi bombalıyor gece yine bombaladı erbilde peşmergeler ve pkk bayram yapıyor biraz insaflı olmakta yarar var. Esadla işbirliği yaptığı söylenen musulu kolayca almasından ötürü abdnin gizlice desteklediği iddia edilen israil fitneye alet olmadıkça onlara saldırmayacağız dediği iddia edilen ışidi şuan "amerika vuruyor". Bizim ışide olan kızgınlığımız ayrı ancak şu sıralarda Allahsızlar ateistler putperestler müşrikler tağutlar seviniyor ama biz sevinmiyoruz üzülüyoruz. Allah ışide hatalarından tevbe etmeyi nasip etsin yine tevhid ehli kardeşleriyle birlik olmayı "kafirlere karşı" hep birlikte zafer kazanmayı lutfetsin diye dua ederiz.
 8. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  cevab açık değilmi?ikisinin kıyası bile yapılmaz.İkisini birmi tutuyorsun?sübhanALLAH..İkisinin arasındaki fark yer ile gök kadardır.Büyle bir kıyası hangi mantıkla yaparsın.Birisinin haklılığını görmek,diğerini tekfir etmek anlamına gelmez.Haklı ile haksızı ortaya koymak ve haklıdan yana olmak hizipçilik değildir,hizipçilik haklıda olsa haksızda olsa sevdiğinden yana taraf olmak demektir.
 9. eren

  eren Üyeliği İptal Edildi Banned Kullanıcı

  Sen ikisini arasında hâli nüsra delil birakanlardanmisin bir önce ki msj atılma iftiradır kaçan ve dilini tutmaya lardan misiniz
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş