1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Açıköğretim ( Aöf )

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında EbuMuaz02 tarafından paylaşıldı.

1. EbuMuaz02

EbuMuaz02 İlim_talebesi_27 Kullanıcı

Açıköğretim ( Aöf ) okuyan kardeşler burda mı? Kim var? Kim hangi bölümde?
  2. EbuMuaz02

Forum un sünneti; ilk ben söylim: İlahiyat 1. Sınıftayım.. Buarada yarın ki sınavda da başarılar dilerim..
  3. yoldaki_muhendis

yoldaki_muhendis Eski nick sivasi veya fransa :D Kullanıcı

EbuMuaz02 kardeşim ben lise açıktan okuyom, sen belki universite kast etmiştin, doğrumu?
  4. EbuMuaz02

Öyle kardeş üniversite için di..

Aslına bakarsan okul için kafamıza takılan şeylerde birbirimize yardımcı olalım diye açtım konuyu.. Bu tür şeylerde meselenin konuşulduğu birçok forum var.. Lakin hep cahil cuhela takımı.. Çoğusunun ağzından yalan sözler küfürlü konuşmalar eksik olmuyor.. O yüzden bizim forumda da böyle bir konumuz olsunda faydalanalım dedim..
  5. yoldaki_muhendis

yoldaki_muhendis Eski nick sivasi veya fransa :D Kullanıcı

Aslında fena olmaz..
    Bu sene ben yks, tyt ve yds sınavına girecem inchaAllah, türkçe grammerim yok, daha yeni yeni öğrenmeye başladım : ):araştırıyorum
    Diğer derslere baktım, onlarda zor
    Kusura bakmayın ama türkiyede eğitim hem saçma hemde zor:asabi
  6. EbuMuaz02

Neyi düzgün ki :)
  7. Gazali44

Gazali44 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aöf ten hem önlisans hemde lisans mezunu olarak biseyler soylemek istedim artık Aöf okumayida iyice zorlastirdilar çıkmış sorular falan yok eskiden yanlış dogruyu götürmüyordu gecen seneden beride böyle bi kural getirildi okumak isteyen yada okuyan arkadaslara tavsiyem derslerine iyi çalışıp konuyu kavramaları yoksa zor sınıf gecmek yardımcı yayınlardan kesinlikle yararlanin Aöf un verdigi kitaplar yeterli degil ve cok uzun yardımcı kitaplarla kısa zamanda konuları öğrenip sinava hazir olabilirsiniz Allah herkesin yardımcısı olsun
  8. Gazali44

Gazali44 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

R
  9. EbuMuaz02

Haklısın kardş çok zor olmuş geçmek.. Kitapları da o kadar uzun ki okumaya yetişmiyor.. Bende sitesinde verdiği konu özetleri ve çözümlü sorularına bakıyorum.. bi de çıkmış sorularla hazırlanıym ama yetiyor yaw hamdolsun..
    Son düzenleme: 18 Nisan 2018
  10. ::IM4M`UL-HAREMEYN::

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Tevhid ve Cihad Kullanıcı

Aöf okuyunca askerlik tecil ediliyor mu? Bilgisi olan var mı? Ben de bu sene nasip olursa üniversite sınavına girip, açıktan okumayı düşünüyorum da.
  11. Yusuf D.

Yusuf D. Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tecil oluyor ahi
  12. ::IM4M`UL-HAREMEYN::

Eyvallah abi sağolasın. Allah'ın izniyle güzel bir imkan o zaman. Müslümanlar değerlendirsin inşallah.
  13. EbuMuaz02

Aynen askerlik için okunacaksa bilerek bitirmemek lazım uzattıkça uzatacan yani ; )
  14. Yusuf D.

Benimde bu sene tecil bitiyor hadi hayirlisi :)
  15. EbuMuaz02

Niye yaw açıktan okumuyon mu ki
  16. ::IM4M`UL-HAREMEYN::

29'a kadar yolu var diye duydum ama Allah-u a'lem
  17. Yusuf D.

Yok ahi ben örgün öğrenimdeydim bu sene tecil bitiyor. Bir yolunu bulmam lazim inşaAllah
  18. EbuMuaz02

Allah yardımcın olsn
  19. EbuMuaz02

Kardeşler Aöf Final sınavı bir hafta erkene çekilmiş haberiniz olsun.. Sınavı kaçırmayın
  20. EbuMuaz02

Bugün giren ve yarın da sınavı olan kardeşlerimin Allah yardımcısı olsun..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş