1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Adana Da Ki Rukyeci Kardeşimiz Iftira Ile Karalanmak Istenmektedir

Konu, 'Genel Duyurular' kısmında Ebu Muhammed Eymen tarafından paylaşıldı.

1. Ebu Muhammed Eymen

Ebu Muhammed Eymen Administrator Forum Yöneticisi

image.png Selamu aleykum Ada'na daki darul şifa derneği de Rukye yapan İbrahim hocamız büyücüleri deşifre ettiğin için tehdit ve iftiraya maruz kalmaktadır.. Eğer denk gelirseniz kesinlik inanmayın ve bu bilgiyi çevrenize yayın ..

Ada'na daki darul şifa derneği reeullah as ın öğrettiği Kuran ve sünnete uygun şekilde Rukye yapmaktadır..

Resimdeki kişi yalan konuşup iftira atmaktadır
    Allah ıslah eylesin
  2. Ebu Hayseme

Ebu Hayseme Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aleykum Selam.
  3. Ebu Mervan

Ebu Mervan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aleykumus selam abi. Bu büyücüler çok tehlikeli kesinlikle dikkatlı olunmalı.
  4. Ebu Muhammed Eymen

Evet haklısın kardeşim. Ama onların dostu şeytandır şeytanında hilesi zayıftır. Allah Müslümanlara yardım etsin

Kafirler heryerden saldırıyorlar gerek ins. Gerek cin kafirler olsun hiç boş durmuyorlar
  5. mefhum

mefhum Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Cinler ile ilgi bu hususta ihtisas sahibi olan insanlarla görüştüğüm zamanlarda dikkatimi şu çekti; Kimi götürdüysem şimdiye kadar herhangi bir hoca bu kişide cin yoktur demedi.. Aksine üç dört dakikalık muayeneden sonra cin olduğunu beyan etti. Bir defasında İstanbulda oturan birine gittiğimizde beni de muayene etmek istedi.. Kulağıma üfledi bende huylandığım için irkildim. İrkilir irkilmez bende de cin olduğunu söyledi. Bu husustaki ayet, hadis gibi nasları az çok okudum. Merak ettiğim bu konuda tecrubeli ve doğru sözlü bir hocanın yayınladığı bir eser varmı.. İçinde tecrubelerinin de yer aldığı bilgilendirici bir kitap? Yalan dolanın çok olduğu bir mevzu, pekte bilinmeyen bir konu olması hasebiyle.
  6. Ebu Muhammed Eymen

Vahid Abdusselam Bali nin bu konuda kitabı var kardeşim,

Birde şeyh Hasan Karakaya bu konuya geniş çaplı değinmiştir Ordanda bakabilirsin
  7. Ebu Mervan

Ebu Mervan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

imam şibli - cinlerin esrarı

Cin Seytan ve Büyüden Korunma - Vahid Abdusselam Bali
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş