Almanyada Tutuklu Müslüman Kadına Işkence

Konu, 'Amerika/Avrupa/Avustralya Haberleri' kısmında Abu Ubeydullah tarafından paylaşıldı.

 1. Abu Ubeydullah

  Abu Ubeydullah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Esselamu Aleykum


  Almanya’da eşi eylem hazırlığı yapmaktan 12 yıl hapis cezasına çarptırılan Um Seyf El-Ensariyye de cihadi bir gruba mensup olmaktan iki buçuk yıl hapis cezası verildi.

  Hapishanede başörtü takmaktan ve pardösü giymekten menedilen Um Seyf büyük psikolojik baskıya maruz kalıyor. Dinine, şerefine, onuruna saldıran gardiyanlar kendisine abdest almak için su vermiyor.

  Um Seyf Müslüman kardeşlerine gönderdiği son mesajında ‘Bana yapılanları size bir anlatsam yürekleriniz parçalanırdı’ dedi.

  Avusturya hapishanelerinden birinde mahkum Ebu Usame El-Garib’e yakınlığıyla bilinen bazı kaynaklar Um Seyf El-Ensariyye’nin (Phyllis Gelovic) psikolojik işkenceye maruz kaldığını, kendisine ve dinine saldırıldığını açıkladı.
  Kaynakların ifadesine göre Um Seyf’in başını örtmesine de üzerine bir pardösü giymesine de izin verilmedi. Aksine zorla dar bir pantolon ve gömlek giydirildi.

  Diğer esir bayanların aksine sadece Um Seyf, hem de erkek gardiyanların önünde bu kıyafeti giymeye mecbur bırakıldı.
  Gardiyanlar birçok kere kendisine sözle eziyet ve tacizde bulundu. Gardiyanların kötü muamelesi bu kadarla da kalmadı. İçlerinden biri mahkemeye çıkarıldığı gün Um Seyf’e saldırarak kendisini şiddetle duvara itti. Ardından da eliyle teftiş etmeye kalkıştı. Gardiyanın bu girişimi neticesinde Um Seyf sinir krizi geçirdi.

  Zorla başörtüsünü çıkarttırdılar....!


  Um Seyf tutuklandıktan sonra başörtüsünü çıkarmaya zorlandı. Bunu kabul etmeyince kendisi çıkarmazsa erkek gardiyanlardan biri tarafından zorla çıkarttırılacağı yönünde tehdit edildi. Ardından başörtüsüz şekilde fotoğrafı çekildi. Abdest alması için kendisine su getirilmediği gibi bütün gün boyunca içmesi için bile sadece küçük bir bardak su verildi.


  Alman gardiyanlar tarafından şerefine, namusuna ve dinine saldırılan, en aşağılayıcı muamelelere maruz kalan Um Seyf son olarak şu mesajı iletti: ‘Bana neler yaptıklarını size bir anlatsam yürekleriniz parçalanır, kemikleriniz derilerinizden ayrılırdı. Dayak acısı, ırza, şerefe, onura ve dine yapılan saldırılardan bin kat daha iyidir.’


  Um Seyf El-Ensariyye Almanya’da cihadi bir cemaate mensup olmaktan ve medyasal alanda yardım sunmaktan iki buçuk yıl hapse mahkum edildi. Eşi Abdulmelik de (Fritz Gelovic) eylem hazırlığında bulunmaktan 12 yıl hapse çarptırıldı....!
 2. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  RABBİM,esaretten kurtarsın bu annemizi amin
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş