1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Soru Ankara'da Gıda Bağışı Yapılabilecek Yer

Konu, 'Üyeler Arası Soru - Cevab' kısmında Pangea tarafından paylaşıldı.

1. Pangea

Pangea Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamunaleykum ve rahmetullah kardeşler

elimizde bir kaç kilo fazla bulgur tarhana reçel var. Memleketten yollamışlar ama bizim tüketme imkanımız yok ziyan olacak bu gidişle. Ankarada direkt gıda bağışı alan bir aş evi veya dernek vs gibi bir yer biliyor musunuz?
  2. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykumselam kardeşim

Dernek veya aş evi için çok cüzi kalıyor yardımınız

Fakir ihtiyaç sahibi biri varsa yakın çevrenizde onlara verebilirsiniz veya yoksa kendiniz bırakabilme olanağı mevcutsa sizi yönlendirebilirim
  3. Ummu Aişe

Ummu Aişe حسبي الله ونعم الوكيل Site Emektarı Kullanıcı

"Memleketten" gelen yöresel şeyleri özlemle arayan insanlar çoktur; ihtiyaçları olmasa bile komşularınıza da verebilirsiniz hediye olarak. Tabi öncelikli ihtiyaç sahibi birileri olması çok daha güzel olur.
  4. Pangea

aleykumselam abi adres mesaj atabilir misin bir bakayım gidebileceğim bir yer mi
    ben de apartmanda dağıtma taraftarıydım ama komşuları tanımıyorum tepkileri ne olur bilemediğim için uğraşmak istemedim.
  5. Yusuf D.

Yusuf D. Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ankara'nın neresindesin ahi?
  6. Pangea

yapracık akhi ama ben ukthiyim yine de bildiğiniz bir yer varsa götürmek isterim in şa Allah
  7. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ovacık ta afgan iki yetimi olan bir aile
    Götürecekseniz açık adresi öğrenip size özelden iletirim adresi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş