1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Haber Araplara Küfreden Kadirov’a Abu Dhabi’de Sıcak Karşılama

Konu, 'Kafkasya Haberleri' kısmında İbn Muhammed tarafından paylaşıldı.

 1. İbn Muhammed

  İbn Muhammed الله اكبر و العزة الله Kullanıcı

    
  Araplara küfreden Kadirov’a Abu Dhabi’de sıcak karşılama

  Geçtiğimiz günlerde Araplar hakkında akıl almaz iddialarıyla gündeme gelen Kadirov, BAE Veliaht Prensi tarafından şeref konuğu olarak davet edildiğini duyurdu.

  Arapların büyük çoğunluğunun eşcinsel ve peygamber katili olduklarını iddia eden Kadirov, Birleşik Arap Emirlikleri Veliaht Prensi Muhammed Bin Ziyad tarafından Formula 1 Grand Prix yarışmaları için şeref konuğu olarak davet edildi. Kadirov, burada Ürdün Kralı II. Abdullah ile de görüştü.

  [​IMG]

  Kadirov, Rusya’nın bir temsilcisi olduğunu ve aynı zamanda Orta Doğu ülkelerinin Rusya ile ticari ve siyasi işbirliği içinde olmaları gerektiğini bildirdi.

  Yarışmaları izlemeye gelen Abdullah ile ticaret, ekonomi ve kültür gibi konularda işbirliği içinde olmak istediklerini bildiren Rus yanlısı Kadirov, Ürdün Kralından da sıcak ilgi gördüğünü bildirdi.

  Bilindiği gibi Ürdün’de I. ve II. Rus Çeçen savaşından sonra yerleşen ve Kadirov muhalifi olan birçok Çeçen yaşamaktadır.

  Daha önce Kadirov Ürdün’de katıldığı bir programda Çeçen bir genç tarafından protesto edilmiş ve salonda bulunanlar tarafından büyük alkış almıştı.

  Kadirov’un Kral Abdullah ile yakınlaşmaya çalışması Ürdün’de yaşayan Çeçenleri tedirgin ediyor.

  KAFKASYA HABER AJANSI
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2017
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş