Bismillahirrahmanirrahim

1622052_1382481498686906_1730027059_n.jpg

Salat ve selam ALLAH ın Resulune ,Ashabına ve onların yolunda gidenlere olsun...

Utanma zamanı değilmi? mezarlar karşınızda. ya toplumunuz, odamı mezar? kaç ölüyü taşıyor biliyormusunuz ? Yani küfür sahibini..

Öyle demiyormu kuran, diriler ancak iman sahipleridir. Güneş , Tabiat , Tefekkür , Tezekkür , İttika Çokmu yabancı gözünüze yüreğinize ve beyninize unutmadan Amelleriniz ne durumda . Klavyede parmakların yorulmasından bahsetmiyorum daha fazlasından ...

Hayatla Daha ilgili olanlarından Yani dışarıda unuttuğumuz ilk cemrelerini bekleyen cansız tohum tanelerindendir. Onlarda var değilmi ALLAH bize onlarıda soracak. Yoksa garantiye aldığımız bir şeylermi var?

Kaç eviniz darul erkam ki darul erkam olmadan medine de olmaz medine olmadan da İman hep eksik kalır iman medinelidir. Medine de yaşanır iman. ALLAH ın hükümleri orda yaşanır. Toplum orda can bulur.

Şehitleri onların ne hatırlattığını unutamayız değilmi? Kanları canları unutturmamalı en azından umudumuzu taşıdılar çağlar boyu tağuta olan isyanımıza ev sahipliği yaptı gözleri. ALLAH a itaatimizin şiarı oldu.

Koca koca yürekleri ne kadar rahatız Misyonumuz onun önünde neler var hayırımızın baş ucunda kimler neler işgale devam ediyor neyi göze alabiliyoruz.

Her şeyin sahibi olan ALLAH'a hiç bir şeye sahip olmamamıza rağmen ne suna bildik ya yetimlerin feryatları kaç kişi sahiplendi onları tozlanmamış saçlar nasırlaşmamış eller ,

Yıpranmamış ayaklar taşıyanlar samimiyetten söz edebilirmi ? ederlerse en azından kendilerini inandırabilirmi?

Büyük nutuklar büyük söylemlerin zamanımı ?

Yoksa iş zamanımı ? yeter bukadar mı? diyorsunuz.

Çok çalıştık fazlasına ihtiyacımız yok.

Şimdi ateş Çok mu uzak , uzak mı....