1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bu Sitenin Hocalarını Tanımak Istiyorum

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında Saladin1 tarafından paylaşıldı.

1. Saladin1

Saladin1 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamun Aleyküm

Hocalarınızı kısaca tanımak istiyorum.
    Kendinizi basitçe tanıtır mısınız?
    Özellikle ilim geçmişinizi öğrenmek istiyorum.
  2. Pangea

Pangea Islam-TR Üyesi Kullanıcı

aleykumselam ve rahmetullah
    ben de soruya katılıyorum. insan kimden fetva aldığını bilmeli sonuçta.
  3. Deniz_

Deniz_ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

4. İsmail Donatimur

İsmail Donatimur Islam-TR Üyesi Kullanıcı

.
  5. Harun el Muvahhid

Harun el Muvahhid Islam-TR Üyesi Kullanıcı

.
  6. Faxrud-Din Azәri

Faxrud-Din Azәri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

.
  7. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

8. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

9. eL_Muhacir

10. Faxrud-Din Azәri

Faxrud-Din Azәri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

eL-Muhacir, verdiyiniz cavab sizә verilәn suala cavab olmamış.
    Sualı verәnin qәsdi (Allah daha doğrusunu bilir) bu forumda suallara cavab yazan yetkili şәxslәrin elmi harda kimdәn aldığıdır. Adam sizdәn bunu öyrәnmәk istәyir.
  11. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Arkadas sanirim etiketleri mi soruyor, aramizda üniversitede akaid, hadis ve fikih dersleri veren de var, mahallede sohbet yapan da var, camiler de sohbet veren de var imam hatiblerde ders veren de var bunlara bence takilmayalim, önemli olan eklenen islamla alakali makalelerin delil kalitesine bakalim sitemizde ki hocamiz da ömrünün büyük bir cogunlugunu ilme vermistir daha fazla özele girilemedigi icin kimlerden ne sekil ders aldigi buradan acikca yazilamamaktadir. Burasi bir medrese gibi aramizda adi bilinmeyen nice cevher bulunmaktadir elhamdulillah.
  12. BüyükBarbaros

BüyükBarbaros Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Evet...Kısa bir öz geçmiş olsa çok gzüel olur...DİNİNİZİ KMİDEN ALDIĞINIZA BAKINIZ...
  13. uKaB

uKaB Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bu sekılde msaj hakkınızı rastgele sozlerle doldurmak yerıne tanısma bolumunu kullanıp
    oradanda hangı konuda bılgı sahıbı degılsenız o konuları okuyup anlamadıgınız noktalarıda soru sorarak kullansanız daha guzel olur acıkcası

Bu arada hosgeldınız foruma.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş