1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Çıkışlar burdan !!!!

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında samanpan tarafından paylaşıldı.

1. Muhammed El Turki

Muhammed El Turki Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ve aleykum selam ve rahmetullah :uzgnm:
  2. Melhame-i kübra

Melhame-i kübra Erkek Kullanıcı

esselamun aleykum ...
    Kardeşler görüşmek üzere kendinize iyi bakın, uzun bir ara burada yokum.
    en kısa zamanda geri dönerim inşæAllah..Selam ve dua ile
  3. Strangers

Strangers Şam Bir Sabır Kalesi Oldu... Kullanıcı

Es-selamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu
  4. Tihame

Tihame Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ve aleyküm selam ve rahmetullah..
  5. Abdulkahhar

Abdulkahhar ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh. Değerli abilerim ablalarım hepinizi Allah için çok seviyorum. İnşaAllah memlekete yarin gideceğim ve bir kaç güne Rahman izin verirse işe başlayacağım biraz ağir bir iş muvaffak olmam için bana dua ediniz. İşten arta kalan kısıtlı zamanda da az da olsa ilim öğrenmeye çalışacağım inşaAllah. Paket yaptırmayacağım net ortamindan bir muddet uzak durmak bana da iyi gelecek inşaAllah. Uzunca bir süre sizlerden ayri kalacağım simdiden özledim desem yalan olmaz :agliyorumHaklarınızı helal edin. Varsa benim ufakta olsa bir hakkım helal olsun. Salih dualarinizda bu kardeşinizi de unutmayın inşaAllah. Allah Subhanehu ve Teala'ya emanet olunuz.
  6. ديل-دار

ديل-دار Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aleykum selam we rahmetullah we berekatuhu. الله(subhane ve teala) yardımcın olsun akhim ayaklarını sabit kılsın hayr üzeri, dua edicem إن شاء الله sende dûa et bizlere.
  7. Tihame

Ve aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim Rabbim yardımcın olsun ve hakkında hayırlısını versin inşaAllah.. :(
  8. Ümmü Yasir

Ümmü Yasir Unutma Allah merhametlilerin en merhametlisidir Süper Moderatör

Allah svt yolunu açık etsin güzel kardeşim. İşlerini kolaylaştırsın. İlmini artırsın ve bu öğrendiğin ilimle amel etmeni nasip etsin. Buradaki büyüklerine hiçbir zaman saygısızlık etmedin, hiçbir yanlışını görmedim, hakkımız varsa helal olsun. Ablanın dualarında olacaksın İnşaAllah...:(
  9. Muzammil

Muzammil Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kırdığım varsa hakkını helal etsin.
    Bir daha aranızda olamayacağım إن شاء الله
    Emanetleri zayi etmeyene emanetsiniz.
  10. Şuheda

Şuheda İki ölüm olmadığına göre,O tek ölüm yiğitçe olsun! Moderatör Kullanıcı

Helal olsun sende hakkını helal et.
    Dinlenip geri gel gene,Allah'a emanet ol
  11. ruhisukut

ruhisukut Kalbimi çekip durmayın, yırtacaksınız! Forum Yöneticisi

Allah azze ve celle ayaklarınızı bilhassa kalplerinizi İslam'a sabitlesin, ondan ayırmasın.

Değerli abilerim/ablalarım ve kardeşlerim;
    Bu mesajımla beraber geçici ama uzun bir süreliğine hepinize veda eder, gıyabımda dua etmenizi hepinizden istirham ederim. Allah sizi sevdiklerinizle beraber cennetinde nimetlerinden faydalanan kullarından eylesin. Hepinizi Allah rızası için seviyorum. Rabbim bu sevgiyi kendi katında değerli, ihlaslı ve mükafatı bol bir şekilde kabul etsin. Ölümlü dünya diyerek haklarımı helal eder, sizinde helal etmenizi rica ederim. Selametle.
  12. Tihame

Allaha emanet ol kardeşim..
  13. ديل-دار

Helal olsun, selametle git selametle dön إن شاء الله Ahi. Emanetleri zai etmeyene emanetsin..
  14. Ebu Selman et-Turkî

Ebu Selman et-Turkî Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Barakatuh
  15. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykumselam rahmatullahi ve berekad kardesim
  16. Alketa

Alketa özel başlık bulamadım Kullanıcı

Hadi ben kaçtım.
    Allah'a emanet herkes.
  17. ديل-دار

Nasıl yani kaçtım derken kardeşim?
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş