1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Makale Ebubekir Sefil, Rezil Oldu!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Şamil Basayew tarafından paylaşıldı.

 1. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

    
  Malumunuz bidat ve hurafe ehlinden olan ve insanları bu şekilde kandırarak yönlendiren tarikatçı ve bidatçı firavun sihirbazı ebubekir sefil youtube ve yazdığı kitaplar dahil olmak üzere Şeyhülislam ibni teymiyye radiyallahuanh hakkında türlü iddialar da bulunmuştur. Allaha hamdolsun ki müslümanlar ibni teymiyye müdafasında bulunup sefilin yalancı ve iftiracı bir sihirbaz olduğunu ortaya çıkardı ABDULLAH SAMED ARAFACI sefilin iddialarına internetten makalelerle karşılık verdi. Durumu okuyan sefil ise verdiği cevaplarla adeta hezeyanını ortaya çıkardı.

  [​IMG]

  [​IMG]
 2. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

 3. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Keşke müslümanların kafirleri yenme gayreti, birbirlerini yenme gayretinin zekatı kadar olsa.
 4. Abdulkahhar

  Abdulkahhar ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

  Katılıyorum ama bunlar sabah aksam Tevhid ehli Müslümanlara bileniyorlar onlara ve sevdikleri alimlere linç kampanyaları yapıyorlar. Yetmiyor Mucessime ve Muşebbihe diyerek dolaylı yoldan tekfir ediyorlar. Herhangi bir münazara yaptığında ise direk Cehennem köpeği damgasını sana basıyorlar. Kendilerine ilmi bir şekilde cevap verildiğinde ise koskaca 'ALİMLER' bu şekilde saldırıyorlar. Bu Ebubekir Sifil'in ilk vukuatı değil daha önce de benzeri bir tavrı ve düşmanlığı Şeyh Abdullah Muhaysini'ye yaptı. Allah bizleri affetsin.
  Detaylı inceleme yaparsan abi bu tarz grupların kafirler ile savaşan Selefi Cihad gruplarına düşmanlık yaptığını da görürsün. örn: İhsan Şenocak Cübbeli Ahmed vs.

  *İhsan Şenocak'ın talebesi olan bir arkadaş bizim fakültede. Sohbetim olan Tevhid ehli bir kardeş ile konuşurken neredeyse Selefileri tekfir edecek konuşmalar yapmış. O kardeşe sorular sorarak Selefiler hakkında pek bir şey bilmediğini arkadaş ortaya çıkarmış. dolduruşa gelen bir kardeşmiş. Bu bile Selefi camiaya yapılan genel karalama ve düşmanlığa bir delildir. Allahu Ea'lem.
 5. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

  İbni teymiyye radiyallahuanh bir mazlum garip alimdir. Aradan kaç asır geçmesine rağmen bu sifil gibi firavun sihirbazları tasavvuf erbabının onca şirk sözünü tevil ederken utanmadan hayasızca ibni teymiyye radiyallahuanha mücessime iftirası atıyorlar. Üstelik bunu utanmadan ibni teymiyyenin kitaplarından cımbızlayarak yapıyorlar mehmed emin akın hocanın dediği ibni teymiyye bir dava bir derya CİHAD ETMİŞ, ZALİM SULTANIN KARŞISINDA DİK DURMUŞ, HAPİSHANEDE ÖLMÜŞ BİR ALİM. Sen ise tağutun karılı kızlı üniversitesinde çalışan ve maaş alan bir soytarısın önce bir haddini bil.
 6. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Ben hocaların ve alimlerin sünnet ve ayet temeline dayalı sohbetlerinden faydalanıyorum. İslam ve Müslümanların çıkarları için bir taşı yol ortasından alıp yol kenarına koyacak kadar amel eden gelmiş geçmiş herkesten Allah razı olsun. Onların birbiri ile uğraştıkları içerikleri görünce onlara selamet dileyip kapatıyorum. Ebu Hanzala hoca’nın tövbe konusunda ki videosundan istifade ederken Cübbeli Ahmet hoca’nın sünnet ile ilgili sohbetletinden istifade ettiğim oldu. Bunlar birbiri ile uğraşınca hemen kapatıyorum. Haset ve fitneyi Allah bizden uzak tutsun. Allah Müslümanları doğru yolda birleştirsin.
 7. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Rahat içerisinde olan bir çok Müslüman topluluk ve cemaatler, soğuk mevzilerde mücadele veren yada zor şartlarda bir mücadelenin içerisinde olan Müslüman’lara karşı maalesef mesafeli ve itham edici oluyorlar. Allah hepimizin her halini düzeltsin, Müslğmanları birleştirsin. Ebu Hanzala hoca bu konuda tespitler yapıyor ama herkes belli bir hocayı takip ettiği için bu işler çözülemiyor.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş