1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ebubekir Sifil, Rezil Oldu!

Konu, 'Din İstismarcıları ve Sakıncalı Zihniyetler' kısmında Şamil Basayew tarafından paylaşıldı.

 1. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

    
  Malumunuz bidat ve hurafe ehlinden olan ve insanları bu şekilde kandırarak yönlendiren tarikatçı ve bidatçı ebubekir sefil youtube ve yazdığı kitaplar dahil olmak üzere Şeyhülislam ibni teymiyye rahimehullah hakkında türlü iddialar da bulunmuştur. Allaha hamdolsun ki müslümanlar ibni teymiyye müdafasında bulunup sefilin yalancı ve iftiracı biri olduğunu ortaya çıkardı ABDULLAH SAMED ARAFACI sefilin iddialarına internetten makalelerle karşılık verdi. Durumu okuyan sefil ise verdiği cevaplarla adeta hezeyanını ortaya çıkardı.

  [​IMG]

  [​IMG]
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2018
 2. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

 3. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Keşke müslümanların kafirleri yenme gayreti, birbirlerini yenme gayretinin zekatı kadar olsa.
 4. Alp Arslan

  Alp Arslan ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

  Katılıyorum ama bunlar sabah aksam Tevhid ehli Müslümanlara bileniyorlar onlara ve sevdikleri alimlere linç kampanyaları yapıyorlar. Yetmiyor Mucessime ve Muşebbihe diyerek dolaylı yoldan tekfir ediyorlar. Herhangi bir münazara yaptığında ise direk Cehennem köpeği damgasını sana basıyorlar. Kendilerine ilmi bir şekilde cevap verildiğinde ise koskaca 'ALİMLER' bu şekilde saldırıyorlar. Bu Ebubekir Sifil'in ilk vukuatı değil daha önce de benzeri bir tavrı ve düşmanlığı Şeyh Abdullah Muhaysini'ye yaptı. Allah bizleri affetsin.
  Detaylı inceleme yaparsan abi bu tarz grupların kafirler ile savaşan Selefi Cihad gruplarına düşmanlık yaptığını da görürsün. örn: İhsan Şenocak Cübbeli Ahmed vs.

  *İhsan Şenocak'ın talebesi olan bir arkadaş bizim fakültede. Sohbetim olan Tevhid ehli bir kardeş ile konuşurken neredeyse Selefileri tekfir edecek konuşmalar yapmış. O kardeşe sorular sorarak Selefiler hakkında pek bir şey bilmediğini arkadaş ortaya çıkarmış. dolduruşa gelen bir kardeşmiş. Bu bile Selefi camiaya yapılan genel karalama ve düşmanlığa bir delildir. Allahu Ea'lem.
 5. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

  İbni teymiyye radiyallahuanh bir mazlum garip alimdir. Aradan kaç asır geçmesine rağmen bu sifil gibi firavun sihirbazları tasavvuf erbabının onca şirk sözünü tevil ederken utanmadan hayasızca ibni teymiyye radiyallahuanha mücessime iftirası atıyorlar. Üstelik bunu utanmadan ibni teymiyyenin kitaplarından cımbızlayarak yapıyorlar mehmed emin akın hocanın dediği ibni teymiyye bir dava bir derya CİHAD ETMİŞ, ZALİM SULTANIN KARŞISINDA DİK DURMUŞ, HAPİSHANEDE ÖLMÜŞ BİR ALİM. Sen ise tağutun karılı kızlı üniversitesinde çalışan ve maaş alan bir soytarısın önce bir haddini bil.
 6. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Ben hocaların ve alimlerin sünnet ve ayet temeline dayalı sohbetlerinden faydalanıyorum. İslam ve Müslümanların çıkarları için bir taşı yol ortasından alıp yol kenarına koyacak kadar amel eden gelmiş geçmiş herkesten Allah razı olsun. Onların birbiri ile uğraştıkları içerikleri görünce onlara selamet dileyip kapatıyorum. Aşırı tekfir hastası Ebu Hanzala’nın tövbe konusunda ki videosundan istifade ederken palyanço Cübbeli Ahmet'ın sünnet ile ilgili sohbetletinden istifade ettiğim oldu. Bunlar birbiri ile uğraşınca hemen kapatıyorum. Haset ve fitneyi Allah bizden uzak tutsun. Allah Müslümanları doğru yolda birleştirsin.
 7. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Rahat içerisinde olan bir çok Müslüman topluluk ve cemaatler, soğuk mevzilerde mücadele veren yada zor şartlarda bir mücadelenin içerisinde olan Müslüman’lara karşı maalesef mesafeli ve itham edici oluyorlar. Allah hepimizin her halini düzeltsin, Müslğmanları birleştirsin. Aşırı tekfir hastası Ebu Hanzala bu konuda tespitler yapıyor ama herkes belli bir hocayı takip ettiği için bu işler çözülemiyor.
 8. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

  Kardeş ortalığı velveleye veren bu sifil denilen adam ortada hiçbir şey yokken insanları galeyana getiriyor ağzında salya varmışçasına önüne gelene saldırıyor amma kendisi en iyi müslüman.

  https://mobile.twitter.com/EbubekirSifil/status/979274374741221376
 9. f471h

  f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Zaten bunu onun içinde söylüyorum. Halkta bir karşılığın var, bu imkanı Allah yolunda kullan. Dimi?
 10. mefhum

  mefhum Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Haberin başlığı ile haber pek uymuyor.. Adam sonra cevap vereceğim demiş. Hele bir cevap versin..
 11. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

  Vereceğini söyledikten sonra afaracıyı engellemesi de ayrı bir ironi.
 12. muhammet087

  muhammet087 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

 13. Alp Arslan

  Alp Arslan ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

  Seviyeli olduktan sonra bu tarz İslami münazaraları çok seviyorum. Şimdi makalelerden birini okudum yarın hepsini okuyacağım inşaAllah büyük emekle ve ince uğraşla yazılmış Allah ecrini versin abinin. Ebubekir Sifil'in de bir an önce cevap vermesini isterim. Bu da Arafacı abiden daha fazla makale demek :)

  Bu yorumda harbiden güldürdü :D

  Adsız.jpg
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş