1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

El-kaide Fetva Kurulu'ndan Şii Husilerin Öldürülmesine Ilişkin Fetva

Konu, 'Cihad ve İslami Mucadele' kısmında Cihad.Biz tarafından paylaşıldı.

1. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

2. kaynak

kaynak Üyeliği İptal Edildi Banned

şianın bazı kolları sapıtmıştır yani kafir olmuştur bir kaç mezhebi ise ehli sünnet vel cemaate yakındır

şu linkteki mezhepleri okusanız bu bağlamda baksan

'' I''

kendime inanamıyorum sanki şiileri savunur duruma düştüm ALLAH ım böyle bir durumdan koru beni
  3. Yavuz_Selim

Yavuz_Selim Aktif Üye Üye

Husiler Zeydiyye'dendir ama Zeydiliğin Caferiliğe en yakın kolundandır ve husiler İran'ın güdümünde hareket etmektedirler. Bu yüzden birçok kişi husileri, zeydiliği terkedip caferiliğe geçmekle itham etmiştir.

Husileri tan?yal?m haberi
  4. turgay06

turgay06 Yeni Üye Üye

hani sadece bitane hocanın fetvası ile hareket etmesi ve tövbe edenler bile oldürülsün demesi bunlar dogrumu.diger hocalar kıble ehline kılıç kalkmaz demiş
  5. Abdulmuizz Fida

6. kaynak

...............
  7. Abdulmuizz Fida

Bak Husi sempatizanı;

bir kişi veya bir fırkanın (misal tasavvuf), her sözünün/görüşünün %100 ü batıl olacak diye bir şart yoktur. Onun bir konuda isabetli olması(miras, zekat vs), tüm konulardaki sözlerinin doğru olduğu anlamına gelmez. Malum bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir.
    Bizim bir konuda, kendisine her konuda katılmadığımız görüş sahiplerinden, isabetli olan sözünü göstermemiz;
    1- O konuyu ilk olarak orada bulup eklediğimizden
    2- bakın şu falanca sapkın fırka bile bu konuda böyle isabetli düşünebiliyor ama siz hala sapıtmışsınız!
    3- Alınmayacak diye nassın bulunmamış olmasındandır. Allahın haram kılmadığını haram kılanın hukmunu araştır!
  8. kaynak

ben husi sempatizanı değilim
  9. Abdulmuizz Fida

sen ya saflıktan farkında değilsin, ya da ne yazdıklarının kendin okumuyorsun? Sunnileri katleden sapıkları ehli sunnet masumlar yaptın!
  10. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Daha önce işid yanlısı birileri el kaide neden şialar hakkında bişey demiyor diye serzenişte bulunmuştu.bende daha önce bunun hakkında bir fetva verildi dedim lakin o gün bunu bulamamıştım.kısmet bu güne imiş

işin ilginç tarafı işid olmadan önce bu fetvanın olması
  11. Abdulmuizz Fida

Yaklaşık 1 aydır Şii - Zeydiye (husi) İran ve Nato'nun desteğiyle Yemen'i komple ele geçirmiş durumda. Yemen'de İhvan'ın silahlı taraftarlarına ve ehl-i sunnetin muvahhidlerine linç girişimleri ve katliamlar sergileyen Husi'ler, kağıt üzerinde Şia'nın ehli sunnetin Hanefi mezhebine en yakın kolu olmasına rağmen pratikte rafızileşmişler ve sunnilere zulum etmektedir. Başta Amerika ve international kafirler ve bölgesel taşeronları şii İran, Arab yarımadasını tümden Şialaştırma ve hakimiyeti altına almaya çalışmaktadır. Suudi Amerikan uşağı Kral ve avaneleri, sırtlarını dayadıkları batılı kafirler sebebiyle çevresinin Şialarca çevrilmesi durumuna hiç aldırış etmemektedir. Şia'nın bundan sonraki hedefi Kâbe ve Suudi Amerikadır.
    Tüm dünya kafirleri ve yerli uşakları sunni mucahidlere karşı küresel yok etme kampanyası sürdürmektedir. Bu duruma gücümüzce veya sessizliğimizce sorumluluğumuz artacak veya azalacaktır. Rabb'im ummeti şeytan ve uşaklarına karşı uyanık ve basirâtli kılsın.

12. Faxrud-Din Azәri

Faxrud-Din Azәri « صديقك من صَدَقَك لا من صدَّقك » Üye

Bu fetvanın arapça kaynağı nerde?
  13. Tevhid yolunda

Tevhid yolunda Üye Üye

Allah’ın laneti, tüm şia’nın üzerinde olsun.
  14. f471h

f471h İyi Bilinen Üye Üye

Babam putperest olsa ona itaat ederdim ama şii taraftarı (öyle söylüyor, şiiyim demiyor) olduğu için ona su vermekten bile tiksiniyorum. Allah onun hastalıklarını iyice artırdı ve öldürecek muhtemelen bu aralar. Sahabeye söven, leş gibi sigara kokan, konuştuğu her lafı boş olan bir şiiyi haftada bir görmek zorunda olsanız beni anlardınız. Bush döner iman eder ama en iyi şii yolundan dönüp iman etmez. Benim önüme fetva için mikrofon gelse şiilerin soyundan gelen çocukları bile öldürtürüm. Ben bile şii taraftarının çocuğuyum diye kendimi kirli hissediyorum. Öyle lanet bir şey bunlar. Allah bu aileyi ben çocukken dağıtıp beni bunların şerrinden afiyete çıkardı. Ekmeklerini bile nasip etmedi hamdolsun. Beni aşırı bulursanız bir gün bir şii ile dört duvar arasında aynı havayı soluduğunuzda anlarsınız.

Şiilere buğz ederek geçirdiğim 1 saniyeyi yaptığım ibadetlerin hepsinden fazla sayıyorum.

Onlarla cihad etmiş, yoluna taş bile koymuş olandan Allah razı olsun.
  15. Tevhid yolunda

Tevhid yolunda Üye Üye

SubhanAllah☺️
    Çok iddialı yazmışşsınız kardeşim.
    Şiillerden ben de nefret ediyorum.
    Allah yar ve yardımcınız olsun
  16. Muhammed087

Muhammed087 İyi Bilinen Üye Üye

çocuklarını öldürürsen şiilerden ne farkın kalır ki bırak şiileri savaşda hristiyanların çocukları bile öldürülemez
  17. Pangea

Pangea İyi Bilinen Üye Üye

en güzel en şerefli nesil sahabenin bile ikileme düşüp birbirine kılıç çektiği konulardane kolay asıp kesiyorsunuz ya Allah ıslah etsin.
  18. f471h

f471h İyi Bilinen Üye Üye

Bu tiksinç insanları anlamak için yaşamanız lazım.
  19. uKaB

uKaB İyi Bilinen Üye Üye

((((((((((((Babam putperest olsa ona itaat ederdim ama şii taraftarı (öyle söylüyor, şiiyim demiyor) olduğu için ona su vermekten bile tiksiniyorum. Allah onun hastalıklarını iyice artırdı ve öldürecek muhtemelen bu aralar. Sahabeye söven, leş gibi sigara kokan, konuştuğu her lafı boş olan bir şiiyi haftada bir görmek zorunda olsanız beni anlardınız. Bush döner iman eder ama en iyi şii yolundan dönüp iman etmez. Benim önüme fetva için mikrofon gelse şiilerin soyundan gelen çocukları bile öldürtürüm. Ben bile şii taraftarının çocuğuyum diye kendimi kirli hissediyorum. Öyle lanet bir şey bunlar. Allah bu aileyi ben çocukken dağıtıp beni bunların şerrinden afiyete çıkardı. Ekmeklerini bile nasip etmedi hamdolsun. Beni aşırı bulursanız bir gün bir şii ile dört duvar arasında aynı havayı soluduğunuzda anlarsınız.

Şiilere buğz ederek geçirdiğim 1 saniyeyi yaptığım ibadetlerin hepsinden fazla sayıyorum.

Onlarla cihad etmiş, yoluna taş bile koymuş olandan Allah razı olsun.)))))))))))))))))))))))))

bır bakıma sunu unutmamak lazım sen yınede gıt soyle ıman etse de kendıne etmesede kendıne
    Sen uzerıne dusenı yap guzellıkler ıyılıgı emret kotulukten sakındır.
  20. Halid Ahmed

Halid Ahmed İyi Bilinen Üye Üye

https://www.islam-tr.net/konu/siiler-kafir-midir.21823/
    Bu konuyu okumanızı tavsiye ve rica ediyorum.Sadece bu başlık için paylaşmıyorum.Benim endişem; dünya ve ahiretimizi bir sözle yakmayalım.Bunu sadece Şii lerin tekfiri için söylemiyorum.İşe ehil olmadıkça, işi ehline bırakalım.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş