1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Konu, 'Genel Duyurular' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. deli

deli Islam-TR Üyesi Kullanıcı

tamir etmeye çalışsan olmazmıydı :şaplak
  2. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

deli kardeşim bi tane :ahaboleoldum

:cihad
  3. Pulcet

Pulcet Forumun Bekçisi Kullanıcı

nerden bulacam o resimleri :huhuuhuu .....
  4. deli

2.si akla zarar olurdu zaten :)
    arayan mevlasınıda bulurmuş... resimleride :hıh
  5. Pulcet

:hıh :hıh :hıh :mücahit
  6. raba_84

raba_84 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

MERZBANUL AFAK IN YEMEK BÖLÜMÜNDE AÇMIŞ OLDUĞU HEKEHEŞENDİ ADLI BÖLÜM DENEME YAPARKEN YANLIŞLIKLA SİLİNMİŞTİR :hahahaa
  7. Pulcet

:muhaha :muhaha :muhaha

Rabanın yanlışlıkla sildiği ismini söyliyemediğim yemek tarifini,eski yerine tekrardan getirdim.. :lolipop

Bida olmasın :mücahit
  8. raba_84

raba_84 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

teşekkür ederim :ahim :ahim
  9. deli

alone_girl ün açmış olduğu Kalbin ilk gözyaşı Hayy isimli konu itikadi açıdan sakıncalı bulunduğundan ötürü silinmiştir.
  10. samanpan

samanpan . Yetkili Kişi Site Admin

niye benim konum üzerinde deneme yapıyon ya. kendi konunu silsene yanlışlıkkla :güldüm
  11. Pulcet

12. :)sümeyye:)

:)sümeyye:) Islam-TR Üyesi Kullanıcı

can feza kardeşimin mizah bölümünde "saç kestirme meselesi" başlıklı açmış olduğu konu daha önce samanpan ahinin açmış olduğu "Kadın/Erkek" Olay Budur!!" başlıklı konu ile birleştirilmiştir
  13. samanpan

maşallah
  14. Enfal.571

Enfal.571 Administrator Forum Yöneticisi

konulari acan kardeslere PM atmayi deneseydin ya, resimler hakkinda bilgi alsaydin. kardeslerimiz resimleri yeniden yükleseydi ...yine olmadi google amcayi tarayacaktin :)

selametle
  15. IsLaM4eVeR

Mustafa islamoğlunun yanlışlarının anlatıldığı kitap sitenin islamoğlu haricinde dinin temelinde olan konularda sapkınlıklarının olması üzere tarafımdan silinmiştir.

Not: Hemen silmememizdeki sebep; siteyi tanımıyorduk, ancak inceledikden sonra gerçeği gördük. Elhamdulillah.
  16. IsLaM4eVeR

Selamun aleykum, ramazan tebriğiyle alakalı baya bir yazı vardı hepsini sildik, sadece 2 başlık kaldı yazmak isteyen arkadaşlar bunlardan birine yazabilirler.

https://www.islam-tr.net/ramazan-ayi/2152-ramazan-ayi-tebrik-ve-temenniler-2009-a.html

https://www.islam-tr.net/uye-duyurulari/16657-ramazan-bayraminiz-mubarek-olsun-new-post.html

lütfen alakasız yerlere konular açmayalım özellikle uyarıyoruz bölümünde ramazan tebriğinin olması anlamsız geldi bana. kimse üzerine alınmasın lütfen forum hepimizin düşünsenize buz dolabını siz evinizin oturma salonuna katar mısınız bunuda bu sekilde düsünürseniz sevinirim

hayırlı bayramlar
  17. ruveyda

ruveyda Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah ya Rab adlı konu serbest kürsüden taşınıp dualar bölümüne getirilmiştir....... bilgilerinize
  18. samanpan

kenzul arş duası ile alakalı konu hakaretleşmeye vardığı için silinmiştir.
  19. hitman

hitman Islam-TR Üyesi Kullanıcı

uyanıklık yapma samanpan hakareti sil gerisi kalsın. hakaret dediğin kısımları sil gerisi kalsın. fethullahçı elemana iyi ki bi laf ettik ondan önce sen gocundun.
  20. samanpan

fetullahçı eleman sana laf atsa aynı şekilde yine gocunurdum uzatma.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş