1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Furkan Vakfı'na Polisin Sert Müdahalesi

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında ruhisukut tarafından paylaşıldı.

 1. Sükunet

  Sükunet Twitter: @sknttt Kullanıcı

    
  Bacım bu söz, değerli abimin, kuytul'un hiç değişmeyen "her şeyin arkasında amerika var" zannına ithâfen yapılmış bir latîfe. Yani kuytul hangi olayla karşılaşsa hemen "arkasında amerika var" diyor. Suudda çocuk bakkala gidip bir şey alsa utanmasa ona bile "amerikanın desteğiyle yaptı" diyecek yakında :)
  Adam meselelere bakışını amerika'ya göre süslendiriyor kısacası. Gözlerinde o kadar büyütmüşler ki bu tağutları, şeytan her olayda onları "bunu amerika yaptı, arkasında amerika var" zannına teveccüh ettiriyor. Sanki dinleri amerikaya endeksli.

  Bakışlarını önce sahabelerin Huneyn ve hendekteki koskoca arap hiziplerinin onların üzerine gelmesine rağmen tevkiflerine, sonra da bugünün müslümanlarının azîm olan her şeyi amerikaya nispet edip kendilerini âciz görmelerine çevir ve şaşkınlıklar içerisine gark olmuş bir halde baka kal...!
  Göreceksin ki gerçekten bu, kendisinde bir çok acîbliği bulunduran ve insanı öylece kala kaldıran şaşırılacak bir şey! Allah üzerimizde ki bu âcizliği gidersin ve bizi eskisi gibi yek vucûd eylesin! âmîn
 2. sifatus safua

  sifatus safua الحمدلله انا مسلمة Kullanıcı

  الله المستعان

  Allah razı olsun açıklamanıza, dile getirilen ironiyi anlamaya vesile oldunuz. Yersiz eleştirme olmuş abiden özür dilerim.
  Amiin Ya Rabb.
 3. musab99

  musab99 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Turk devleti bekasi ugruna kimseye acimaz , devlet suan bir gecis evresinde laik,kemalist, ve misaki milli gibi duvarlari yikti tabiri caizse devlet yeniden kuruluyor ,yeni duvarlari ne olur bilemem eger basarirlarsa 2023 de goruruz galiba.

  Tam bu surecte alparslan kuytulun cikisi normal degildir, yani aslinda ne istedigide belli olmayan bir adam muslumanlarin cihadina uzak, iyi yada kotu devletin degisimine uzak ,suan soylemleriyle en yakin durdugu kesim fetoculardir.

  Tam her yerde basortusu serbest olmusken ,orda kendisine tabi olmus muslumanlar bacilar uzerinden "bakin devlet basortulu bacilarimizi jopluyor" tarzinda uygun bir ortam hazirlamasi hicte iyi niyetli bir cikis olmasa gerek
 4. deli46

  deli46 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Hiç bir devlet beka değildir zamanı gelır yıkılır yıkılmasada kıyamette yerden bır olur önemli olan İman İMAN IN olduğu yer de sert ruzgarlar essede akıbet Bu ruzgarlar gogsunu gerenlerındır Kazanacaklar belli resule uyanlar gerısı kazana
 5. ebu el-fadl

  ebu el-fadl Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  İrancı sünni takılan islamoğlunun sert versiyonunda bir proje adamı gibi görüyorum. ama menhec olarak islamoğlunun sert (doğu) versiyorundur.

  Not: çok güzel ezgi neşit söylüyolar. hakkını yemeyelim
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş