1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Günün Duası

Konu, 'Dualar' kısmında asudee tarafından paylaşıldı.

 1. Ümmü Yasir

  Ümmü Yasir Unutma Allah merhametlilerin en merhametlisidir Süper Moderatör

    
  Allah'ım, sabır kalelerimizi sağlamlaştır, dünyanın oklarından bunalan bizleri tevekkül zırhıyla zırhlandır..Allahumme amin
 2. Rayet Et Tevhid

  Rayet Et Tevhid Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Allah'ım ! Ayaklarımızı ve Kalplerimizi Dinin üzere sabit kıl ! Amellerimizi kabul et ve Niyetlerimizi Halis kıl. Mücahidlerin ve Mazlumların yardımcısı ol . Onlara zaferler ve Bayramlar yaşat . Günahlarımızı bağışla çünkü sen bağışlamayı çok seversin. Sana Kavuşuncaya kadar imanlarımızı muhafaza eyle. Allahumme amin.
 3. Acizkul41

  Acizkul41 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Rabbim bizi Hak yolundan ayirma bizi sensizde birakma...Her turlu kotuluklerden bizi emin kil Allahim bizki aciz kullariniz sen hidayete erdirmezsen halimiz perisan olur Habibinin Askina Kuran Askina bizleri imansiz eyleme...Biz verdigin bu hayata verdigin bu guzel bedene herseye raziyiz sende bizden razi ol rabbim..Tum muslumanlari af ve magfiret eyle bizi Ahirette seni gormekten mahrum birakma hey sevgili Aminn ecmain.....
 4. ruhisukut

  ruhisukut Kalbimi çekip durmayın, yırtacaksınız! Forum Yöneticisi

  Ey âlemlerin Rabbi olan Allah'ım, Sen ki âlemleri yoktan var edensin, Sen ki Rezzak olansın, Sen ki ikram sahibi olansın, Sen ki rahmet ve merhamet sahibi olansın, Sen ki bildiğimiz ve bilmediğimiz canlıları ve cihanları yaratan Halık'sın; Allah'ım elden ayaktan düşmüş Müslümanların yardımcısı ol, onlara Şafii ismin ile şifa ver, onları Senden başkasına muhtaç bırakma. Ey el-Hadi ismiyle kullarına hidayet veren Rabbim, anneme, babama, abilerime, ablalarıma, eşlerine ve çocuklarına, akrabalarıma, sevdiğim ve adını bildiğim bütün kardeşlerime hidayet ver, verdiğin hidayet üzerinede canlarını al. Ey Tevvab ismiyle tevbeleri kabul eden Allah'ım, tevbelerimizi kabul et, bizleri kirden, fahşadan ve her türlü şerden temizleyecek ameller nasip et. Ey Kahhar ismi ile kafirleri kahru perişan eden Rabbim; Afganistan'da, Suriye'de, Arakan'da, Myanmar'da, Irak'ta, Mısır'da, Yemen'de, Çeçenistan'da, Somali'de, Mali'de, Doğu Türkistan'da, Filistin'de, Pakistan'da ve ismini sayamadığımız mekanlarda müslümanlara zulmeden zalimleri ve kafirleri kahru perişan et, onların ordularını hezimete uğrat ve bize onları yenecek güç nasip et. Allah'ım, tüm cihanda küffara karşı yumruğunu sıkan bütün müslümanlara/mücahidlere yardım et, onlara kafirler karşısında ya şehadet ya da zafer nasip et. Hali hazırda cihad beldelerinde cihad eden mücahidleri koru, onlara yardım et, onlara sebat ver, kalplerine sekinet indir, onları basiret ve feraset sahibi alim ve komutanlarla destekle, onlara aklımızla, bedenimizle ve malımızla destek vermeyi bizlere nasip et. Allah'ım cahiller ve fasıklar yüzünden bizleri helak etme. Allah'ım cahiller ve fasıklar yüzünden bizleri helak etme. Allah'ım cahiller ve fasıklar yüzünden bizleri helak etme. Amin, welhamdulillahi Rabbil alemin.
 5. Ümmü Yasir

  Ümmü Yasir Unutma Allah merhametlilerin en merhametlisidir Süper Moderatör

  "Rabbim beni ve beni seveni kardeşlerimi Akl etmeyi öğreten değil;aklederken öğrenen ve hacminden ve kadrinden büyük söz söylemeyenlerden kıl...

  Ya Rabbi niyetimi ve kalbimi ıslah et. Sözü büyük, hayrı ve edebi az olanlardan eyleme."

  M. Emin Akın hocanın bu güzel duasına Âmin.
 6. ebuu.ali

  ebuu.ali Elhamdulillah Kullanıcı

  Amin..
 7. Berkant Dinçkaya

  Berkant Dinçkaya Sanatlı bir eser, sanatkârı icab eder. Kullanıcı

  “Allah’ım! Senin iznin ve yardımınla sabahladık ve akşamladık. Yine senin izin ve yardımınla yaşar ve ölürüz. Sonunda dönüş yalnız sanadır.

  “Allah’ım! Öfkenden rızana; cezandan affına sığınırım. Senden yine sana sığınırım. Sana övgüyü saymakla bitiremem. Sen kendini nasıl övdüysen öylesin.”

  “Allah’ım! Nimetinin yok olmasından, verdiğin afiyetin (nimet ve sağlığın) bozulmasından, ansızın cezalandırmandan ve öfkene sebep olan her şeyden sana sığınırım.”

  "Allah’ım!!
  Sen affedicisin affetmeyi seversin Ümmet-i Muhammed'i ve beni affeyle.


  Amin

  Öfkene sebep olan her şeyden sana sığınırım. Amin

  ALLAH' ın öfkesi çok korkunçtur. O' nu bir kızdırdın mı... Düşünmesi bile korkunç !

  Hiçbir şey O' na denk değildir
  İhlas suresi (4)
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş