1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Duyuru Haberin Olsun

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında eL_Muhacir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Sabri

Mustafa Sabri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Türkiye'de 28 Şubat dönemiyle birlikte FETÖ'nün zulmüne maruz bırakılan Değerli Alim Şahımerdan Sarı Hoca için iade kararı çıktı ve bu akşam 18:30 civarlarında İstanbul'a geldi.

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün kampasları sonucu 28 Şubat döneminden bu yana mağdur ettiği Şahımerdan Sarı Hoca ve 13 kişiye, Adana 7. Ağır Ceza mahkemesi 2013 yılında 100 yıllık hapis cezası vermiş kararıda yargıtay onamıştı. Karar sonrası Türkiye'den Irak/Erbil şehrine hicret eden Şahımerdan Sarı Hoca orada da FETÖ mensupları tarafından gözaltına tutularak 3.5 yıl gibi bir süre hiçbir suçlama yapılmadan tutuklanarak esaret altına alındı.

4 Yıllık tutukluluk süresinden sonra Şahımerdan Sarı Hoca bu akşam 13.02.2018 saat 18:30 civarlarında İstanbul'da Atatürk havaalanına geldiği bilgisi ailesi tarafından sitemize paylaşıldı.

Havaalanından Bakırköy Adliyesine götürülecek olan Şahımerdan Sarı Hoca'nın hangi cezaevine götürüleceği hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Şahımerdan Sarı Hoca'nın tutukluluk hali Türkiye'de devam edecek.
  2. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Allah onu ve tüm müslümanları esaretten kurtarsın amin
  3. Alketa

Alketa Meselemi sanat haline getirdim... Kullanıcı

Dun gece nesid taramasi yaparken şu nesidi buldum,
    belki bilenler vardir,
    pek vakif olmadigim icin bilemiycem.
    Sebnem ferahin sigara adli parcasinin soundunu almislar,uzerine soz yazmislar, ilginc olmus. Baska yabanci etnik gruplarin muziklerini de ayni sekil alip yapmislar.

Degisik olmus ama nesid kulturunu romantiklestirmis, öldürmüş bence

4. Alketa

IMG_20180220_135009.jpg IMG_20180220_135014.jpg IMG_20180220_135020.jpg
  5. Alketa

IMG_20180220_135921.jpg
    ..

Adam serbest bırakılmış.
  6. Omer Faruk

Omer Faruk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bunlar ne kı hergun olan bıtenı okuyunca gercekten bıtmıs bır toplum dıyorum turkıye

Yanı lut ad semud kavmı gıbı butun helak olan kavımlerın butun suclarını bır arada ısleyen bır toplum.

Bırkac gundur bu kafır medya nurettın yıldızı dılıne dolamıs asansorde musluman bır kadın yabancı bır erkekle yanlız bınerse halvet durumu olusur fetvasını carpıtmıslar.

Akıl var mantık var daha yolda gordugu kadına suna buna sadece gordugu dıyorum sulanan ınsanlar varken asansorde yanlız basına durumunu dusunmek gercekten urkutucu.

Bu kafirler boyle fetvaları sevmezler neden ? zinalarına engel oluyor cunku

ALLAH bunları yerden yere vursun asagılıklar bunlar yuzune serefsız bır toplum meydana geliyor.
    İnsanlar sokakta yuruyemıyor.

Nurettın yıldız hoca gercegı soylemıs.!
    Kıme soylemıs ? MUSLUMANLARA
    Mesajı kım aldı muslumanlar...
    Yanlız basına bır bayan veya erkek basbasa aralarında nıhah vs gıbı bırsey yoksa o ortamda durmayacak... bitti.!
  7. cuheyman el-uteybi

cuheyman el-uteybi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

8. Abdulkahhar

Abdulkahhar ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

Diğer muameleri asla tastik etmemekle beraber şunu da söyleyeyim; Arapça pek bilmemekle beraber yanlışım varsa düzeltin orada kısa bir yazı var (ayağını denk al adam ol tarzı bir şey yazmıyor.) Ey garip veya Ey gurbetteki Edepli ol yazıyor diye anladım ben. Suriyeli kardeşleri incitmek için yazılmışsa bilemem ama kavgaları felan engellemek sıraya uymaları için uyarı mahiyetinde yazılmışsa pek sıkıntı olmaz diye düşündüm. Allahu Ea'lem.
  9. Alketa

Nurettin Yıldızı severim ama carpitilmaya da oldukca musait bir konu.

Kadin ile erkegin yalniz kalmama durumu, sınırlari, davranış bicimi nasil olmali ile alakali cok daha uygun bir dille anlatilabilinir. Asansörde halvet durumu dersen elalem de carpitir, kac kez carpiltidi bunlar, nicin bile bile elalemin agzina bu sekil, basitce malzeme veriyor diye sorgularım bende. Illa karsi cenah olmama gerek yok ki

Arkada karli fon,gozunde gunes gozluk
    Asansörde halvet
    Bende ciddiye alamiyorum kusura bakmasin hoca.
  10. Omer Faruk

Omer Faruk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

O bu degılde kısı basına gelmeden hıcbırseyı anlamaz
    Ne kadar anlatırsan anlat yasamadıgın zaman bazı seylerı yada dusunmedıgın zaman anlama ımkanımız olmuyor.

Kımseyı savunacak degılım. Elbette gozluk vs su bu adamın ulastıgı kısıler genelde genc kesım ıstısare edıyordur mutlaka

genclerın ılgısı nasıl cekılır dıye herneyse

Su devırde cıhadı konusmayan kımselerı ummetın halınden bahsedemeyen kımselerı benım sahsen canım dınlemek ıstemıyor.

Ummet parcalanırken yok su soyle bu boyle bılemıyorum hatalarımız cok.
  11. cuheyman el-uteybi

http://m.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/1846545-asansor-fetvasi

Çoğu kişinin açıklamasından çok murat bardakçının açıklaması daha samimi gelmesi..
  12. Alketa

Sabah okudum bardakcinin yazisini.
    Dusuncem yine ayni.

Bugun de yatak yorgan muhabbeti cikmis.

Bunlarin planli hareketler olduğunu herkes biliyor, elbette soru cevap eyvallah ama,
    Bak mesela buraya da troller geliyor
    2 gun kardeslerim deyip 3. Gun patlatiyor gayri ahlaki sorusunu. En son trol mevzusunda 2. Acacagin konuyu cok merak ediyorum demistim zata,
    açtı cok durmadi hemen silindi konu ki, oyle fecaat bir icerik.

Siyasi gundem de ne var konu olarak, hangi olaylar oldu, hangi yasalar duzenleniyor simdilerde ve Nurettin hocanin kac sene onceki videolari gundeme düşüyor. Daha evvelde adin aniliyor ayni sekilde ne gerek var tutmaya boyle seyleri, sil gitsin.
    daha farkli sekilde aciklanabilir bir baslik altinda.
    Uyanik olmak lazim.
    Nurettin Yildiz 2 capulcunun hortlattigi seylerle itibarsizlaşmaz ama, "dinciler işte hepsi sapık" gibi cumlelere de firsat vermemek lazim.
  13. cuheyman el-uteybi

❝Adanalı kadın, eşinin Almanya’ya gitmesine mani olmak için bavuluna esrar koydu.❞ (21 Ekim 1964)

IMG_20180222_032300.jpg IMG_20180222_032257.jpg
  14. Alketa

Napiyosun Bedia?
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş