1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Hacamatın Anemi Tedavisindeki Rolü

Konu, 'Hacamat Tedavi' kısmında Ebu Muhammed Eymen tarafından paylaşıldı.

 1. Ebu Muhammed Eymen

  Ebu Muhammed Eymen İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi Üye

  Tedavisi Hacamat

  Vücutta bilhassa deri altında toplanmış ağır toksit maddeler, Anemi Tedavisi Hacamat ile dolu olan kanın vakkum yolu ile dışarıya atılma işlemine hacamat diyoruz.

  hacamat şifadir
  Bu uygulamayı yaparken, bilhassa akdeniz anemisi, kansızlık rahatsızlıklarında, doğal olarak kan alınması hoş görülmüyordu, daha çok kansız kalınacağına kanaat getirilirdi. Bu düşüncelerin yanlış olduğunu ilerleyen tıp ispat etmiş ve uzman doktorlarımız tarafından tespit edilip, hacamat terapisi önerilmektedir.

  Hacamatın Anemi Tedavisindeki Rolü

  Kansızlık anemi tedavisi’inde hacamat çok önemli rol oynar. En başta hacamat sonucu vücutta kan üretimi bir hayli artar. beyaz kan diye adlandırdığımız lökositler, kanın içerisinde rolotif olarak artırıldığı gözlemlenmiştir. Hacamat tedavimiz vücudun stratejik merkezlerinin uyarılmasını sağlayarak vücudun ve organların daha faal bir biçimde hareket hızı kazanmasını sağlar. Vücudun dışarısından giren tüm bakrerilere karşı vücudumuza direnç katar, zindeliğimizi ilaçlar gibi muvakkat değil, bir ömür sağlar. Sağlıklı ve güçlü bir ihtiyarlık için en az;3; 6; ayda 1 defa hacamat olmak sizi maddi manevi tüm sıkıntılardan korumak için kalkan olduğunu unutmayın.

  Ortalama olarak insan bedeni ve vücudu 19-21 yaşları arasına kadar hızla gelişir ve bu gelişim evresini bu yaşlarda hızına son verir. Önemli olan bu yaşlardan sonra vücudumuzun içerisinde hareketsizlikten neşet eden kirli birikmiş kanları vücuttan atma eylemidir. Bu eylemi vücut kendi, ter ve idrar yöntemi ile yetersiz kalmaktadır. Koruyucu tedavi yöntemi olan hacamat vücudun kan dolaşımında ki yavaşlılığı hıza çevirir. vücut organları arasında verimlilik çok düşük olması yine hacamatla alınmayan pis kanın vücutta birikmesinden kaynaklanmaktadır. Kan vücudumuz içerisindeki dokuyu gıdayı ve oksijenleri organlara göndermekle mükelleftir. Anemi Tedavisi Hacamat bu döngüyü güçlendirir.

  İlerleyen yaşlarda karaciğer ve kan görevini yerine getirememesinin tek nedeni ise , kanın karaciğerler deki toksini zarasızlaştıramadığı’ndan kaynaklanır. Tüm bilinen ağrılar, kas ağrıları, damar sertlikleri ile beraber, yorgunluk, unutkanlık gibi sebeplerin başı ise Kanın yoğunlaşması ve Karaciğerin yağlanmış olması, diğer tüm rahatsızlıkların start alanı haline gelmiştir.

  Ciddi manada Anemi Tedavisi Hacamatburadaki mucizevi olağan üstü harikulade oluşu, kandaki tüm pislikleri dışarı atımında, vücudu gençleştirerek kanın incelterek yenileştirmesinden sonra buna ek olarak, karaciğer yağlanmasına dur demektedir.

  tüm konuda söylenilen önerilerimde dediğimiz gibi , hacamatı periyodik şekilde yapan bir insan ağır hastalıkların vücuduna girmesine çok büyük engel koymuştur. eski topraklardan ve hacamatı düzenli olarak yaptıran genç ihtiyarlarımızdan görüyoruz.
 2. f471h

  f471h İyi Bilinen Üye Üye

  Ben 2014'ten beri düzenli tarama hacamat yaptırıyorum her sene. Kırmızı kan hücresi diye tabir edilen madde o kadar arttı ki normal değerin üzerine çıktı. Trigliserid denilen kandaki yağ miktarı ise düşüş gösterdi. Bir yerim yara olduğunda çok çabuk iyileşiyor. Kanım tam kırmızı tonda ve akışkan.

  Geçen hafta yaptırdım. Bu pazar 2. seansı yapıp inşaAllah 3. ve 4. seanslar ile bu seneki hacamatımızı tamamlamış olacağız.

  Hacamatın insandan çıkardığı pisliğin onda birini bile en güçlü detoks kürler çıkaramaz. Böbreği, karaciğeri, kalbi vs. yormadan yüklü toksin atıyorsun. Hacamat gibi muazzam bir koruyucu hekimlik uygulamasını yaptırmamak akıl işi değil.

  Hiç bir sağlık peobleminiz olmasa dahi, koruyucu hekimlik uygulaması olarak hacamatı senede 1 yaptırın ve iç hastalıklara karşı kendinizi garantiye alın.

  Düşünsenize 80 yaşında bile sapa sağlam böbrek, kalp, ciğer ve immün sisteme sahip oluyorsunuz.

  İlaç sektörünün elinde oyuncağa dönmeyin.

  Ben hacamatı övmeye başlasam 3 ayda bitiremem.

  Allah rızası için hacamat yaptırın.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş