1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

İBN-İ KESİR TEFSİRİ (yeni düzenleme)

Konu, 'İslami Kitaplar - Online Kitap Oku' kısmında abdullahu tarafından paylaşıldı.

1. Habibullah

Habibullah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

2. İSTİŞHAD

İSTİŞHAD الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك Yetkili Kişi Site Admin

allah razı olsun habibullah kardeş...:)
  3. samanpan

samanpan . Yetkili Kişi Site Admin

msn den attım
  4. mngoger

mngoger Islam-TR Üyesi Kullanıcı

kardeşler açılmadı bu
  5. İSTİŞHAD

yükledinde mi açılmadı...
  6. EL KITAL

EL KITAL Islam-TR Üyesi Kullanıcı

İBNİ KESİR TEFSİRİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL .... TAVSİYEN İÇİN VE ÇABALARIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİMM....
  7. saraghcan

saraghcan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

*****Allah razi olsun***** te$ekkür ederim . Allahin selameti hepinizin ürerine olsun
  8. sermet1

sermet1 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Utanmıyormusunuz başkasının yaptığı şeyi kendiniz gibi yapmış göstermeye. 4shared.C0m da aratın hepsi var :D:D:D
  9. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

mübarek içerik İbni Kesir (r.a) ait kim üstlenebilir ki bunu

10. SilentBlade

SilentBlade Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ALLAH Razi olsun
  11. leta61

leta61 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

secde suresi yok sanırım ??
  12. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

secde ve ahzap suresi eksik ayrıca çok harf hatası var
  13. HalilTas

HalilTas Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah Subhane ve Teala sizlerden razi olsun. ''Rabbim! Hesap gununde beni, anababami ve muminleri bagisla'' (Ibrahim suresi 41)
    Amin, Walhamdulillahi RabbilAlemin
  14. ayzek2

ayzek2 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

KARDEŞ RİCA ETSEM TEKRAR LİNK VEREBİLİRMİSİN.
  15. asrinsirri

asrinsirri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Cezakallahu Hayr...
  16. İSTİŞHAD

el bidaye ven nihaye tefsir kitabı değil ki...
  17. Abdulkahhar

Abdulkahhar ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

İbn Kesir'in Ölüm Ötesi Tarihi(el bidaye ven nihaye) kitabını okuyorum çeviren Mehmet Keskin Din işleri yüksek kurulu üyesi imiş.Kitabın bugün son 10 sahifesine geldim.Ama sonlara doğru Mehmet Keskin İbn Kesir'in kitabında bahsetmiş olduğu hadislerin bazılarını uydurma ve kesinlikle Rasullullah söylemiş olamaz diyor.Sonlara doğru sürekli İbn Kesir gibi bir alim bunu nasıl nakletmiş nasıl yer vermiştir diyor daha önce okuyanınız oldu mu.Böyle demesinin sebebi nedir ?
  18. toprak56

toprak56 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Hadisleri yazabilirmisin kardeş? Ya da foto çekebilirmisin?
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş