1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Irak’ı Karıştıran Görüntü +18

Konu, 'Irak Haberleri' kısmında furkan tarafından paylaşıldı.

 1. furkan

  furkan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Sünni grupların ayaklanması ile çatışmaların yeniden alevlendiği Irak’ta, Maliki güçlerinin birçok bölgenin denetimini kaybettiği ve silahlı güçlerin büyüyerek ilerlemeye devam ettiği açıklandı.

  Maliki güçlerinin silahlı gruplar karşısında çaresiz kalarak ABD ve Şii militanlardan destek isteyerek savaşın seyrini değiştirme çabasına girdiği ifade edildi.

  Öte yandan Maliki’ye ait Irak ordusunun kayıplarının giderek arttığı ve sosyal medyada kayıplarına dair resimlerin paylaşıldığıı ve özellikle bir videonun çok tepki aldığı gözlendi.

  Irak’ta çekildiği iddia edilen görüntüde çukur içerisinde yarı çıplak halde onlarca çocuğun Irak askerleri tarafından kumlarla örtüldüğü görülüyor. Okuyucular tarafından büyük tepkilere neden olan görüntünün “Irak’ta Şiilere karşı direnişin neden devam ettiğinin ispatı” başlığıyla sosyal medyada hızla yayıldığı gözlenirken, videonun Irak’ta çelip çekilmediği veya çukur içerisinde kumlar altına gömülen çocukların neden gömüldüğü hakkında her hangi bir bilgiye yer verilmediği gözlendi.

 2. Abdullah Yusuf

  Abdullah Yusuf İyi Bilinen Üye Site Emektarı Kullanıcı

  Allahım zalimleri kahret Allahım zalimleri kahret Allahım zalimleri kahret

  bizleride affet YA RAbb
 3. hebbit kerrih

  hebbit kerrih İyi Bilinen Üye Site Emektarı Kullanıcı

  video kaldırılmış heralde. rafiziler ancak müslüman öldürür Allahsız köpekler sonrada amerikaya karşı savaşmama fetvası yayınlarlar alçak domuzlar.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş