1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Haber Irak Ordusu Kerkük'ü Ele Geçirdi

Konu, 'Irak Haberleri' kısmında Muhammed Taha tarafından paylaşıldı.

1. musab99

musab99 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Devlette asolan insandir lafina pek katilmiyorum ,ozellikle Turk devleti icin hic katilmiyorum ,sen cb ole konustuguna ne bakiyorsun 15 temmuz yildonumunde arada suna benzer bir laf etti " 250 sehidimiz var ama ,devlet dimdik ayakta" gibilerinden .

Turkiye yasayan insanlrin cogunda gri diye bir renk yoktur ya sihaysin yada beyaz ben o tip insanlarin cogunu ciddiye bile almiyorum ,devlet o insanlar gibi davranmaya kalksa ortada insan kalmaz.

Dis siyasetin dunu bugunu yok o anki sartlar neyi gerektiryosa o politikayi devam ederler,dost devlet diye bir seyde yoktur menfeaat birlikteligi vardir,zaten siyaset tezatlar uzerine kurulu ,oyunlar, yalanlar.

Amerikayi , ingiliz devlet akli kurdu ,tarih olarak yeni olabilir ama zihniyet olarak yeni degil.
  2. Alketa

Alketa Herkes guzel bakamaz, sen guzel bak.. Kullanıcı

Abdulhamit Payitaht mi izliyon abi o_O
  3. musab99

Genellikle boyle yapimlardan uzak dururum ,cok abartili yapiyorlar ,diyaloglar cok zayif Turklerin bu tip dizi yada sinemalrina hic bakmiyorum.

Ben G***** bakiyorum:p
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Kasım 2017
  4. Alketa

Alketa Herkes guzel bakamaz, sen guzel bak.. Kullanıcı

Siyasi gundemi takip etmeyenler icin
    Ya da ne kadar ekmek yeriz biz bundan diyenler icin ola gelen bir yapim.

O ara siyasi gundem de ne varsa dizide de verilen alttan mesaj o.

Mukellef sekilde islenecek bir donemi vasat sekilde islemek.
    En iyisini yapiyorsun.
    G yi de ta nisana kadar bekle.
    Dizilerle yaslandirdilar bizi ya.
  5. musab99

Konu nerden nereye geldi bu arada sansur yemisiz bilmiyorduk ogrenmis olduk:)

Ben daha cok beklerim cunku tek tek izlemeyi sevmiyorum toptan izliyorum 7 sezonu yaklasik bir bucuk ayda bitirdim
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş