1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat
 3. Duyuruyu Kapat

Haber Kadirovculardan Tv’de Işkence

Konu, 'Kafkasya Haberleri' kısmında Hattab Amedi tarafından paylaşıldı.

 1. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Kadirovculardan TV’de işkence

  Kadirovculardan TV’de işkence Rus yanlısı Çeçen lider Kadiov’un İçişleri Bakan Yardımcısı direnişçilerin ailelerini ekrana çıkartarak canlı yayında tehdit ve hakaret etti. Rusya’nın işgali altındaki Çeçenistan’da insan hakları ihlalleri inanılmaz boyutlara...


  Kadirovculardan TV’de işkence
  Rus yanlısı Çeçen lider Kadiov’un İçişleri Bakan Yardımcısı direnişçilerin ailelerini ekrana çıkartarak canlı yayında tehdit ve hakaret etti.
  Rusya’nın işgali altındaki Çeçenistan’da insan hakları ihlalleri inanılmaz boyutlara ulaştı.

  Geçtiğimiz hafta bir Çeçen direnişçinin Rus yanlısı Kadirov’a bağlı bir askeri öldürmesi üzerine, İçişleri Bakan Yardımcısı Abdi Alauddinov, gencin aralarında çocukların da bulunduğu ailesindeki tüm erkekleri TV programına çıkarttı.

  Program boyunca direnişçi gencin baba, amca ve kardeşlerine ağır hakaretler eden Alauddinov, canlı yayında tehditler savurdu.

  Genci yakalayıp infaz ettiklerini de açıklayan İçişleri Bakan Yardımcısı Alauddinov, bu tarz TV programlarını sürekli olarak yapacaklarını, direnişe katılmak isteyenlerin ailelerinin de cezalandıralacağını söyledi. Alauddinov’un takke takarak katıldığı programda Rus askerlerine ve Rus yanlısı rejime karşı savaşan genç ve ailesne karşı sürekli olarak “kansız” ifade kullanması ise gözlerden kaçmadı.

  Alauddinov’un kimliği gözler önüne serildi

  Kafkasya Haber Ajansı’nın ulaştığı görüntülerde ise Abdi Alauddinov’un Rus medyasıyla yapmış olduğu röportaj yayınlandı.

  Görüntülerde Bakan yardımcısının Rusya’nın büyümesi için herşeyi yapacağını ifade etmesi dikkat çekti.

  Rus ırkçı partisinin liderini Çeçenistan’da ağırlayan Bakan Yardımcısının burada “Rus ve Çeçen” halkının bir olduğunu, kendisi gibi ailesinin de bağımsızlık taraftarlarıyla savaştığını, babasının Çeçenistan 1. Cumhurbaşkanı Cevher Dudayev’e karşı savaştığını söylüyor.

  Ruslarla samimi pozlar veren Alauddinov’un Moskova ziyaretinde çekilmiş görüntülerde ise başına Rusya yazılı bir şapka ile Rus arkadaşlarıyla şakalaşıyor.

  Dudayev, Rusya’ya karşı savaşırken bombalı bir saldırıda hayatını kaybeden Çeçenlerin efsanevi lideri.

  Ramazan Kadirov ise babası Ahmet Kadirov gibi Rus yanlısı olmayı tercih ederek bağımsızlık yanlılarına karşı Rus Ordusuyla birlikte savaşıyor.

  ""
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2017
 2. Horasani

  Horasani اعيدوا إلى الحق سلطانه Kullanıcı

  ey rus köpekleri inşaallah o terörist dedikleriniz sizin sonunuz olur..şerefsiz karşısına almış azarlarken ailesinin başı eğik hiçbirşey demeden dinlemelerine hayret etttim.nasıl susuyolar bunlar da mı cahil ?
 3. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  korku ve vahşetlerle,işkence ve infazlarla sindirilmeye çalışılan,hukukun olmadığı bir yerden,diktatörlüğün olduğu bir yerden bahsediyoruz.uzaktan niye ses etmiyorlar demek kolay,şimdi islama o kadar hakaret edenler var bu ölkede,gidip niye hesab sormuyorsun?yoksa korkuyormusun desem ne dersin?
  sistematik bir devlet teröründen bahsediyoruz,kadirovu ve bakanlarına baksana hepsi serseri mafya liderleri gibi,adamlar tek başlarına ne yapabilirlerki?ya ses edecekler ve ailelerinin kökü kazınacak,yada güçleri yetmiyecek ve büyle susacaklar.kınamadan anlamaya çalışalım.Rabbim başımıza getirmesin.
 4. Horasani

  Horasani اعيدوا إلى الحق سلطانه Kullanıcı

  Önce şu suçlama,hesap sorma üslubunu birakalim.Rabbim inşallah başımıza getirmez amin.peki oradaki mucahidler direnişçiler ne olacak ? onlar varken benim bunu sormam normal değil mi? anlamaya çalısmak için sorduğum belli değil mi ? insaallah sen hesap soruyorsundur bu ülkedekilerden.doğru,biz gördüğümüz her yanlışı elimizle düzeltecek kadar müslüman yetistirmemisiz kendimizi sucluyuz.elhamdulillah dilimizle o da olmazsa kalbimizle buğz ediyoruz.
  görüntü bana bir tuhaf geldi o yüzden sordum.şu suçlama hesap sorma üslubunu bir türlü anlayamadım gitti zaten.yapıcı,birleştirici olmak lazım yıkıcı değil
 5. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  kardeşim,seni rencide etmek için yazmadım,sadece empati kurmak gerektiğini belirttim.kırdımsa hakkını helal et..
 6. Horasani

  Horasani اعيدوا إلى الحق سلطانه Kullanıcı

  kırılmadım varsa hakkım helal olsun sen de helal et..ama üslup yanlış sanki.
 7. Rebi3

  Rebi3 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  izliyoruz üzülüp ağlıyoruz sonra hiçbirşey olmamış gibi yaşamaya devam. şu videoya bakınız vallahi mahşer günü hesabımız çok çetin olacak :(

  Çeçen terörist nasıl öldürülür - pressmedya

 8. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  :acpsnr:
 9. Ümmü Yasir

  Ümmü Yasir İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım... Kullanıcı

  Allahım bu kâfirlere öyle bir ölüm tattır ki, mazlumları öldürdükleri bu ölümleri arasınlar. Can çekişmeleri bitmesin, acı içinde kıvransınlar.. Daha da ne diyeceğimi bilmiyorum. Elim Ayağım titredi mesajı yazarken...
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş