1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat
 3. Duyuruyu Kapat

Haber Kafir Kafirov Camide Küfretti

Konu, 'Kafkasya Haberleri' kısmında Hattab Amedi tarafından paylaşıldı.

 1. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Kadirov cami mihrabından küfür etti
  Rus yanlısı Ramzan Kadirov Kafkasyalı direnişçilere ve annelerine camii mihrabından ağza alınmayacak şekilde küfürler savurdu.

  [​IMG]
  Rus yanlısı Ramzan Kadirov Kafkasyalı direnişçilere ve annelerine camii mihrabından ağza alınmayacak şekilde küfürler savurdu.

  Ruslarla bir anlaşma yaptıklarını ve onlarla savaşılmaması gerektiğini cemaate anlatmaya çalışan Kadirov, "Peygamber de yaşasaydı Ruslarla savaşmazdı" dedi.

  Çeçenlerin en iyi İslam dinini yaşayan kavim olduğunu söyleyen Kadirov, kanı temiz olan bir Çeçen'nin asla Arap birisini takip edemeyeceğini, Arapların büyük bir kısmının kafir ve homoseksüel olduğunu iddia etti.

  Ruslara karşı özgürlük mücadelesi veren savaşçılara "Vahabi" diyen Kadirov, onlara zerre kadar benzeyen birini gördüğünde kendi elleriyle öldüreceğini sözlerine ekledi.

  Ayrıca hızını alamayarak cemaate dönen Kadirov, dağlarda ya da şehirde Ruslara karşı savaş hazırlığında olanların annelerine çok ağır bir şekilde küfür etti.

  Cemaati de onları ihbar etmeleri için tehdit eden Kadirov, bunu yerine getirmeyenlerin başına bela öreceğini ve bizzat kendi eliyle cezalandırılacaklarını söyledi.

  İşte o görüntüler:


 2. halidvelid

  halidvelid Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Kendisine yakışanı yapmış aşağılık herif, bir arada akide beyanı yapıp putin benim ilahım demişti. İnsanın nereden nereye varabileceğinin delillerinden kendisi.
 3. hebbit kerrih

  hebbit kerrih Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  aşağılık köpek.
 4. İbn Muhammed

  İbn Muhammed الله اكبر و العزة الله Kullanıcı

  "Namuslu, Kötülükten habersiz mümin kadınlara Zina isnadında bulunanlar, dünya Ve ahirette lanetlenmişlerdir. Yapmış olduklarına dilleri, elleri ve ayaklarının şahidlik edeceği Gün onlar için çok büyük bir azap vardır." (Nur 23)

  "Irkçılığa çağıran bizden değildir, Irkçılık için savaşan bizden değildir, Irkçılık üzere asabİyye üzere ölen bizden değildir!" (Müslim, İmare 53,57 no:1850)

  “Müslümana sövmek fâsıklık, onunla savaşmak küfürdür.” (Buhârî, Îmân 36; Müslim, Îmân 116)
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş