1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat
 3. Duyuruyu Kapat

Haber Kafirov Yalakalıkta Sınır Tanımıyor!

Konu, 'Kafkasya Haberleri' kısmında İbn Muhammed tarafından paylaşıldı.

 1. İbn Muhammed

  İbn Muhammed الله اكبر و العزة الله Kullanıcı

    
  Rusya resmi haber ajansının yaptığı anket sonuçlarına göre Ramzan Kadirov'un yaptığı bu etkinlik Rus halkı tarafından ciddiye alınmadı. Ankete katılanların %87'si bu etkinliği anlamsız bulduklarını ifade ettiler.

  Doğum günü etkinliklerinde bu büyüklükteki Rus bayrağı ile dünya rekoru kırdıklarını söyleyen Kadirov ayrıca "Ulusal Liderimiz Putin'e Destek İçin Birleştik" açıklamasında bulundu.

  Kadirov'un bu uygulamalarına uluslararası kamuoyundan ve diasporadaki Çeçenlerden de tepki geldi. Ülkelerinden uzakta yaşayan birçok Kafkasyalı muhacirin oluşturduğu forumlarda tepkiyle karşılaşılan bu etkinlik için mülteci durumundaki Çeçenler Kadirov'un bizzat kendisinin Çeçenistan lideri sıfatı taşımasının bile oldukça onur kırıcı bulduklarını bildirdiler.

  Akrabalarının birçoğunun zorla Rus bayrağı ve Putin
  t-shirti giymeye zorlandığını bildiren forum üyeleri "etkinliğe katılmayanların tek tek tespit edildiğini, eğer resmi bir işte çalışıyorsa işten çıkarıldıklarını" bilgisini paylaştılar.

  Kafkasya Haber Ajansının sosyal medya üzerinde yaptığı araştırma sonuçlarına göre bir pazarcı yakınının doğum günü etkinliğine katılmadığı için evine baskın yapıldığını ifade etti. Mazeretinin kabul görmediğini, Kadirov'un adamlarınca feci şekilde dövüldüğünü ve artık Çeçenistan'ın hiçbir yerinde pazar tezgahı açamayacağını yakınına ilettiklerini de paylaşan forum üyesi Hamzat Hacimuradov "Kadirov gibi bir kişilik yıllarca bağımsızlık mücadelesi vermiş olan halkımıza hakaret olması için bizzat Rusya tarafından başımıza getirildi.Onun bu uygulamaları bizi dünyada zelil bir duruma soktu" dedi.

  Rusya bayrakları taşıyan konvoyun uzunluğu Muntuk Meydanı’ndan Grozni’nin merkezine kadar ulaşırken, kutlamalara katılan gençlerin giydiği Putin ve Kadirov baskılı t-shirt’ler ise dikkat çekti.

  Diasporadaki birçok muhalif isim ise "dünya birçok işbirlikçi gördü ancak tarih kitapları bunun kadarı olmamıştı diye yazacak" şeklinde sosyal medyada paylaşımlarda bulundu.

  [​IMG]

  [​IMG]
  ISLAH
 2. Ebu.Cendel

  Ebu.Cendel Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bu Zındık rus hücresi Geçende mücahidlere ve ailelerine küfür ediyordu.
  Allah'ın laneti üzerine olsun
 3. Çeçenyam

  Çeçenyam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Kadirov sen tam bir yalaka münafıksin sonun baban gibi olur inşallah.
 4. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bualçak tıpkı selahaddin eyyübi dönemindeki saver(fatımi devletinin veziri) ve gültekin(şamdaki vezir) gibi vezirlere benziyor,inşaALLAH sonuda onlar gibi olacaktır.Hainlerin sonları hep rezil bir ölüm şekli olur..
 5. amel

  amel Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bu adamı asmak lazım gelmez mi ? akhiler.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş