1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Kahrol Amerika

Konu, 'Afganistan'li Şehidler' kısmında Mutedeyyin tarafından paylaşıldı.

 1. Mutedeyyin

  Mutedeyyin Misafir

    
  Dünya Cuma, 22 Nisan 2011 10:13 [COLOR=#0b00e]Sen bizim mevlamızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et. (Bakara 286) Ey iman edenler, sizi acı bir azabdan kurtaracak bir ticareti size haber vereyim mi? Allah'a ve O'nun Resulüne iman ederseniz, mallarınızla ve canlarınızla Allah yolunda cihad ederseniz. Bu, sizin için daha hayırlıdır; eğer bilirseniz. O da sizin günahlarınızı bağışlar, sizi altlarından ırmaklar akan cennetlere ve Adn cennetlerindeki güzel konaklara yerleştirir. İşte 'büyük mutluluk ve kurtuluş' budur. (Saff 10-11-12)


  Afganistan sınırındaki bir aşiret bölgesine ABD'nin insansız uçakla düzenlediği füze saldırısında ölü sayısı 25'e yükseldi

  Pakistan istihbarat yetkilileri, ülkenin Afganistan sınırındaki bir aşiret bölgesine ABD'nin insansız uçakla düzenlediği füze saldırısında ölü sayısı 25'e yükseldi.

  Mir Ali kasabasındaki saldırıda 25 kişinin öldüğünü belirten Pakistanlı istihbarat yetkilileri, Taliban'ın, saldırının ardından bölgeyi kordon altına aldığını, kimsenin bölgeye girmesine izin vermediklerini kaydetti.

  Pakistanlı istihbarat yetkililerince daha önce yapılan açıklamada, saldırıda 6 kişinin öldüğü bildirilmişti.
 2. ibni kayyım

  ibni kayyım Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  ALLAHU MEWLENE WE LE MEWLELEKUM!!!
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş