1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Kalbin İlacı -İbn Kayyım- (PDF / İNDİR)

Konu, 'İslami Kitaplar - Online Kitap Oku' kısmında Said El Ensariyy tarafından paylaşıldı.

1. Muhammed Faruk

Muhammed Faruk İyi Bilinen Üye Süper Moderatör Kullanıcı

Bu iOS'un gıcıklığıdır muhakkak.İnsanlar neden iPhone'u satın alır bilmiyorum.Hatırladığım kadarıyla
    dosya transfer konuları vb. iPhone'da bi garip.En basitinden karşıdaki telefon iPhone olmasa bluetoothla dosya atamıyon.Daha böyle birçok zorluğu var.Birşey yapmak için biraz uğraşmak gerekiyor..
    Yine tekrar söyliyim sakın iPhone,iPad falan almayın.(Kullanım garipliği,zorluğu iPhone vb. almamak için sadece bir tane neden.)
    Peki, siz bilirsiniz,yapabilirsiniz ama çabuk pes ettiniz :)
    Anlamıyorum derseniz daha en baştan şartlandırırsınız kendinizi.Elektronik aletleri kullanıyorsak azda olsa biraz bilgimiz olması lazım.
  2. Ümmü Yasir

Ümmü Yasir Unutma Allah merhametlilerin en merhametlisidir Süper Moderatör

Kardeşim şartlandım değil de seni yormak istemedim bu saatte. Aslında çabuk pes eden biri Değilim de bu teknoloji konusunda bi yaştan sonra zor oluyor. Ben biraz kendim kurcalayım sonra gelişme kaydedersem sana inşaAllah bilgi verir yada soru sorabilirim. Allah razı olsun ve ilmini daha da artırsın kardeşim.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş