1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Kelle Kesip Top Oynadılar !!!

Konu, 'Irak Haberleri' kısmında Dadas2583 tarafından paylaşıldı.

1. Dadas2583

Dadas2583 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

edit..
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Haziran 2014
  2. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Bunun dogru olduguna inanmiyorum, o kadar da degil heralde.

Haber emin kaynaklardan degilse bu tür haberleri lütfen foruma eklemeyin.
  3. furkan

furkan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bu yapılan fiil irak değil afganistanda oldu özbek grubu yapti şuan medyada yalan yanliş bilğiler veriliyor hadef işid değil mucahidlerdir dikkatli olalım
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Haziran 2014
  4. İbrahim_Asaf

İbrahim_Asaf Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ben bu haberdeki videoyu yaklaşık 7-8 ay önce ya rasthaber ya da tahahaber olacak, aşıri İrancı sitelerden birinde bizzat seyretmiştim. O zaman da Nusracılar deniyordu. Videoda bir tek IŞİD veya Nusret bayrağı yoktu. Giyilen kıyafetler daha ziyade pakistan taraflarındaki kabilelerin kıyafetlerine, şapkalarına benziyordu. Hatta bazıları kesilmiş kafaya ekmek yedirmeye çalışıp bir de dalga geçiyordu. Üç tane kafayla futbol oynayıp gülüyorlardı ve bazılarının ayaklarında terliğe benzer ayakkabılar vardı. Ogün de bu namussuzlara yorum yazıp iftira atmamalarını söylemiştim ama tabiki yayınlamadılar. Bugün aynı namussuzluk yine fırsattan istifade sahneleniyor. İnsan kafasıyla tutup futbol oynayacak kadar haysiyetsizleşebilecek birileri varsa bu iftirayı atanların benzerlerinden başkası değildir.
  5. samanpan

samanpan . Yetkili Kişi Site Admin

haberi kaldırdım, bu ve benzer şeyler eklendiğinde yönetici olan kardeşler direk kaldırsınlar haberi. faydalı işlerle uğraşalım
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş