1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kemalizm Karanlıktır

Konu, 'Tağut' kısmında morueqq tarafından paylaşıldı.

 1. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

    


  Gerçek Tarih Hepimizin Hakkı.. | Sadece Gerçekler!…

  https://www.facebook.com/pages/Atatürk-de-Eleştirilebilir-Hakaret-yok-Hakikat-var/542664915768050

  İşte o Küfür Sözleri
  "Türk’ler Arap'ların dinini kabul etmeden evvel de büyük bir millet idi. Arap dinini kabul ettikten sonra, bu din, ne Arapların, ne aynı dinde bulunan Acemlerin ve ne de Mısırlıların vesairenin Türk'lerle birleşip bir millet teşkil etmelerine hiçbir şekilde tesir etmedi.. Bilakis, Türk milletinin milli rabıtalarını gevşetti, milli hislerini, milli heyecanını uyuşturdu. Bu pek tabii idi. Çünkü Muhammed'in kurduğu dinin gayesi, bütün milliyetlerin fevkinde şamil bir Arap milliyeti siyasetine müncer oluyordu. Bu arap fikri ümmet kelimesi ile ifade olundu. Muhammed'in dinini kabul edenler, kendilerini unutmağa hayatlarını Allah kelimesinin her yerde yükseltilmesine hasr etmeğe mecburdular. Bununla beraber, Allah'a kendi lisanında değil Allah'ın Arap kavmine gönderdiği Arapça kitapla ibadet ve münacatta bulunacaktı. Arapça öğrenmedikçe Allah'a ne dediğini bilmeyecekti. Bu vaziyyet karşısında Türk Milleti bir çok asırlar ne yaptığını ne yapacağını bilmeksizin adeta bir kelimesinin manasını bilmediği halde Kuran'ı ezberlemekten beyni sulanmış hafızlara döndüler. "

  Aşağıdaki kitap resimleri Atatürkün 1931 yılında tarih kitabı diye yazdığı kitap

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
 2. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  [​IMG][​IMG]
 3. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  KENDİSİNE BU ŞİİRLER YAZILIRKEN O "yapmayın" DEMEDİ. hatta şairlerin bazıları milletvekilliği kazandı ; o şiirlerden bazıları ...

  "Huzuruna geldim gözlerim dolu dolu,
  Eller Rab kulu olsun, biz Ata'nın kulu!
  Gök kubbenin altında birden dize gelerek,
  Gel ey 19 Mayıs! Eşsiz sabah merhaba.
  Ey Samsun' da karaya çıkan ilah merhaba!

  (Behçet Kemal Çağlar)

  Atatürk'ün tapkınıyız, her şey odur, her yerde o var, her gökte o eser, her enginde o çağlar, her şey odur, o her şeydir, her şeyde Atatürk! Yerdedir, göktedir... Görünmezi görür, bilinmezi bilir, duyulmazı duyar...
  Elimizi yüzümüze, gönlümüzü özümüze kapıyoruz, biz sana tapıyoruz!
  Varsın, teksin, yaratansın! Sana inanmayanlar utansın."

  (Aka Gündüz, Hâkimiyeti Milliye, Ulus, 4. 1. 1934)
 4. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
 5. YavuzSultanSelim

  YavuzSultanSelim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Dini Siyasatlerine Alet ediyor Serefsiz kemalistler askerine Sehit diyor hani Din ve Siyasi ayri idi?

  Ordu Devlet kurumudur laik bir ülkede askere Sehit dedigin zaman Dini Siyasete karistirmis oluyorsun.

  Islerine geldigi yerde Seriat istiyorlar islerine gelmedigi yerde laik oluyorlar vay be Islami resmen Cocuk oyuncagi saniyorlar kiyamet gününde görücekler Islamin ney oldugunu.
 6. Ebu Muhammed Eymen

  Ebu Muhammed Eymen Administrator Forum Yöneticisi Kullanıcı

  Ey kafir sana olan kinim seni tanıdıgımdan degıl islama dusmanlık yaptıgındandır atesın bol olsun amın
 7. sholihchiq

  sholihchiq Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Ben 14 yaşındayım ve 8. sınıfa gidiyorum. Din öğretmenimin derste anlattığı bir konu üzerine merak edip araştırdım. Atatürk'ü sevmek zorunda değilim ama saygı duymak zorundayım, ben de aynen böyle yapıyorum. Okuldaki sosyal öğretmenim her ne kadar siyasetçi değilim dese de bence öyle. Siyasetçilere laf atmak falan istemem tabiki saygı duyuyorum ama atatürkle ilgili hep savunmalar yapıyorlar. Biz Türkiye'de gerceklere dair bir cümle bile söylesek belki de bizi asarlar. Tarihimizi hep saklıyorlar ve ben de bundan nefret ediyorum. Birine sorsak güya bu ülkede düşünce özgürlüğü var, öğretmenime desem onun da bir sınırı var diyor ama sınırı varsa zaten özgürlük değildir. Peygamber Efendimize (s.a.s) yapılan hakaretler çok büyük derecede ama ahirette hepsi bunların hesabını verecek ...
 8. Ebu & Dücane

  Ebu & Dücane Misafir

  onu her rejim yanlısı rejimin sigortası olarak gördüğünden ona toz kondurmaz.İşyerlerinin çoğunda resmini ve heykelini asarak,ona bağlılıklarını gösterdiklerini görürsün.Bu sayede işyerlerinin şerefinin ve saygınlığının artmasında da onu kullanırlar. saygı duyuluyorsa,doğru bir yol üzerinde doğru bir iş yaptığına inanıldığı için olabilir.Çünkü çoğunluk saygı duyduğunu hep söylemektedir.
 9. Rabbani

  Rabbani Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bu adamı oldum olası sevmem nedense. Ateşin bol olsun !
 10. Abdussamed Seyhani

  Abdussamed Seyhani Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Kişi Sevdiğiyle beraberdir, ben bu adamı sevmiyorum çünki beraber olmak istemiyorum. Apaçık bir Kafiri kim sever ? Bakın Kafir Aziz Nesin ne diyor ; Gerçek Müslüman Atatürk'ü sevemez. Seviyorsa ya ahmâktır ya sahtekâr
 11. MUNZİR

  MUNZİR Üyeliği İptal Edildi Banned

  KEMAL ATATURK AÇIKÇA ALLAHA ORTAK KOŞMUŞTUR. ONU ÖVENLER GENELDE MÜŞRİKLER. GEL GÖRESİN Kİ BAZI MÜSLÜMANLAR KALDIRIM MUHENDİSLİĞİNE SOYUNUYOR VE BU MÜŞRİKLERE YARANMAYA ÇALIŞIYOR....
 12. sholihchiq

  sholihchiq Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  İki gün önce İnkılap dersim vardı ve öğretmenim resmen kendi kendine kavga etti. Resim Çizmenin günah olmadıgını iddia etti bn de öğretmene araştıracam dedim ve araştırdım günah hatta peygamberimiz(s.a.s) lânetlemiş.
 13. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  Kayıp Minare: Sansürsüz Kemalizm tarihi[​IMG]Afganistan'da Rus işgaline karşı yürütülen savaşla meşhur olan Dr. Abdullah Azzam'ın 1980'li yıllarda kaleme aldığı Kayıp Minare isimli kitabı sansürsüz bir şekilde Türkçede yayınlandıDr. Abdullah Azzam Türkiyeli okuyucu tarafından daha önce de yayınlanan kitaplarıyla tanınan bir isim.

  Azzam bu kitabı 1980 darbesi sonrasında, Afganistan'da Ruslara karşı savaşan Arap mücahitlerin eğitimi sırasında hazırlamış.

  Kayıp Minare adını taşıyan kitap Osmanlı Hilafeti’nin yıkılması, Türkiye Devleti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk dönemi ve Kemalizm’in oluşum süreci, Kemalist politakalar ve İslam dünyasına yansımalarını ele almakta, Türkiye’de 1985’lere kadar süreci de özetliyor.

  İlk baskısı Peşaver’de Arapça olarak basılan kitapda Mustafa Kemal ve Kemalizm hakkında çarpıcı iddialara yer veriliyor.

  Türkçe de sansür edilmeden yayınlanan kitap çok tartışılacak gibi görünüyor.

  El Kaide düşüncesinin fikir babası olarak bilinen ve örgütün lideri Usame bin Ladin'in de hocası olan Azzam'ın daha önce Türkçe de Tevbe Suresi tefsiri ve Azzam Külliyatı gibi eserleri yayınlanmıştı.

  Siyasi tarih ve analiz kitabı olarak kabul edilebilecek bu çalışmada Kenan Evren darbesi şiddetli bir şekilde eleştirilirken Türkiye’deki İslami oluşumları anlatıyor.

  Özellikle Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kurduğu Milli Selamet Partisi’nin İslami uyanıştaki rolünün üzerinde duruyor.

  Dr. Abdullah Azzam kitabında bu durumu şöyle özetliyor:

  “Selamet Partisi Yahudiler’e ve İsrail’e karşı durdu. İsrail-İstanbul arası seferler düzenleyen EL AL İsrail Havayolları’nın yolcuları denetlenmiyor, böylece İsrail istihbaratı (Mossad) Türkiye’de dilediği gibi hareket ediyordu. İsrail Büyükelçiliği’nin de Ankara’da büyük bir casusluk merkezi vardı. Milli Selamet Partisi, Yahudiler’in kirli çamaşırlarını ortaya çıkardı ve Millet Meclisi’nde Türk Hükümeti’ne saldırdı. Çünkü hükümet Yahudilerle on iki kez bir araya gelmişti. Yahudilerin, eğitim sisteminin bozulması, Müslüman evlatlarının ifsad edilmesi ve toplumsal ve ahlaki değerlerin yok edilmesindeki rolünü açığa çıkardılar. Nihayet, parti 7 Eylül 1980’de Konya’da 150 binden fazla göstericinin katıldığı bir miting düzenledi. İsrail bayrağı yakıldı. Bu noktada ise ordudaki Yahudi parmaklar harekete geçerek sivil hükümeti devirdi. Mitingden beş gün sonra da (12 Eylül 1980) askeri darbe, İslami akımın durdurulup Kemalist çizginin muhafaza edilmesi ve Türk halkının kanını emen Yahudilerin menfaatlerinin korunması için, Kenan Evren’i ülke yönetiminin başına getirdi.”Kitap Küresel Kitap tarafından yayınlanmış.* * *
  isteme adresi: Küresel Kitap
  web sitesi : KÜRESEL KİTAP | Zamanın Eskitemediği Kitaplar...
 14. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  Ataputun Küfür Akideleri ve İslama Olan Zararı

  İNDİR
 15. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

  güncel... yeni video ve resim eklenmiştir

 16. sholihchiq

  sholihchiq Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Eğer kendine ilah denilip de o kişinin hiç itiraz etmemesi ve peygamberimize yaptığı hakaretler, eğer bunlar bir kulun herkes gibi yapabileceği hatalarsa ben de insan değilim !!!
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş