1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kitap tanıtım ve tavsiyelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.

Konu, 'İslami Kitaplar - Online Kitap Oku' kısmında deli tarafından paylaşıldı.

1. halef

halef Islam-TR Üyesi Kullanıcı

nasip :)
  2. deli

deli Islam-TR Üyesi Kullanıcı

nasip deyip kaçma hemen öle. bir kaç kitap tavsiyesinde bulunda git bari :huhuuhuu
  3. halef

halef Islam-TR Üyesi Kullanıcı

hüzün toprağa düştü. şu anda okuyorum hasan tülüceoğlu diye bir din kültürü öğretmeni yazmış. güzel ama ince bir kitap olmuş. tavsiye ederim.
  4. guldeste

guldeste Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Hz. İsa ve Hz.Mehdi gerçeği... kitabını okuyorum güzel ve açıklayıcı bir kitap
  5. cevan_pedayi2

cevan_pedayi2 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

!sLaM4eVeR
  6. vuslatım

vuslatım Islam-TR Üyesi Kullanıcı

:ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih
  7. deli

:ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih :ihihih
  8. cevan_pedayi2

:ihihih :ihihih :ihihih :ihihih benide güldürdünüz yaw :muhaha :muhaha
  9. guldeste

:eek:
  10. deli

sırıtan ve şaşıran herkesten bir kitap tavsiyesi bekliyoruz ona göre... bu deli bilem sayfanın başından beri okuduğu bir çok kitabı tavsiye etti. sizlerde yokmu öle güzel kitaplar. deliyle boy ölçüşecek yokmu aranızda.... yuuuuuuuuuuuuuuuuhhh size :dillll
  11. "iNŞiRaH"

"iNŞiRaH" Misafir

yaw bişiy sorcam burda bu kitapları bitirenler bi kerecik olsun Kur'an-ı Kerimin mealini bitirdimi :huhuuhuu
  12. deli

ayıpsın kıs sifir. kuran alfabenin başıdır. onu bitirmeyen hiç başka kitap okumaya başlarmı :dillll
  13. guldeste

Ruhul Furkan (çok güzel bir kitap)
  14. "iNŞiRaH"

"iNŞiRaH" Misafir

yoo sadece sordum ama bence okumayan varrr :huhuuhuu :agliyorum

:güldüm :güldüm :güldüm
  15. deli

hiç beğenmediğimi söylesem kızarmısın :huhuuhuu
  16. guldeste

o senin görüşün. ben kendi fikirlerimi söyliycek olursam... hem yazarı benim için kıymetli hemde kitabın içeriği. bütün serilerinide alıp okumayı düşünüyorum...
  17. cevan_pedayi2

bitirmek kolayda içindeki emir yasaklara uymak amel ve teslimiyet önemli okumanın manasıda budur bir işi yabmak için öğrenir insan yabmayacağı işi neden öğrensin bizde tam tersi öğren yabma oku amel etme bu sözüm genel kimse üzerine alınmasın alınnıyorsa yapmıyordur anlamındadır buna bende dahilim gerçekler acıdırrrrrr.....
  18. cevan_pedayi2

bende okuyacaktım deli kardeşim siz okumuş sunuz beyenmediğin nedir bizede açıklada bilelim okuyanlarda bilsin inş. selameti
  19. :)sümeyye:)

:)sümeyye:) Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ewet bende tavsiye ederim
  20. deli

islami bölümlerimizde rabıta, tasavvuf, şey mürid ilişkisi tevhid akidesi gibi konularda sıkça bahsettiğimiz yorumlara bakmanızda fayda var derim sizlere :huhuuhuu benim islamla bağdaştıramadığım düşünce ve tasavvurlar mevcut o kitapta. sorun ya onlardadır yada bede. ama galiba bende değil :huhuuhuu
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş