بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم

Allah’ım niyetimizi doğrult ve ayaklarımızı düşman karşısında sabit kıl.
Hamd Alemlerin Rabbı Allaha’dır. Esenlik ve dua Allah’ın Rasulü olan Muhammed’e ,ailesine, ashabına ve kıyamete kadar ona tabii olan muvahhidlerin üzerine olsun….

Tüm kalbi ile Allah’ın hükmünü kabul eden ve Allah’ın gönderdiğine ruhuyla teslim olan, İslam’ın aslanlarından biri Şeyh Usame Bin Laden ( Hafizahullah) korumalarından ,Afganistan İslam Emirliği mücahitlerinden Cesur kardeşimiz Ebu Haakim ( Rahimahullah) şehadetinden dolayı başsağlığı diliyor, Allah kardeşimizi kabul etsin, müminler ve şehitler’le beraber onları cennette en yüksek mertebeye cıkarsın…
Ebu Hakiim’in şehadeti Allah’ın merhameti üzerine olsun- beklediği ve aradığı ve Allah onu şehadetle şereflendirinceye kadar, onunla şereflenmek icin kendisini tehlikeye attığı iki güzel şeyden birisiydi ve bu tüm samimi mücahitlerin en çok arzu ettiği ve tüm inanclı savaşcıların öncelikle istedikleri şeydir.
“ De ki : “ Siz bizden iki güzelliğin ( Zafer veya Şehitliğin) birinden başkasını mı gözetirsiniz.?”
Tevbe / 52
Kutlu olsun Ebu Haakim ,
İslam’a karşı savaşta ne kadar çok Mücahid kahraman şehid edildi, bu bizim umudumuzu mu kırdı ya da imanımızı mı zayıflattı, ya da İslam düşmanlarının kendilerinden emin bir şekilde eğlence dalmalarını mı sağladı? Kardeşimizin şehid edilmesi , İslam kahramanlarının imansız güclere – Allah düşmanlarına karşı amansız savaşlarında kalbinde yanan öfke ateşine benzin gibi yeni öfkenin eklemesinden başka bir şey değildir.

Ey İslam Düşmanları ,

Çekeceğiniz azabı bekleyin , Allah bu yolda devam edecek ve intikam alcak mücahit liderleri ve takipcilerini korusun. Biz İslam Ümmetine kafir güclerin Afganistan’da yerle bir olduklarını söylüyoruz, onlar mücahitlerin katlandıklarından daha fazla acı cekiyorlar ve daha fazla kayıp veriyorlar.
“ Eğer siz acı duyuyorsanız, kuşkusuz sizin acı duyduğunuz gibi onlar da acı duyuyorlardır. Oysa ki siz, Allah’tan onların ümit edemiyecekleri şeyleri ( mükafaatı, cenenti ) umuyorsunuz . Allah her şeyi bilendir , hikmet sahibidir.”
Nisa /104
Onların medyası gizlese de zaferin alametleri belirmiştir. Sabredin Ey ümmetim, daha fazla fedakarlık edin, daha çok calışın, daha çok çaba sarf edin .
“… Biz Cihad ehliyiz, akıl ehli değil, sırf akıl ehli olanlar davaları için sadece tedbir peşinde olurlar. Cihad ehli olanlar ise davaları için önce kendilerini feda etmeyi göze alırlar.”

Elif Medya
14/06/1430
08/06/2009