1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Komik Zeka Soruları

Konu, 'Mizah' kısmında ehl_i sünnet tarafından paylaşıldı.

1. ehl_i sünnet

ehl_i sünnet Islam-TR Üyesi Kullanıcı

NEDEN BOZULAN OTOBÜSÜN YOLCULARI BİZİM OTOBÜSÜMÜZE AKTARILDIGINDA ONLARA MÜLTECİLERMİŞ GİBİ BAKARIZ=)

NEDEN HER GÖRDÜGÜMÜZ HARİTADA TÜRKIYE Yİ ARARIZ?MİLLET OLARAK KAYBOLMA KOMPLEKSİMİZ Mİ VAR=)

NEDEN İNSANLAR BIRBIRINE SARILINCA SAGA SOLA SALLANIRLAR=)

NEDEN OGRENCILER İLKOGRETIMIN BESINCI SINIFINA KADAR OGRETMENE ‘OGRETMENIM’ DIYE SESLENIRKEN ALTINCI SINIFTA BIR ANDA ‘HOCAM’ DIYE SESLENMEYE BASLARLAR=)

NEDEN SINAVLARDA ‘4YANLIS BIR DOGRUYU GOTURUR’ SEKLINDE BIR UYGULAMA İLE OGRENCILER CEZALANDIRILIRLAR? ‘4 DOGRU BIL 1 DOGRU DA BIZDEN’ SEKLINDE BIR KAMPANYA BASLATILARAK ZEKAYA VE RISKE GIRME CESARETINE ODUL VERILMEZ=)

NEDEN DUKKANINI KAPATIP GIDEN ESNAF KAPIYA ’10 DK SONRA DONUCEM!’ YAZAR? NE ZAMAN GITTIGINI NERDEN ANLARIZ=)

NEDEN İNSANLAR KAPALI BİR ALANDAN YAGMURLU BIR YERE CIKTIKLARINDA KAFALARINI EGERLER? BU YAGMURA DUYULAN SAYGIDAN MIDIR YOKSA ONDAN TIRSTIGIMIZDAN MI=)

TELEVIZYONA CIKAN INSANLAR NEDEN KENDILERINI TUM TURKIYENIN IZLEDIGI HISSINE KAPILIP ‘SU ANDA 70 MILYON BIZI IZLIYOR!’ TARZI CUMLELER SARFEDERLER=)

NEDEN ‘GOZLERINDEN OPERIM’ DENIR? İNSAN VUCUDUNDA OPULECEK DAHA UYGUNSUZ BIR YER VAR MIDIR? KIMSE KIMSEYI GOZUNDEN OPMUS MUDUR=)

CUMARTESI VE PAZARTESININ NEDEN KENDI ISIMLERI YOKTUR=)
    NEDEN BAZI KIZLARIMIZ ŞİRİN Bİ HAYVANCAGIZ GORDUKLERINDE ‘AY INANMIYORUM’ DIYE BAGIRIR? INANILMAYACAK OLAN NEDR=)

DOLMUSLARDAKI FIYAT TARIFESINDE EN KISA MESAFE NEDEN ‘İNDİ_BİNDİ’OLARAK TABIR EDILIR? ONCE INILIP SONRA MI BINILIR? BIR TERSLIK YOK MUDUR=)

BİR BİLGİSAYAR PROGRAMI KURARKEN NEDEN ‘KABUL EDIYORUM’ YA DA ‘KABUL ETMIYORUM’SECENEKLERI VARDIR? O KADAR PARAYI BAYILIP BIR BILGISAYAR PROGRAMI SATIN ALDIKTAN SONRA ‘KABUL ETMIYORUM’SECENEGINI ISARETLEYEN SAF KISILER MEVCUT MUDUR=)

BULMACALARDA BORU SESININ KARSILIGI NEDEN HEP ‘Tİ’DİR? BULMACAYI HAZIRLAYAN ARKADASLAR HIC ‘Tİ’ DIYE BORU SESI DUYMUSLAR MIDIR=)

NEDEN ILANLAR DA ‘DOKTORDAN TEMIZ ARABA’ DİYE YAZILIR?HIPOKRAT YEMININDE ‘ARABAMI TAMIZ KULLANACAGIM’ SEKLINDE BIR MADDE MI VARDIR?

BIRINE BIR MAKINENIN CALISMADIGINI KANITLAMAYA CALISIRSANIZ NEDEN O MAKINE BIRDEN CALISIVERIR?SIZE BIR GICIGI MI VARDIR=)

TELEFONDA YANLIS NUMARA CEVIRDIGINIZDE NEDEN ASLA MESGUL CALMAZ=)
  2. Acem

Acem Üyeliği İptal Edildi Banned

KOMİK ZEKA SORULARI

NEDEN BOZULAN OTOBÜSÜN YOLCULARI BİZİM OTOBÜSÜMÜZE AKTARILDIGINDA ONLARA MÜLTECİLERMİŞ GİBİ BAKARIZ=)

Misafir misafiri ev sahibi hiçbirini sevmezde onadn:D

NEDEN HER GÖRDÜGÜMÜZ HARİTADA TÜRKIYE Yİ ARARIZ?MİLLET OLARAK KAYBOLMA KOMPLEKSİMİZ Mİ VAR=)

Çünkü ülkkemizi seviyoruz haritada ilk görmek istediğimiz yer doğal olarak vatanımız olacak.

NEDEN İNSANLAR BIRBIRINE SARILINCA SAGA SOLA SALLANIRLAR=)

B ağrına tam basabilmek için

NEDEN DUKKANINI KAPATIP GIDEN ESNAF KAPIYA ’10 DK SONRA DONUCEM!’ YAZAR? NE ZAMAN GITTIGINI NERDEN ANLARIZ=)

Ayak izlerindeki sıcaklıktan:p

NEDEN İNSANLAR KAPALI BİR ALANDAN YAGMURLU BIR YERE CIKTIKLARINDA KAFALARINI EGERLER? BU YAGMURA DUYULAN SAYGIDAN MIDIR YOKSA ONDAN TIRSTIGIMIZDAN MI=)

gözü ıslanırsa görmez de ondan.gözünü ıslatmamak için:D

TELEVIZYONA CIKAN INSANLAR NEDEN KENDILERINI TUM TURKIYENIN IZLEDIGI HISSINE KAPILIP ‘SU ANDA 70 MILYON BIZI IZLIYOR!’ TARZI CUMLELER SARFEDERLER=)

Kendilerini böyle motive ederler:D

NEDEN ‘GOZLERINDEN OPERIM’ DENIR? İNSAN VUCUDUNDA OPULECEK DAHA UYGUNSUZ BIR YER VAR MIDIR? KIMSE KIMSEYI GOZUNDEN OPMUS MUDUR=)

Evet ben en sevdiklerimin gözünden öperim çünkü en hassas en kıymetli şeydir göz.

CUMARTESI VE PAZARTESININ NEDEN KENDI ISIMLERI YOKTUR=)

Çünkü onlar yahudi ve hristiyanların günüdür isimlendirerek kıymet vermiş oluruz:D

NEDEN BAZI KIZLARIMIZ ŞİRİN Bİ HAYVANCAGIZ GORDUKLERINDE ‘AY INANMIYORUM’ DIYE BAGIRIR? INANILMAYACAK OLAN NEDR=)

Kendisinişirin sanan bayan daha şirin birini görüp kıskançlık krizine girmiştirde ondan:D

BULMACALARDA BORU SESININ KARSILIGI NEDEN HEP ‘Tİ’DİR? BULMACAYI HAZIRLAYAN ARKADASLAR HIC ‘Tİ’ DIYE BORU SESI DUYMUSLAR MIDIR=)

Evet boruya eğilip tii dersen sende duyarsın:D

NEDEN ILANLAR DA ‘DOKTORDAN TEMIZ ARABA’ DİYE YAZILIR?HIPOKRAT YEMININDE ‘ARABAMI TAMIZ KULLANACAGIM’ SEKLINDE BIR MADDE MI VARDIR?

Doktorlar mikroplardan arınmış varlıklardır:D

BIRINE BIR MAKINENIN CALISMADIGINI KANITLAMAYA CALISIRSANIZ NEDEN O MAKINE BIRDEN CALISIVERIR?SIZE BIR GICIGI MI VARDIR=)

Sizden elektirik almış olabilir:D:D
  3. ehl_i sünnet

valla hepsini cevaplarınızlara .çürüttünüz=)
    konu kilitlenmiştir=)
  4. Acem

Acem Üyeliği İptal Edildi Banned

Yok yahu çaktırmayın bazılarını eledim.Verecek cevap bulamadım:D
  5. Askalani

Askalani Islam-TR Üyesi Kullanıcı

:D
    soranında cvplayanında eline sağlık:D
    güzeldi
  6. Ebu Katade

Ebu Katade Misafir

:D:D güzeldi......
  7. ehl_i sünnet

bunları da yenı 'uydurdum'demeyi isterdim ama maalesef o kadar esprili bir insan olmadıgım ıcın yenı 'caldım! demek zorundayım=)
    bır sorum var klavyede ehıl olmadıgım ıcın cok yavas yazıyorm ve bu kaybetgm vakıtler bnm ıcın ısraf hukmune mı gecmektedr=)ne zaman hızlı yazacagım=) neyse sacma sorular soyle ISTER GULUN ISTER GULMEYIN BEN GULMEDIM MESELA...ilk yazdıklarım kadar!belkı bırı guler hayrına=)
    * Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyorlar?

* Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? O bizim geleceğimizi bilemez mi???(bu esprıden bıle falcıların dolandırıcı oldukları anlamı kolayca cıkar=)

* Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk
    olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

* Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

* Birçok tüketim maddesinde `Buradan açınız` yazmaktadır, eğer `Başka bir yerden açınız` yazsaydı ne yapmamız gerekirdi?

* Eğer uçağın kara kutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

* Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce
    piyasaya çiktigini bilmemekte midir?

* Neden futbol takimi olan Ajax"Ayaks" diye okunur da temizlik ürünü Ajax "Ajaks" diye okunur?
  8. ammar_yasir

ammar_yasir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce
    piyasaya çiktigini bilmemekte midir?
    hiç büyle düşünmemiştim güzel tespit dogrusu=)
  9. Pulcet

Pulcet Forumun Bekçisi Site Emektarı Kullanıcı

:)
  10. Sûde binti Zem'a

Sûde binti Zem'a Islam-TR Üyesi Kullanıcı

:) güzelmiş....
  11. bernar fatma

bernar fatma Islam-TR Üyesi Kullanıcı

telefonda yanlış numara çevirdiğimizde verecek cevabımız olmadığı için mi?:)
  12. bernar fatma

bernar fatma Islam-TR Üyesi Kullanıcı

müdürlerle bebeklerin arasındaki benzerlikler;
    1)her ikisinin de arada gazını almalıyız.
    2)her ikisi de kızdıklarında bağırır.
    3)her ikisinin de suyundan akınca mutlu olur.
    4)her ikisi de kendini ünlü sayar.
    ...
  13. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

:)
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş