1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Resim Menaratulhuda Grafik Çalışmaları

Konu, 'İslam-tr Grafik Çalışmaları' kısmında Menaratulhuda tarafından paylaşıldı.

1. Menaratulhuda

Menaratulhuda Islam-TR Üyesi Kullanıcı

"...Ey Rabbimiz! Bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver. Bizi cehennem azabından koru!" Bakara - 201
    DGFWh3CXkAAiMwj.jpg-large.jpeg
  2. Menaratulhuda

“...Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl. Ve bizi takva sahiplerine önder kıl.” Furkan - 74
    DGPljF7W0AE_K-u.jpg
  3. Rayet Et Tevhid

Rayet Et Tevhid Islam-TR Üyesi Kullanıcı

hangi programı kullanıyorsun ahi ?
  4. Menaratulhuda

Photoshop kullanıyorum kardeşim
  5. Menaratulhuda

"Kişiye her canının istediğini yemesi israf olarak yeter"
    | Hz. Ömer
    DGZjwkiXgAAaPZC.jpg
  6. Menaratulhuda

"... Ey Rabbimiz, bizden cehennem azabını uzaklaştır. Doğrusu cehennem azabı sürekli ve şiddetlidir"
    | Furkan - 65

Ayet Dualar.jpg
  7. Menaratulhuda

“...Ey Rabbim, Bana bir hikmet bahşet ve beni salih kimseler arasına kat. Sonradan gelecekler arasında beni doğrulukla anılanlardan kıl. Beni Naîm cennetinin varislerinden eyle.”
    | Şuara / 83-85

DGkL1qaXoAAn0rL.jpg
  8. Menaratulhuda

“Ey Rabbimiz, bizi hidayete erdirdikten sonra kalplerimizi eğriltme. Bize katından bir rahmet bahşet. Şüphesiz sen çok bahşedensin.”
    Alî - Îmran / 8
    Ali İmran 8.jpg
  9. Menaratulhuda

“Ey Rabbimiz; hesabın görüldüğü günde beni, anamı, babamı ve mü'minleri bağışla.”

İbrahim - 41

DG44iIAXoAAaZQg.jpg
  10. Menaratulhuda

Rabbiniz dedi ki: “Bana dua edin, size icâbet edeyim. Doğrusu Bana ibadet etmekten büyüklenenler; cehenneme boyun bükmüş kimseler olarak gireceklerdir.”
    Mü'min - 60

DHDD38KXkAAqdD-.jpg
  11. Menaratulhuda

"Yoksa siz, sizden öncekilerin başına gelenler, sizin de başınıza gelmeden cennete gireceğinizi mi sandınız? Peygamber ve onunla beraber mü’minler, “Allah’ın yardımı ne zaman?” diyecek kadar darlığa ve zorluğa uğramışlar ve sarsılmışlardı. İyi bilin ki, Allah’ın yardımı pek yakındır."
    Bakara - 214

Ayet Dualar.jpg
  12. Menaratulhuda

Hayırlı bayramlar :))
    DIk5tTlXcAAQCje.jpg
    DIo6sirWAAE8dkE.jpg
  13. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

14. İbrahim el-Muhacir

İbrahim el-Muhacir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Maşallah kardeşim. Çok güzel çalışmaların var ama malesef şuan devamı gelmiyor. Yeni çalışmalarını da görmek istiyoruz. Allah ecrini versin.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş