1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Mısır'da Ohal Kararı

Konu, 'Mısır Haberleri' kısmında Aşk-ı Cihad tarafından paylaşıldı.

1. Aşk-ı Cihad

Aşk-ı Cihad Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bugün 2 saldırıya uğrayan Mısır'dan bir son dakika haberi geldi. Mısır Devlet başkanı El Sisi, bugünkü terör saldırılarının ardından 3 aylık OHAL ilan etti.

Mısır'ın Tanta ve İskenderiye illerinde düzenlenen bombalı saldırılarda 43 kişi hayatını kaybetti, 119 kişi de yaralandı.
  2. Muhammed Taha

Muhammed Taha Twitter: @MTahaAktas Haber Yöneticisi

Bu gece sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş v3 Mursi'yi başka bi yere nakletmişler.
  3. Muhammed Taha

Mısır'da asker ve polislere en ufak direnişte bile öldürme yetkisi verildi.
  4. Muhammed Taha

Tanklar ve zırhlı araçlar sokaklara iniyor..
  5. UHUD

UHUD Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Subhan Allah. İhvana karşı yapılan bir operasyon bu bombalama işi Allah-u alim. Mursiyide ihvanlarıda idam edecekler bu ohal de galiba. Rabbim tuzaklarını başına çevirsin sisi ve yandaşlarını paramparça etsin.
  6. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

amin
  7. musab99

musab99 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Misir halkini anlamakta zorluk cekiyorum nereye kadar cekecekler bu zulmu, yillardan beri ayni.

Dunya cok kritik gunlere dogru yol aliyor muslumanlar artik kendini ummet suuru ile topyekun savas moduna soksalar iyi olacak ( genel olarak soyluyorum). Savas cok uzakta degil gibi geliyor bana ,hala teblig lafinin arkasina siginmaktan vazgecmeliler hazirlik yapmakta fayda var
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş