1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Çözüldü Muasır Alimlerin Tekfir Meselesi Ve Muasır Meseleler Hakkında Ki Ictihadleri

Konu, 'İslami Kitaplar - Online Kitap Oku' kısmında ABDULHAK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Usud-ul Harb

  Usud-ul Harb Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  ASIL SEN GIT BANA ASHABTAN O SES KAYDINI YAYINLADIGIN BAYBURDU'NIN SOYLEDIGI GIBI IMAN EDEN BIR TANE ADAM GOSTER BE HEY ADAM !
  SAMIMIYETSIZ KITLE YIGINLARINI MUSLUMAN YAPAMAZSIN !! BU NE SENIN NE DE O CENNETE DAVET GURUBUNDA YERINI ALAN BAYBURDI'NIN TASARRUFUNDA DEGILDIR !!! KI BOYLE YAPMAYA KALKTINIZ ICIN ALLAH BUNLARIN HESABINI SIZDEN SORACAKTIR DA !!
  GIDIP HERSEFERINDE YA HACET GIDEREN BEDEVIYI YA DA 23 SENEYI ORNEK GETIRSINIZ ANCAK !!
  SIZ BEDEVININ EDEB ILE ALAKALI OLAN HATASINI NASIL OLURDA SIRK KUSAN BU SAMIMIYETSIZ YIGINLARA YAMA YAPMAYA KALKARSINIZ !!!
  SIZ YENI BIR DIN MI BEKLIYORSUNUZ DA HA BIRE 23 SENE DIYORSUNUZ ??? DININ MUKEMMELE ERDIRILDIGINDEN SUPHEN MI VAR EY BANA HAYRIKAN ADAM !!!
  BUGUN HERSEY IKI TIK OTEDE KALMIS, UNIVERSITE OKUMAYAN YOK, CEHALET ANCAK BE ANCAK YA CAHILLIGI BASINDAN ATAMIYACAK KADAR YASLI OLAN, YA DINI YENI KABUL ETMIS OLAN YA DA COK COK UZAKLARDA OLUP DA HABERIN KITABIN BILGININ HIC GITMEDIGI YERDE OLANLAR ILE ICIN GECERLIDIR ! VE O CEHALETLERI DE ONLARI ANCAK BURADA KURTARIR, MAHSERDE YINE HESABA CEKILECEKLERDIR !!

  DAHA KELIME-I SEHADETIN '' MANASINI '' DAHI KAVRAYAMAMIS, ONDAN GECTIM KAVRAMAK ICIN DAHI CABA SARFETMEYENLERI MUSLUMAN YAPAMAZSIN !
  SEN GIT ONCE BAYBURDI'NIN REFERANDUM, OKUL VE ASKERLIK HAKKINDA DUSUNCELERINI ICEREN SES KAYITLARINI GETIR KOY DA ISIN RENGI IYICE BELLI OLSUN !!
 2. samanpan

  samanpan . Yetkili Kişi Site Admin

  boş boş konusma ya. tutturmusun bişey aynı şeyi anlatıp duruyorsun. ilmin ne de boyundan büyük işlere kalkışıyorsun çok bilmişlik yapıyorsun. üzerine vazife olmayan şeylere kalkısıyorsun. bi de edebiyat yapar gibi konusup durma. ey bilmem ne ey şu ey bu diye.
  bi bayburdi tutturmusun adam adını yazsa bayburdinin ses kaydından mı dinledin diyeceksin kaç yerde dedin. bayburdi naptı sana özelden bi sıkıntın mı var git onunla paylaş sitesi belli yeri yurdu belli.
  konu kilit bi sıkıntısı olan özelden yazsın bana. çok bilmişlik yapmayın gidin başka yere kusun
 3. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

  Laf, laf yine laf.

  Merak ediyorum o bayburdi dediğin kişinin karşısında hamdele çekebilecek kapasitede misin.

  Bu nasıl bir kibir nasıl bir heyacan bu gençlere ne oluyor nereye gidiyorlar anlamış değilim.

  SubhanAllah..
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş