1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat
  3. Duyuruyu Kapat

Duyuru Nickler Alımları Ve Silimleri Hakkında

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Selamun aleykum arkadaşlar,

Nickler hakkında genel bir düzenlemeye gidiyoruz, madde madde sıralamak gerekirse;

- Bayan nickleri artık forumda kullanılabilir.
    - Bayan nicklerinde kullanılan avatarlarda, salt bayan resmi kullanılması yasaktır. ( Sürmeli, makyajlı, çarşaflı vs türünden )
    - Gerek bayan, gerek erkek nicklerinde islama aykırı olan nickler görüldüğü taktirde uyarılmaksızın, siteden atılacaktır.
    Ör: Kadir, Celil, Aziz, Melek, İsrafil gibi islama nisbet edilenler ve nirvana, ateist, solcu, abslkdjg, xyz, asdfg vs gibi ne olduğu belirsiz isimler
    - Nicklerde e-mail veya bir başka iletişim adresi bulunması da aynı şekilde yasaktır.
    - Siteye kayıt olduğunuz maillerin, gerçek mail olma zorunluluğu vardır, bir gün siteye girip nickinizin toplu şekilde silindiğini görürseniz, vebali bizde değildir: )
    - Cemaate mal olunan nicklerde, sadece o cemaate ait döküman dosya paylaşımı ya da o cemaati aşığılayıcı mesajlar bulundurduğu taktirde o nick silinecektir.
    - Kullanmak istediğiniz bir nick, sitede daha önce alındıysa bizimle irtibata geçerek o nicki üzerinize alabilirsiniz. Bunda tek şart o nickin siteye 1 kez girip tekrar siteye girmemesidir.

Umarım düzenleme hepimize hayır getirir.
  2. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Nick Silimi - Siteden Kayit Silme Durumu

Öncelikle sunu belirtmek isteriz ki, keyfi bir nick silimi talebinizi isleme almayacagiz.

- Yeni üye olup herhangibi ya da 3-5 mesaj sahibi olup, forumda aciktan ya da yetkili adminlere özelden ulasip "benim nickimi siliniz", "yazilarimi siliniz", "beni banlayiniz" gibi talepleriniz isleme alinmayacaktir, bu talepte gelenlerden ricamiz bu talebi yazmak yerine direk forumdan cikis yapip bir daha siteye girmemenizdir.

- Eski üyelerimizden olup, yönetime danismadan bütün yazilarini silip, forumdan sessizce ayrilanlara ayrica sitemimiz var, hakkimizi gasp ediyorsunuz ki bu konuda sahsi olarak bir hakkim varsa o hakki ahirette almak istedigimi belirtirim zira yüzlerce konu aciyorsunuz ve konularinizi silerek sitemizi arama motorlarinda tehlikeye atiyorsunuz bu sekilde hakkimizi gasp ediyorsunuz bu durumda olanlara aciktan diyorum bizim bilgimiz disinda yapacaklarinizdan mesulsunuz. Biz bu duruma onay vermiyoruz.

Peki siteden hic mi nick silimleri olmamaktadir. Pek tabi ki bu mümkündür.

- Cok ciddi bir gerekceniz varsa bunu yetkili adminlere gereceksiyle beraber anlasilir sekilde fazla detaya girmeden talebinizi iletmeniz ve akabinde yönetimin verecegi karara saygi duymanizi bekliyoruz. Dogal gerekceler disi nefsi ve sahsi taleplerinizi olumlu karsilamadigimiz gibi bu durumda sorun cikaranlara özel mesaj yazma yasagi ya da forumda yazma yasagi verilecegini bildiririz.

Son olarak sunu belirtmek isteriz ki, altindan kalkamayacaginiz yazilari foruma yazmayiniz. Internette olan bazi yasalar geregi site icerisinde ve serverlerde ip kaydi oldugunu sakin unutmayin. Yani buradan nickinizi, yazinizi silseniz de aslinda bunlar silinmemekte, dolayisi ile altindan kalkamayacaginiz yazilar ileride size yol, su ve köprü olarak geri dönecektir bunu asla unutmayin.

Söz agizdan cikana kadar sizindir ancak sözü yazdikdan sonra okun yaydan ciktigi gibi artik söz sahibinin degildir ve geri dönülmez bir sürec baslamistir. Dil, yaptiklarindan da mesuldur.

Bu gibi durumlardan dolayi lütfen bizi bu konuda rahatsiz etmeyiniz.

Tesekkürler.
  3. Bir tutam ilim

Bir tutam ilim إِنَّ الدِّينَ عِندَ اللّهِ الإِسْلاَمُ Kullanıcı

benimde 3 tane hesabım 2sini silip bir tane kullanmak istiyorum adminlere mesaj yazdım.
  4. isimsiz_mucahid

isimsiz_mucahid Allah yolunda cihad bizim gayemiz... Kullanıcı

benim ismim isimsiz_mucahit idi bi ara bi baktım isimsiz_mucahid olmuş nedeni nedir acaba ?
  5. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Mucahit = مجاهد kelimesinin t harfi ( د ) (dal) harfidir. O sebeble aslı , doğrusu Mucahid'dir. Bundan dolayı düzeltilmiş olabilir.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş