1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat
 3. Duyuruyu Kapat

Haber Papaz'ın Müslümanlar Hakkında Söylediği Şaşırtıcı Gerçekler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ubeyd tarafından paylaşıldı.

 1. Ubeyd

  Ubeyd Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Rusya'da aile işlerinden sorumlu başpapaz Dmitri Smirnov "Avrupa'nın 30 yıl içinde, Rusya'nın ise belki 50 yıl içinde İslam'a geçeceğini" belirtti. Rus Ortodoks başpapaza göre, "Hristiyanlar baskı altına alınacak ve kısmen yeraltına çekilerek yaşamlarına devam edecekler."

  "Müslümanlar Allah’ın ne istediğini biliyor"
  Smirnov vaazlarının birinde şöyle söyledi: “Hristiyanların aksine, Müslümanlar Allah’ın ne istediğini biliyorlar. Sonuçta, kim Allah’a daha yakın? Bu sebepten ötürü gelecek Müslümanlara ait. Gelecek onların. Dünyaya onlar yerleşecekler. Çünkü günümüz Hristiyanlarının bütün bunlarla pek bir işi yok.”

  "Müslümanlar inançları için ölmeye hazır"
  Başka bir oturumda, başrahip şu ifadeleri kullandı:”Bayramları sırasında, on binlerce genç Müslüman erkek secdeye varıp Allah’a dua ediyor. Buna karşın, bu kadar Ortodoks erkeği şu ana kadar nerede gördünüz? Onları hiçbir zaman hiçbir yerde göremezsiniz, sadece kadınları görürsünüz. Modern Müslüman inancı için ölmeye hazır. Patlayıcıları vücuduna sarıp, mollasının/aliminin kendisine emrettiği yerde kendisini havaya uçurur. O, kendisini kurban etmeye hazır. Ona terörist(korku salan, korkutan) diyorlar fakat onun amacı dünyayı korkuya boğmak değil. Ve bu genç adamlar neden ölüyorlar? Çünkü onlar homoseksüeller tarafından yönetilen ülkelerde yaşamak istemiyorlar. Onlar bu tiksindirici pop müzikleri istemiyorlar. Onlar kendi değerlerinin erozyona uğramasını istemiyorlar, aile değerleri bunların başında geliyor. Bunlar, onların uğruna can verdikleri şeyler. Onlar dağdan inmiş bir grup teröristler değiller. Birçoğunun kolej eğitimi var. Evet, onlar fanatikler. Neden? Çünkü onlar kendilerini kurban etmeye hazırlar. Bizler ise tükenmiş hasta insanlarız, neredeyse ölü gibi”

  http://www.islahhaber.net/rus-papaz...uygarliginin-yok-olusuna-az-kaldi-151169.html
 2. Omer Faruk

  Omer Faruk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Muhtemelen papaz gızlı musluman :)

  Cunku İsin ucunu yakalamıs
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş