1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Psikolojik Takıntı (sorun)

Konu, 'Psikoloji' kısmında Abdul-Batın tarafından paylaşıldı.

1. yoldaki_muhendis

yoldaki_muhendis You didn't say the magic word!!! Kullanıcı

yav ben ne dedimde sakaci ve matrak oldum:D yani dini site olmasa hemen trol diyecem ama:hmmm:
  2. Aziz Tutal

Aziz Tutal Islam-TR Üyesi Kullanıcı

akhi tamam haltettim ben susuyorum
  3. omermuslim

omermuslim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ahki kendine uygun rahatsız etmicek bi eldiven bul onla gez bi süre yapmayınca bırakırsın inşeallah.
  4. nereyeboyle

nereyeboyle Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ahmet el sivasi bak senden daha alıngan bi akhi geldi :) napacaz şimdi :D
  5. yoldaki_muhendis

yoldaki_muhendis You didn't say the magic word!!! Kullanıcı

bilmemki, zaten benden daha beterlerini gördüm fransada, anlatsam inanmazsin, neler yaptilar, ben gene saglam kurtuldum:D
    insan zamanla alisiyor, dik durmayi bileceksin ve hiç bir zaman yıkılmıyacaksın, dim dik ayakta olacaksin, basin yere eyik degil dik duracakki kimse seni yikdigina sevinmesin, aksine sapa saglam ayakta olacaksin:)
  6. nereyeboyle

nereyeboyle Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardeşim yaşın genç ve bu yaşlarda görünümümüzde olan değişikliklerden dolayı utanma hasıl olabiliyor. .. kolu olmayan insanlar var sen kadın koluna benzemesinden şikayet ediyorsun. ..Halbuki görünümünle değil , davranısların; ağlayarak sızlayarak alınganlık göstererek kadınsı hallere yaklasıyorsun. .. tüylerini dişinle yolmak istemiyorsan ne biliyim sürekli sakız çiğne :) ben olsam öyle yapardım :)
  7. ebu zeyd el-turki

ebu zeyd el-turki Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardes sen eniyisi psikiyatriste değil onlar tamamen kontak oluyorlar gerçekten bide zaten musluman psikiyatrist yokbildigim kadariyla benim tırnak etleri mi yeme sorunum vardı cilt doktoruna gittim ilaç verdi her ağzıma almak istediğimde kotu bi tat verdi bıraktım ınsallah sende bırakırsınız esselamu aykum
  8. Abdul-Batın

Abdul-Batın على خطى نبينا... Kullanıcı

aklımdadan geçmedi değil çok teşşekkür ederim acaba toplumda garip olurmu eldiven ?
  9. Abdul-Batın

teşekkür ederim oda olur ama eldiven biraz daha iyi gibi senide dinleyeceğim teşekkür ederim akhi
  10. Ebu Ubeyde bin Cerrah

Ebu Ubeyde bin Cerrah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah şifa versin ahi.
  11. Abdul-Batın

sağol akhi :(
  12. mehmetc1ftci

mehmetc1ftci Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bende sürekli dudağımı ısırıyorum nedense
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş