1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Video Rabbim Suriye Cihadında Daha Nice Alimleri Ve Cemaatlerini Görmeyi Nasip Etsin!

Konu, 'Suriye Videoları ve Resimleri' kısmında Şuayb bin Salih tarafından paylaşıldı.

 1. Şuayb bin Salih

  Şuayb bin Salih Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Sonunu güzel bağlanmış....

  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Eylül 2017
 2. ebuDher

  ebuDher Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Allahu Akbar.
  Biraz da sabir, Dualarinizi sadakalarinizi esirgemeyin. Suriyede Kuzeyde Seriati hakim kilmaya basladilar. Hepimiz gidecez, insha allah. Halifeti hakim kilacagiz, insha allah. Allah bize iman versin. Amin. Kuzeyde caddeleri kontrol eden mücahidler lazim, yane kamyonlari kontrol eden. Yane darul islama, alköl gibi seylerin girmemesini saglamak gibi. Ve tabiki pis beshar yardimci larini durdurmak icin.
  Hic korkmayin kardeslerim. Daglarda yasadigimiz sürecde bize hic birsey yapamaslar. Cünkü ucak veya helikopterler tek, sehirlerde, güclüdür, cünkü, ev yikildikca icindeki insan da tabi zarar görüyor. Ama Daglarda yasiyanlara ucaklar bir sey yapamaz. Cecen kardelerimiz, cocuklari bile savasiyorlar.
 3. Rabbani

  Rabbani Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Allahu Akbar, Allah bize de nasip eylesin. Artık peygamber'in zamanındaki gibi mi olacak. Duygulandım be :(
 4. Ebu Halid

  Ebu Halid Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Cihad böyle birşey işte... Kimi alim geçinen yapay ilim ehlini de ortaya çıkarıyor hakiki rabbani alimleri de!

  Kendini alim sanan kimileri "Suriye'de cihad yok, oraya gitmeyin, orada ABD oyunu var" derken kimi alimler de canlarını ortaya koyarak oradaki mazlum müslümanları savunuyorlar...

  İkisinin arasında ne kadar da fark var!
 5. ebuDher

  ebuDher Islam-TR Üyesi Kullanıcı  Aynen öyle kardesim. Münafikin ve Müminin farki acik acik ortaya cikti. Ama biz yine kendimize bakalim, baskasinin yaptigi bizim icin önemsiz. Mücahitler sayisi hergün artmakdadir, ve seriat da hakim olmaya basladi, insha allah.

  Allah swt dedigi gibi: Innamal Muminune Ihkwa - Müminler ancak kardesdir! Bizim müslüman kadinlarimizi tecavüz ederken biz evde oturamayiz, evde oturanlarda, ve durduranlarda Allaha hesabini verecekdir. En azindan dua ve sadaka ve mücahitlere sadaka vererek yardimci olmamiz lazim.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş