1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ramazan Bayrami Tebrikleri 2013

Konu, 'Kutlama ve Tebrikler' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. Ebukutub

Ebukutub Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardeşlerim ümmetin başsız son bayramı olmasi dileğiyle. Bayraminiz mübarek olsun Duanızda cihad bölgelerinde tişörtleri yırtık şekilde bayrama giren ümmetin yetimlerinide unutmayın. Allaha emanet olun hepiniz.
  2. portalkal

portalkal Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Âmin ümmetin son zulümgördüğü Bayram olsun birde kapıya bu sene kapıya dahamı çok cocuk gelıyo benim yaşlanıyorum ?
  3. MuhacirSelman

MuhacirSelman Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tüm müslümanların Ramazan bayramı mübarek olsun.. Selamın Aleykum.
  4. Hilafet Sancağı

Hilafet Sancağı Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bayramınız mübarek olsun kardeşler
  5. Selahaddin Eyyubi

Selahaddin Eyyubi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bayramınız mubarek olsun.Allah tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.Rabbin daha nice ramazanlara ulaştırmayı nasip etsin.
  6. ebu ûmeyr

ebu ûmeyr Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah swt yer yüzündeki bütün müslüman kardeşlerimin ramazan bayramını mübarek kılsın...esselamun aleykum we rahmetullahi we berekatuhu..
  7. Tevhidi yaşam

Tevhidi yaşam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Hamd Alemlerin RABBİ Olan Allah (s.v.t)'a mahsustur. Allah (c.c)'ın selamı, rahmeti, merhameti, Rasulullah (s.a.v)'a, aline, ashabına, onların yolundan giden muhavvidlere ve cümlenizin üzerine olsun kardeşlerim. Elhamdulillah bir ramazanı bitirdik. Rabbim bir sonraki ramadana bizi ulaştırır inşallah. Rabbim bu bayramı ümmet olarak beraberce ve kardeşçe yaşamayı cümlemize nasip etsin inşallah. Rabbim dualarınızı kabul etsin İnşallah ve beni de ŞEHİT etsin inşallah :)
    Her zaman ki gibi kendime torpil :)
    Kardeşlerim Rabbim Bizleri Cennetinde cem eylesin inşallah
    Esselamü aleyküm ve rahmetullahu ve berekatuhu.
  8. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Tevhid dininin muntesiblerinin Ramadan bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını Rabbimden dilerim.
  9. Away

Away Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamünaleyküm ve rehmetullah ve berakat.
    Hepinizin 2013 Ramadan Bayramınızı Rabbim bizlere ve sizlere daha hayırlı kılsın Amin.
    Rabbim,zulüm altında ve esarette olan tüm müslüman kardeşlerimize de önce sabır ve sonrada esaretten kurtuluş nasip etsin ve onrala cennetini versin inşaAllah.
    onlar duymasalar da onlarında Ramadan bayramları hayırlı olsun inşaAllah.
  10. Muaz ibni Cebel

Muaz ibni Cebel Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar..
  11. farkındayız

farkındayız Islam-TR Üyesi Kullanıcı

End of Ramadan rush-hour in Bangladesh - no comment
    Bangladeşte bayram için yola çıkanlar

12. Çay-Şakird

Çay-Şakird Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah bayramı hakkımızda hayırlı kılsın, hepinize iyi bayramlar kardeşler.

islam4ever abi benim banı yollayabilirsin :)
  13. Muaz ibni Cebel

Muaz ibni Cebel Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Yine mi..?
  14. Çay-Şakird

Çay-Şakird Islam-TR Üyesi Kullanıcı

kalıcı değiliz akhi :) yaz bittiğinde zaten uğrayamayacağım
  15. The Message

The Message Üyeliği İptal Edildi Banned

Hidayete tâbi olanlara selâm olsun.. Afedersiniz, anlayamadığım için soruyorum. Müslümanların sayısı bir elin parmağını geçmese dâhi Allah'u Teâla İslam'ı hakim kılacaktır. Milyarlarca insan Hak olan İslam'ı yaşamıyorsa hâkir görülmesi gereken onlar, gerçek müslümanlar değil.. "Bir kaç elin parmağı" şeklinde hafife alır tarzda konuşmanızın sebebi nedir?
  16. furkan

furkan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

herhalde sen müslüman olmayan bir sitele kariştirdin Allah seni ıslah etsin sanki kafir bir site de yazmişsin gibi:(
  17. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Kafa olsa anlardin zaten.

Ben bu sözümü din gününde Allaha anlatirim ama siz suan dünyanin bir cok ülke ve memleketinde yasayan ve yasamis müslümanlari, muvahhidleri, mucahid ve sehidleri direk tekfir edip kafir demenizin hesabini nasil vereceksiniz?

Senin bu sekilde küstahca ve seytanca tarzda konusmanizin sebebi nedir?

Not:"Selam hidayete tabi olanların üzerine olsun" (Ta ha 47) selam şekli, Musa (a.s.)ın, Firavun'u selamlama şekli olduğunu Rabbimiz bildirmiştir.
    Rasulullah (s.a.v.) bu ifadeyi hiç bir muslumana kullanarak selam vermemiştir. Aksine kafir ülkenin krallarına (mesela Necaşi'ye) gönderdiği davet mektublarını okuduğunuzda Ta ha suresi 47. ayetteki ifade şekliyle selam verdiği malumdur.

18. The Message

The Message Üyeliği İptal Edildi Banned

Neden bu kadar sinirlendin? Üslûbunun eleştiriyi hak etmediğini mi iddia ediyorsun?
  19. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Selam.
  20. Mercan

Mercan Eski nick : Salih Kul Kullanıcı

Dünya üzerinde yaşayan tüm müslümanların ramazan bayramını tebrik ediyorum. Bizi bayrama kavusturan Rahmana Hamdolsun. Ayrismayin ters dusmeyin. Kiyama kalkan ummet birlik olun. Ramazan sonrasi basladik yine.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş