1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Ramazan Bayrami Tebrikleri 2013

Konu, 'Kutlama ve Tebrikler' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

 1. gulyabanii

  gulyabanii Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Enteresan bir algı, bu cevaptan böyle bir çıkarım hakikaten enteresan..
 2. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

  Ümmeti toptan kafir ilan edenlerle birlik olacak kadar serefsiz degiliz.

  Ümmeti toptan kafir görenlerle birlik olan ancak tekfirci, cehennem köpegidir.

  Bu zihniyet sizde de varsa lütfen sitemizi terk edin, bu konuda olgun bir müslüman bu sekilde nasihat yerine tekfir eden hariciler icin tevbe etmesini ve derhal helallik alinmasini söyler, bu sekilde birlesin demez.
 3. Abdullah Yusuf

  Abdullah Yusuf Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Hacı abi tekfirciler müthiş kibirli olur kadını-erkeği ben boyle kibirli bir canli gormedim belki chpciler bukadar kibirli degildir
 4. Said El Ensariyy

  Said El Ensariyy Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Allah(Sübhaneu ve Teala) hakkımızda hayırlısını nasib etsin Bayramınız mübarek olsun Müslümanlar...Ramazan'da cihad beldelerinden gelen sevindirici haberler hep gelsin İnşaAllah.. Rabbim mücahidlerin atışlarını isabetli kılsın mazlumları felaha kavuştursun..Allahumme Amin..
 5. Mercan

  Mercan Eski nick : Salih Kul Kullanıcı

  Savunmaya gecmeden önce şunu belirtmek isterim. Yukarida bahsedilen zihniyete sahip biri degilim dolayisiyla bu sitede bulunan kardeslerimden ayrilma gibi bir dusuncem yok.
  Banyram tebrigi sonrasi yazdigim. sizin mesajiniz sonrasi yapilan yuruma karsilik ummetin kendi icinde birlikteligi korumasi icindi. Olgun bir muslumanin yapmasi gerekenleri siralamissiniz size katiliyorum.
 6. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  Esselamualeykum Rahmatullahi ve Berekad ebeden ve daime Kardeşlerim

  RABBİM,bizleri İman Üzere canımızı alsın amin

  Öncelikle Emir ve Mücahid kardeşlerimin bayramını kutlar,RABBİM,den kendilerini düşmana karşı üstün bir fetihle nimetlendirmesini temenni ediyorum.

  Bundan sonra Sırayla sitede büyük emeği ve bu hayır için çalışan görevli mod akhilerin sarılarak bayramlarını kutluyorum :kanka

  RABBİM,bu günün hürmetine islam devletinin hakim olduğu o günleri görme dileği ile tüm ümmeti muhammedin bayramı mübarek olsun

  ALLAHu Akber
 7. Al-Alameyn

  Al-Alameyn Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Cümleten bayramınız mübarek olsun..

  Allah C.C. bu anlamlı günde sıkıntı ve dert çeken bütün kullarını huzura kavuştursun.. Rabbim ümmetin yaralarını sarsın ve bizlere her iki dünyada da saadet versin, inşAllah..
 8. mukatil

  mukatil Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  ELEŞTİRİ

  ALINTIDIR
  "Bunlar Selefi mi?/ Yoksa TELEFİ Mİ ?


  Kendi soruma önce ben cevap vereyim bence bunlar müşrik.


  Bu satırları bir telefi sitesinden alıntı yaptım.Bu telefi sitesi üyelerinden biri Davetulhak forumda ki ramazan bayramıyla ilgili açıklamasını o foruma alıntı yapmış sözü edilen bu telefi forum münafık ruhlu yöneticilerinden biride bu satırları yazmıştı.Bende bunu müslümanlarla paylaşmak istedim.O yönetici şöyle diyordu.


  (Bak nedenini sen de biliyormussun, onlarin dünyasinda sadece kendileri müslüman, haliyle bir elin parmagindaki insan sayisi hilali görmezse ne olacak biz görmedik diyecekler, madem sadece kendileri müslüman aciklamada yapmasinlar, cünkü onlara göre insanlarin kildigi namazda orucda bosadir.


  Benim sitemim böyle güzel konulara bu tür bos seyleri katmamaktir.


  Dünyanin bir cok yerinde müslümanlar hilali gördü ve yarin Allahin izniyle bi kac elin parmagi haric tüm dünyadaki müslümanlar bayram namazi kilacak.


  Rabbim oruclarimizi kabul etsin.


  İslam4ever alıntı


  Kafirler her zaman ölçüp biçerler zira hiçbir zaman hakkaniyet ölçüsünde bunu yapmazlar.Bu kafirlere göre müslüman olmanın ölçüsü azınlık veya çoğunlukmuş.Eğer bu kaideyi dahi ölçü olarak ele alırsak şunu açıkça görebileceğiz ki Kitabullah’ın verdiği bilgiye bakılırsa her zaman peygamberlerin çevresinde müslümanların sayısı bir parmağın sayısı kadar olmamıştır.İstisnalar kaideyi bozmaz.


  O zaman ey kendisini Halef ve Selef yolu üzere olduklarını iddia eden Telefiler siz önce kendiniz müslüman olunda daha sonra şirkperest toplumunuzu kurtarmağa çalışırsınız. İnsanların sayısının azlığı yada çokluğumu İslam dinine göre ölçüdür ? Yoksa insanların Kur’an ve sünnet üzere oluşları mı ? Siz hiçmi Kur’an okumuyorsunuz.?


  Din san ki bu zındıkların tekelindeymiş gibi müslümanların açıklamaları bile bunların burunlarından solumaları için yeterlidir. Birde diyor ki çünkü onlara göre insanların kıldığı namaz oruçta boşunadır,be ey gafil münafık ruhlu eğer genel olarak insanların yaptıkları ibadetler geçerli olsaydı o halde neden yahudi ve hıristiyanların ibadetleri kabul edilmedi.


  Peki yahudi ve hıristiyanların hiç mi İncil ve Tavrat'a göre doğru bir ibadetleri yoktu.Oysa ki sağlam rivayetlerden biliyoruz ki bunlar muhakemelerini bile Allah Teala’nın toz kondurmadığı İncil ve Tevrata göre yapıyorlardı.Peki siz ve müşrik toplumunuz neye göre muhakeme oluyorsunuz buna cevabınız varmı?


  Rabbim oruçlarınızı kabul etmeyeceğini Allah’ın izniyle peygamberi (s.a.s) ile bildirmiştir.


  Selam müslümanlara.

  Bu bir forumdan alıntıdır
 9. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

  Dünya bir kac ahlaksiz tekfirci hariciyenin cevresinde dönüyor, üstte görüldügü üzere kendi kafalarinda olan bir inanisi din sanan ahmaklar bunlar.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş