1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Sabah - Akşam Zikirleri " Tek Foto "

Konu, 'Unutulan Sünnetler' kısmında Yalova Ensar Derneği tarafından paylaşıldı.

1. Yalova Ensar Derneği

Yalova Ensar Derneği Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Esselamu aleykum kardeşlerim Sabah-Akşam zikirlerini pc-mobil cihazınıza indirmenizi tavsiye ederiz. Umulurki Rabbimiz bu duaların vesilesi ile bizleri/sizleri muhafaza etsin ve bizi salihlerden , Rabblerini çok zikredenlerden yazsın.

image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
  2. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

sitede o kadar gereksiz paylaşım oluyor ki anlatamam

bu gibi paylaşımların devamını bekleriz

RABBİM,ecrinizi zayi etmesin kardeşim

Birde işyerinden biri nereye bağlasın demişti bana bende ensar derneğine diyince
    şu bebelere tecavüz edenler mi dedi gereken cevabı verdim kendisine
  3. Muhammed Taha

Muhammed Taha Twitter: @MTahaAktas Haber Yöneticisi

Ağzına iki tane çakasın gelmiştir abi.. Ama sözlerinle beynine çakmışsındır. :)
  4. Yalova Ensar Derneği

Sitede aslında normal hayatımız gibi .. hayrlı amelleri istesek çok rahat yapabiliriz ama nefsimiz ve şeytan bize sürekli gereksiz şeyleri telkin etmekte. Rabbimiz hayırlı ameler yapma hususunda fehmimizi artırsın bizlere iştiyak versin .. Amin

Ayrıca bizleri ensar vakfı ile karıştıranları artık garibsemiyoruz. Maalesef bu karştırmalar insanların zeka seviyesinin ne halde olduğunun ayrı bir ispatı , toplumumuz islamı yaşamamak için zaten bahane arıyordu bir bahane bulsakta islami yapılardan uzaklaşsak modunda Rabbimiz sonumuzu hayr etsin bizleri merhameti ile islah etsin

Selam ve dua ile ..
  5. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

katılıyorum kardeşim dediklerine ALLAH (c.c) yardımcınız olsun amin
  6. Muhammed Taha

7. Ebu Selman et-Turkî

Ebu Selman et-Turkî Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah azze we celle seni cennetine koysun akhi
  8. Muhammed Taha

Amin, ecmain akhim
  9. Yalova Ensar Derneği

Esselamu aleykum kardeşler :)

SABAH - AKŞAM ZİKİRLERİNİ A4 BOYUTUNDA BASTIRIP PVC YAPTIRMANIZI ( bu şekilde muhafazası kolay ve yıpranmaması sağlanmış olur ) ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM HEM ELİNİZİN ALTINDA OLACAKTIR SİZİN VE AİLENİZİN ZİKİRLERİ YAPMASINA TEŞVİK EDECEKTİR İNŞAALLAH

http://www.yalovaensardernegi.org/photo/sabahaksamzikirler1.jpg
    http://www.yalovaensardernegi.org/photo/sabahaksamzikirler2.jpg

LİNKLERDEN İNDİRİP BASKI YAPTIRABİLİRSİNİZ

SELAM VE DUA İLE.

33.JPG
  10. Muhammed Faruk

Muhammed Faruk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş