1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Saddam Hüseyin’in Idamına Karar Veren Yargıç Esir Alındı

Konu, 'Irak Haberleri' kısmında Hattab Amedi tarafından paylaşıldı.

 1. Hattab Amedi

  Hattab Amedi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Saddam Hüseyin’in İdamına Karar Veren Yargıç esir alındı
  [​IMG]
  Saddam Hüseyin’in İdamına Karar Veren Yargıç esir alındı Saddam Hüseyin’in idam kararını veren yargıç Rauf Abdel-Rahman Musul’dan kadın kıyafetleri ile kaçarken IŞİD tarafından yakalandı. Saddam Hüseyin’in idam kararını veren yargıç...


  Saddam Hüseyin’in İdamına Karar Veren Yargıç esir alındı

  Saddam Hüseyin’in idam kararını veren yargıç Rauf Abdel-Rahman Musul’dan kadın kıyafetleri ile kaçarken IŞİD tarafından yakalandı.
  Saddam Hüseyin’in idam kararını veren yargıç Rauf Abdel-Rahman’ın Irak Şam İslam Devleti güçleri tarafından yakalandığı iddia edildi.

  “KADIN KIYAFETLERİ İLE KAÇIYORDU”

  “Irak Haber” isimli internet sitesi Rauf Abdel-Rahman’ın, Musul’un IŞİD’in kontrolüne girmesinin ardından, kentten kadın kıyafetleri ile kaçarken yakalandığını duyurdu.

  [​IMG]

  IŞİD HABERİ DOĞRULADI

  IŞİD’te sosyal paylaşım sitesi üzerinden Rauf Abdel-Rahman’ın Musulyakınlarında yakalandığını açıkladı.

  [​IMG]

  IŞİD UZUN ZAMANDIR ARIYORDU

  Rauf Abdel-Rahman, Saddam Hüseyin’in “Halepçe’de binlerce Kürt’ü öldürdü” gerekçesi ile idam kararını veren yargıç olarak biliniyor. Rahman,Irak’ta Saddam sonrası kurulan, Irak Bölgesel Kürt yönetiminin Adalet Bakanlığı görevinde bulunmuştu. Rahman IŞİD güçleri tarafından uzun zamandır aranıyordu.

  [​IMG]

  Ajanslar
 2. kanas

  kanas Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Selamun aleykum ahiler, Saddam Hüseyin'in son dönemlerinde İslam'a yöneldiği hakkında iddialar var bu konuda ne dersiniz?
 3. Mustafa Sabri

  Mustafa Sabri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Saddam dan ve ailesinden haz etmesem de son zamanlarını bilemem ama bu hakim bozuntusundan o zamanlarda nefret ederdim satılmış bir kuklaydı yakalandığına sevindim.....
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş