1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Şehid Ahmed Seyyaf'ın Eşine Yazdığı Mektup!!!

Konu, 'Cihad ve İslami Mucadele' kısmında samudra ambrozzi tarafından paylaşıldı.

 1. samudra ambrozzi

  samudra ambrozzi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  Şehid İnşh Ahmed Seyyaf'ın eşine yazdığı mektup!!!

  Rahman ve Rahim olan Allah (svt)'nın bana iman ve cihad nimetinden sonra verdiği en güzel lütuf olan,eşime!

  Esselamu alaıkum we rahmetullahi we berakatuh.

  Canım sevdiğim;
  Seni tanıdığım günden beri Allah'ın beni hayra yönlendirmesine , sana olan sevgimin artmasına ve senin vesilenle imanımın tamamlanıp kuvvetlenmesine hamdediyorum.Dualarımı Allah swt.'nın dininin yeryüzüne hakim kılınması ve sonunda seninle birlikte şehadet şerbetini içmek ve firdevs cennetinde ebediyen mutlu bir şekilde yaşamak süslüyor.
  Seni Allah swt 'nın rızası için çok ama çok seviyorum.Yüzüne baktığımda kalbimin sekinet bulduğu biricik eşim!! Rabbim beni seni ve varsa neslimizi firdevsinde ebedi kalıcılar kılsın.Mektubu yazarken seni düşündüm de fazlaca yüreğim burkuldu.Ama tatlı bir burukluk işte!! Birbirini Allah swt için Sevmek böyle güzel bir şey.(alhamdulillah)
  Allah swt bize nasip etsinki amacımız rabbimin firdevsini kazanmak.Ben sana çok ama çok teşekkür ediyorum.Bana yanında iken mutlu ve huzurlu günler yaşamamda vesile olduğun için.Derler ya ayrı kalınca dahada çok anlarmış insan sevdiğinin kıymetini.İşte bu misal bende kıymetini ve sevgini daha çok anlıyorum buralarda.
  Burada biraz sana neler yaptığımdan bahsedeyim.Burada ensarlık yapan kardeşler çok güzel ve samimiler.Her gün şeyh makdisiden ders yapıyorlar.Allah swt 'a hamd olsun ki, mücahid kardeşlerden herhangi birine en ufak bir şey dahi dokunmadı.Her geçen gün islam bilinci ve akidesi burada filizleniyor ve meyve verecek ağaçlar haline geliyor.Zamanla dahada güzel şeyler göreceğiz inşh.
  Sabrediyorum allah swt için. Sen de sabret. Cennette ebediyen seninle birlikte olabilmek için elimden geleni yapıyor ve namazlarımdan sonra ikimiz için dua ediyorum.Seninle cennette olabilme hayali bunun için çalışmamız sabretmemiz ve dua etmemiz.Cennette ebediyen birlikte olabilmek için bu dünyada kısacık ayrılıklar yaşıyoruz.Sabredeceğiz beraber.Çünkü Allah swt sabredenlerle beraberdir.
  Ve yine cennetin en güzel , en yüksek odalarında firdevste karşılıklı tahtlarda benimle birlikte yaşamayı seçtiğin ve bunu kazanmak için benimle gayret gösterip çalıştığın için ben de sana teşekkür ediyorum.Bu dünyada olduğu gibi cennettede en güzel ve hoş nimetim olman dualarımla .Jazakallahu khair mücahidem.Rabbim senin canını kutlu bir şehadetle gülümsettirsin.
  Hayatın en sevdiğim yanı Mücahidem!!!!
  Eşin Ahmed Seyyaf.....

 2. Abdullah Yusuf

  Abdullah Yusuf İyi Bilinen Üye Site Emektarı Kullanıcı

  : (
 3. Ebu Katade

  Ebu Katade Misafir

  Rabbim eşine sabır versin daha yeni evlilerdi (bildiğim kadarı ile)
 4. abdulmuktedir

  abdulmuktedir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Allahu akbar.. Rabbim eşine sabır versin.Abi bunlar adamın hammaddesi harbi adam bunlar işte.
 5. coban6842

  coban6842 Üyeliği İptal Edildi Banned Kullanıcı

  cennettede birlikte olmayı çok arzuluyor .. maşaALLAH
 6. muhammed murat

  muhammed murat Üyeliği İptal Edildi Banned

  subhanallah Allah kuranda bakara suresi 216 diyor nefislerinizin hosuna gitmesede.. gercekden oyle insana sevdigini birakib cocugunu birakib gitmek insanin nefsine cok zor geliyor. hele esini seviyorsan bu daha zor.seytan insanin aklina neler getiriyor.ya ben sehit olunca baskasiyla evlenirse cocuguma baskasi babalik edecek iste boyle dusunceler geliyor insanin aklina.ama bilmeliyiz ki ya ise giderken kaza gecirirsek nolacak yine ayni seyler olmayacakmi o zaman. Allah bana esimle birlikde sehid olmayi nasib etsin.ben onun acisina dayanamam.Rabbim dualarimizi kabul etsin bana onun acisini gostermesin Allahumma amin
 7. Firak

  Firak İyi Bilinen Üye Kullanıcı

  SubhanAllah..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş