1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Selamu Aleykum Sonunda Kayıt Oldum

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında Nazenin34 tarafından paylaşıldı.

1. Nazenin34

Nazenin34 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Esselamualeykum. Bu siteyi sanırım 2009 yılınndan beri ciddi anlamda takip ediyorum. Hatta bir dönem çevreme takip linki o kadar çok attım "takip edin" dedim ki çoğu kişi sayfanın bana ait olduğunu düşünmüş. Üye olmam ise kısa bir süre önce gerçekleşti. Soru sorup selam vermem ise bugüne nasip oldu. Yani yeni değilim aslında yıllardır gizli kullanıcınızım :)
    Bu sitenin kapanmaması için hep dua ettim ve ediyorum. Paylaşım yapan müslüman kardeşlerimin hepsinden Rabbim razı olsun. İman ediyorum ki Rabbim bu ecirlerini zayi etmeyecek onları nasiplendirecektir. Duam ve temennim bu yöndedir. Rabbim sitenin de, ilmin de, faydalanacak kardeşlerinde daimiliğini versin. (Allahumme Amin)
  2. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykumselam ve rahmatullah foruma hoşgeldiniz
  3. Firak

Firak İyi Bilinen Üye Kullanıcı

Aleykum selam hoş geldiniz )
    Güzel dualarınıza amin diyelim Allah razı olsun.
  4. Mustafa Sabri

Mustafa Sabri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bundan sonraki mesajınız seneye olmaz inşeAllah :) şaka bir yana hayırlara vesile olsun.
  5. Nazenin34

:)) insaAllah.. hosbuldum kardesler
  6. MUTEFEKKİR

MUTEFEKKİR Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamun Aleyküm.

Nasılsınız? Siteye alışabildiniz mi?:uzgnm:
  7. Nazenin34

Aleykumselam. Sitenin yabancısi degilim kardes. Ilmi konuları yıllardır burdan takip ediyorum. Üyelerin ismine de yabancı değilim. Sadece şuan ben size yabancıyım :)
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş