1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ŞEYH'UL-İSLAM İBN-İ TEYMİYYE HAKKINDA HERŞEY(PDF) ÜCRETSİZ İNDİR !!

Konu, 'İslam Âkâidi' kısmında Umut muhacir tarafından paylaşıldı.

 1. Umut muhacir

  Umut muhacir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

    
  ŞEYH'UL-İSLAM İBN-İ TEYMİYYE HAKKINDA HERŞEY(PDF)
  ÜCRETSİZ İNDİR !!
  1450350_552134924874304_2074492214_n.jpg PDF İNDİR

  1450350_552134924874304_2074492214_n.jpg
 2. celaluddevle

  celaluddevle Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bu kitap Ebu Musa el medeni'nin kitabı, adama sormadan hangi yüzle kafana göre iki üç şey ekleyip koca kitaba kendi ismini yazıyorsun? Böyle terbiyesizlik olur mu? Adama sordun mu ben bunu yapabilir miyim diye? Ona buna artistlik yapacağım diye, milletin sırtından geçinip kitaba isim koyanlar, halis muhlis münafıktır.
 3. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  kardeş kapak resminde bahsetmiş olduğun ''ebu musa el medeni'' ismi yazılı neden bu şekilde hemen ithamda bulunuyorsun ?
 4. celaluddevle

  celaluddevle Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  ne demek ithamda bulunuyorsun? BU KİTAP SADECE EBU MUSA EL MEDENİ İSİMLİ KİŞİNİN. Bu adam kitabı almış, birebir tamamını kopyalamış, dibine kıyısına iki üç cümle eklemiş altınada sanki iki kişi yazmış gibi kendi isminide yazmış. Senin yazdığın bir kitap olsa, ben bu kitabı alıp bi iki şey alıp kitabın kapağına : "el_muhacir, celaluddevle" yazsam hoşuna gider mi? Alın kitabın orjinali burada : İmam İbni Teymiyye’yi öven 126 tane eski alimlerin sözleri | Ehli İlm
 5. celaluddevle

  celaluddevle Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  kitap adamın kitabı, senin kitabını alsa, sonuna birşey eklese copy/paste yapsa, kitap isminede iki üç kişi yazsa hoşuna gider mi?
 6. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  kardeş hoşuma gitmez ! yanlız demek istediğim yukarıda vermiş olduğu link zaten bozuk, bozuk olan bu içeriği nasıl oldu da bakıp kendi ismini yazmış dedin onu merak ettim ve ayrıca yukarda kitabın kapak resmi var orda da bahsetmiş olduğun yazarın ismi var,başka isim görmedim !

  istersen konuyu komple sileyim ?
 7. Umut muhacir

  Umut muhacir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  şimdi amaç nedir kardeşim İsim tartışması mı? ben emınım kı EBU MUSA EL MEDENI senın gıbı ısmın derdıne değil İlmin derdıne düşmüştür.Kıtap komple Ebu musa ya aıt değil,dERleme yapılmıştır;Eğer Derleme yapmak kıtabı sahıplenmek ise EBU MUSA EL MEDENİ de bu kıtapta REDDUL RAIF isimli kıtabı derlemiştir.YANI KITAP ONUN DEĞİL O DA DERLEMIŞTR.170.SAYFAYA KADAR EBU MUSA DERLEMISTIR.ONDAN SONRASINI Ö ERDISI.
 8. farkındayız

  farkındayız Islam-TR Üyesi Kullanıcı


  hakkaten . süreçte bazı gariplikler benim de dikkatimi çekti :)
 9. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin


  Allahdan kork. Bir insana kesinligi belli olmayan, yazan ya da derleyen kisinin kesin beyanati olmaksizin (velev ki olsa) nasil halis münafik dersin. Derhal ilgili üyeden özür dileyeceksin aksi halde haddini astigin icin forumdan uzaklastiracagim.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş