1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

Konu, 'Siteyle İlgili Soru ve Önerileriniz' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. "Guraba"

"Guraba" امنت بالله وكفرت بالطاغوت Üye

Hâlâ devam ediyor, şuan VPN ile bağlanıyorum. Akşam 18:30-19;00'dan beri ayni.
  2. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Dün verimerkezinde 10 dakikalik bir kesinti olmus ama düzeltilmis. Suan sorun yasayanlar nicin yasadiklarini henüz bulamadim.
  3. IsLaM4eVeR

selamun aleykum arkadaslar

bugün siteye erisimde sorun yasayanlar ne gibi sorun yasadiklarini maddeler halinde yazabilirler mi acaba.

Ummu Aişe
  4. Ebu İdris

Ebu İdris ... İslam-TR Üyesi Üye

Aleykum selam,

Siteye girmeye çalıştığımda otomatik olarak kitap-islam-tr.net diye bir sayfaya yönlendirildim ve hata verdi.
  5. IsLaM4eVeR

ahi cookieslerini silip tekrar siteye gir insaAllah gecmisi tümden temizlersen daha randimanli girebilir.
  6. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aynı sıkıntı bendede var cokileri sildigim halde
  7. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Anasayfaya tıklayınca kitap sitesine atıyor
  8. Şeriatu'l İslam

Şeriatu'l İslam İyi Bilinen Üye Üye

Bende de çokça yönlendirme yaptığınız için siteye erişim sağlayamıyorsunuz gibi bir yazı çıkıyordu
    Daha sonra da İslam tr kitaba yönlendiriyordu
  9. uKaB

uKaB İyi Bilinen Üye Üye

aksam baya bır surdu bu durum

ve hala mobılden gıremıyoruım

Net: ERR_too_many_redirects dıyor hata kodunda
  10. طالب بن عايد

طالب بن عايد إياك نعبد وإياك نستعين Üye

Aynı sorunu dün akşamdan itibaren yaşadım. Şuan sorun yok elhamdulillah.
  11. Esad

Esad Üye Üye

Dün akşam 19 gibi site kapalı gibi hata vermişti. 21:00 civarı otomatik https://kitap.islam-tr.net/ yönlendiriyordu. Sonra internet explorer dan denediğimde normal giriş sağladım. şimdi de chrome dan deneyince otomatik yine https://kitap.islam-tr.net/ sitesine yönlendirdi ama geçmişi silince problem çözüldü çok şükür.
    Bu arada siteye hiç giremediğim anda farkettim ki diğer sosyal paylaşım sitelerinde nerdeyse hiçbir şey güncel değil ve bianda tüm irtibatımız kopabilir Allah korusun. Bunun bir şekilde bir alternatifi olmalı gerek diye düşünüyorum.

Ayrıca şuanda (08.04.2019 saat 10:11) https://kitap.islam-tr.net/ ye girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum hem chrome da hem de explorerde :
    hata.png
  12. Ebu_musab

Ebu_musab Üye Üye

Dün öğlenden bu yana mobilde bende de aynı sorun var siteye ne zaman girmek istesem kitap.islamtr ye yönlendiriyor bilgisayardan girebiliyorum ancak
  13. asliaral

asliaral Yeni Üye İslam-TR Üyesi Üye

Selamun Aleykum.

Ben mobilden giriyorum ve bir sorun goremedim ancak ozel mesaj kismindan mesaj gonderme kalkti mi acaba?Cunku bende oyle bir menu gelmiyor artik.Bir uyeyi secerek denedigimde de ayni sekilde..
  14. Ummu Aişe

Ummu Aişe حسبي الله ونعم الوكيل Yetkili Kişi Site Admin

Aleykum selam kardeşim, evet 25 mesaja kadar olan üyeliklerde geçici kısıtlama var:

https://www.islam-tr.net/konu/ozel-mesajlar-yeni-uyelere-kapatilmistir.55117/
  15. asliaral

asliaral Yeni Üye İslam-TR Üyesi Üye

Sagol kardesim.
  16. KAYA

KAYA İyi Bilinen Üye Üye

Sabah siteye giriş olmuyordu bilginize
  17. Şeriatu'l İslam

Şeriatu'l İslam İyi Bilinen Üye Üye

Ben hala İslam tr.net ten giremiyorum. Serbest kürsü linki sen girebiliyorum
  18. KAYA

KAYA İyi Bilinen Üye Üye

Şuan sorun yok
  19. uKaB

uKaB İyi Bilinen Üye Üye

19,04,2019 gecesınden 20,04,2019 sabahına kadar sıteye hıcbırsekılde erısemedım.
    WEb sayfasını bulunamıyor hatası vardı.
    Sanırım server kaynaklı bu problem
    bu ara cokca artmaya basladı.
  20. IsLaM4eVeR

ahi tarihler dogru mu? suan gece yarisi degil mi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş