1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Su Aritma Cihazi Tavsiye ?

Konu, 'Üyeler Arası Soru - Cevab' kısmında Omer Faruk tarafından paylaşıldı.

1. Omer Faruk

Omer Faruk Ayın Üyesi Kullanıcı Ayın Üyesi

Bulundugum cevrede sularin kotu olmasindan dolayi su aritma cihazi ariyorum kullandiginiz tavsiye edebileceginiz bir cihaz varmi.

Dun biri geldi 1100 tl dedi arastirdim cihazin bedeli 350 tl 850 tl iscilik mi olur yaw

Ben kendim montaj yapacagim
    Kullananlar dan tavsiye istiyorum
  2. ebu omer el-talasi

ebu omer el-talasi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Saf su cihazi mi ariyorsun yani,
  3. Omer Faruk

Evet akhim piyasada cok urun var
    Ve hangisi daha basarili ve filtre konusundada hangisi daha bulunur bunlar onemli insanlarin %40 kullaniyor mutlaka sitede de vardir :)
  4. ebu omer el-talasi

ebu omer el-talasi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tamam akhi bizim başka bir iş için kullandığımız bir saf su uretme cihazi vardi başka bir ürün yaninda verdiler 300-400 lira bişey dir tahminimce geçen internette kendi saf suyunuzu üretin diye bişey vardi bi bak istersen :)
  5. Hatve

Hatve Islam-TR Üyesi Kullanıcı

5 filtreli alabilirsiniz hem bakımı çok masraflı değildir hemde arıtma cihazlarında standart olan 5 filtredir. Çaydanlığınız, tencereniz kireç falan tutmaz faydalı bir cihazdır tavsiye ederim.
  6. Hatve

Hatve Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Örnek; 5 Filtreli

7. HAMAS

HAMAS Islam-TR Üyesi Kullanıcı

8. Omer Faruk

jazakallahu hayr [​IMG]

su urunu arastırıyorum bırde aslında bmb kullanan varmı ?

RO-10 +Alkalin +Detox modeli su arıtma cihazı %100 doğal alkalin mineral taşları ve detox teknolojisi ile vücudunuzun pH ve mineral seviyelerini dengelemeye yardımcı olur. Toplam 7 filtre içeren cihaz, nano teknolojik membran filtre sayesinde üstün filtrasyon yeteneğine sahiptir. Eşsiz nitelikte lezzetli ve sağlıklı su üreten cihaz, suyunuza inanılmaz derecede sağlık katar.
    Alkalin filtre Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum gibi toplam 11 çeşit mineralden oluşup suyunuza doğal anyon ve katyon mineralleri katarken, 7,5 - 8,5 pH seviyesine yükseltir. Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkarırken, biriken toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.
    Elektrik gerektirmeden su üreten RO-10 +Alkalin +Detox modeli kilo vermeyi kolaylaştırır, hastalıkları önlemeye yardımcı olur ve yaşamınıza sağlık katar.

RO-10 +Alkalin +Detox Su Arıtma Cihazı Özellikleri:
    Toplam 7 filtreden oluşur (Alkalin ve Detox filtre içerir)
    Alkalin filtre %100 doğal minerallerden oluşup suyu 7,5 - 8,5 pH seviyesine yükseltir
    Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek vücutta toksin birikmesini engeller
    Toplam 11 çeşit mineral ile mümkün olan en sağlıklı ve lezzetli suyu üretir
    Çok özel iyonizer teknolojisi ile suda Detox etkisi yaratır
    12 Litre Tank
    Tezgah altında minimum yer kaplar
    Elektrik Gerektirmez
    1 yıl filtre ömrü (tüm filtrelerin yılda bir değişmesi gerekir)
    Yumuşak su üretir

Alkalin Filtre Özellilkleri:
    Vücuda gerekli mineralleri sağlar
    Vücut ph seviyesini dengeler
    Kemik erimesi/Diş çürümesi önler
    Yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı olur

Detox Filtre Özellilkleri:

Toksinlerin birikmesini engeller
    Metabolizmanızı hızlandırır
    Kilo vermenize yardımcı olur
    Enerji verir ve dinçleştirir

Fiyat 400