1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat
 3. Duyuruyu Kapat

Tağut TC. Ordusundan Küfür Kokan Anılar

Konu, 'Tağut' kısmında morueqq tarafından paylaşıldı.

 1. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Kullanıcı

    
  Selamun Aleykum

  Tağut TC. Ordusundan Küfür Kokan Anılar

  Aynı gün bok çukurlarına ve lağımlara sokup taciz etmeye başladılar. O gece 03:00’de yatıp Sabah 05:00’ de kaldırıldık. Sabah Koşu ve Jimnastiği yaptık, kahvaltıdan sonra Amerikalı SAT Bob Gallagher 1 nolu teftişlik elbiseler ile tabura gelmemizi söyledi. 5 dk. Sonra çakı gibi sıra geçtik. Subayların omuzlarında apoletler. Ast Subayların pazularında altın sırma Çavuş, Üst Çavuş, Baş çavuş rütbeleri parlıyordu. USA’lı SAT Er, stimy USA’lı kurs komutanından aldığı emirle Yüzbaşılardan başlayıp biz Ast Subaylara kadar hepimizin rütbesini söküp. Onbaşı olduğu halde Türk Yüzbaşılarının rütbelerini söktü. Kemal Şenyut hocamız ayaklarını açıp kollarını önünde kavuşturmuş ve dize “ Bu günden itibaren Allahınız benim” demişti. Bizde onun adını Allah takmıştık. Onu görünce Allah geliyor diye kaçacak, saklanacak yer arardık.Zira en büyük işkence, küfür ve ceza talimlerini o yaptırıyordu. Birde Amcamız vardı , Oktay Kızılyamaç Uncle (Amca) rolü oynuyor kurstan pes edip ( Quit) ayrılmayalım diye ara sıra moral verirdi. Oktay hocamız aynı zamanda yakın döğüş hocamızdı.Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları önünde. Gen. Kur. Bşk. Yaverinin elindeki tabancayı 2m. Uzaklıktan alınca Amerıkalı SAT’lar bile yakın döğüş Judo – Karate derslerini ona verdirdiler. Candemir Ast Subay en küçük rütbeli hoca olması dolayısıyle hep yüksek rütbeli subaylar üzerine oynar, onları taciz eder onların üstüne işer, küfür eder sinirlerimizi çelik gibi yapardı. Vietnam’a sonradan 5 kez katılıp Amerıkada en çok madalya alan savaşcı SAT olarak USA’da tarihe geçmişti.

  Cehennem haftaları denen bir hafta’da SAT’lara Özel işkenceler yapılırdı. Börlen dikenleri üzerinde çıplak süründürülür, ısırgan otları arasında mayo ile koşturulur, sürünürken popomuzdan sopa ile Taciz edilir ( Allahtan pantolon var üzerimizde) üzerimize işenir, “ daha hızlı orospular ” diye bağılırıldık. 2 gün sabah 02:30’da makinalı tüfek ve bomba sesleri ile uyandırıldık

  Özel Kuvvetler'e mensup personelin yeteneklerini artırmak üzere NATO üyesi ülkelerin özel birlikleriyle taktik ve teknik bilgi alışverişi, teknik malzeme ve müşterek eğitim alanlarında işbirliği yapılıyor.
  her yıl NATO tatbikatlarına kararlaştırılan oranda katılmaktadır. ayrıca dost ve müttefik ülke özel kuvvetleri ile yapılan mutabakata göre Türkiye' de veya kendi ülkelerinde müşterek eğitim yapmaktadır. özel kuvvetler komutanlığının her bir personeli silahlı kuvvetlerimizin bütün mensupları gibi yüreği vatan, millet ve Atatürk sevgisi ile dolu olup, görevini emir komuta zinciri içerisinde büyük bir özveri ile yerine getirme azim ve kararındadır.
  Bordobereliler ve SAT/SAS Komandolarmzn Srad Eitim Grntleri
 2. Musluman.

  Musluman. Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Bu kafirler Afganistanda Somalide Şimdi MAlide Küfrün Uşakları İle Beraber Müslüman Halkı Şehit etmektedirler.Görün artık bunları Tsk ya Peygamber ocağı diyen ey gerizekalı Akpliler ve diğerleri....
 3. SubhanAllahilAzim

  SubhanAllahilAzim Üyeliği İptal Edildi Banned

  Kari kilikli fransiz & turk askerlerini mali deki mucahid kardeslerimiz cig cig yerler insallah
 4. Ansar1

  Ansar1 Üyeliği İptal Edildi Banned

  Aynen aklimdakini soyledin SubhanAllahilAzim kardesim. JazakAllah Khair :))
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş