1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

TAM 8 CİLTLİK HAVAS VE DUA KİTABI

Konu, 'İslami Kitaplar - Online Kitap Oku' kısmında nirvana01 tarafından paylaşıldı.

1. nirvana01

nirvana01 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

her yerde ve kitapçılarda kolay kolay bulamıyacağınız piyasa değeri 400 500 lira arası bir eser içersinde çeşitli önemli ve büyük duaların yanısıra yıldızname ve burçlarla ilgili bir çok şeyden bahsetmekte.

-----

ABDULMUİZZ FİDA:

EY MÜSLÜMANLAR: BU KİTAP TAM BİR SAPIKLIK, ŞİRK VE BÜYÜ KİTABIDIR. KİTABIN ADI "GİZLİ İLİMLER", ÖYLE GİZLİ Kİ ALLAH VE RASULUNUN BİLE (HAŞA ) HABERİ YOK(!)
    İÇİNDE İNSANI CEHENNEME GÖNDERECEK PEK ÇOK YAHUDİ SAPIKLIKLARI BULUNMAKTA, HAVAS, EBCED CİFİR, PEYDAHLANMA DUALAR, YILDIZNAME, BURÇLARA BAKARAK HABER VERME, V.S. DENEN SAPIKLIKLAR İSLAMDAN BERİDİR.
    ZATEN BU KİTABI BURAYA YAYINLAYANIN NİKİNE BAKARSANIZ DİNİYLE OLAN BAĞINI ÇÖZERSİNİZ.....
    SUBHANALLAH

2. abdullah11

abdullah11 Misafir

Yani küfür şirk ne varsa dolu bu kitap diyorsun he
  3. yuhanna

yuhanna Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ii günler ben bu kitabı satın almak i stiyorum litfen bana mail cekin adresim bu ......edit....... kitapla ilgili bilgi de verirseniz memnun olurum
  4. yuhanna

fiyatı sorun deyıl cvp bekliyorum
  5. yuhanna

ii günler ben bu kitabı satın almak i stiyorum litfen bana mail cekin adresim bu kitapla ilgili bilgi de verirseniz memnun olurum
  6. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

7. Habibullah

Habibullah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

insanlar bir türlü öğrenemedi tevhid inancının olmadğı yerde duanın havada kalacağını ama illa amelleri yapmadan dua ile yalvarmak kolaylarına geliyor ......
  8. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

ABDULMUİZZ FİDA:

EY MÜSLÜMANLAR: BU KİTAP TAM BİR SAPIKLIK, ŞİRK VE BÜYÜ KİTABIDIR. KİTABIN ADI "GİZLİ İLİMLER", ÖYLE GİZLİ Kİ ALLAH VE RASULUNUN BİLE (HAŞA ) HABERİ YOK(!)
    İÇİNDE İNSANI CEHENNEME GÖNDERECEK PEK ÇOK YAHUDİ SAPIKLIKLARI BULUNMAKTA, HAVAS, EBCED CİFİR, PEYDAHLANMA DUALAR, YILDIZNAME, BURÇLARA BAKARAK HABER VERME, V.S. DENEN SAPIKLIKLAR İSLAMDAN BERİDİR.
    ZATEN BU KİTABI BURAYA YAYINLAYANIN NİKİNE BAKARSANIZ DİNİYLE OLAN BAĞINI ÇÖZERSİNİZ.....
    SUBHANALLAH

Bu cildi indirip inceledim . İçinde küfür , şirk , hurafe , büyü , ebced havas denen sapıklıklardan başka bir şey göremedim . Bu sapık kitabın linkini kaldırarak insanların şirke küfüre girerek büyü ve sihre bulaşmalarını engelliyorum.
  9. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

RABBİM bu kitabı bastıranada,yayınlayanada,tavsiye edenede lanet etsin

İnsanlar az bir paha karşılığı neler yapıyor :(
  10. Muaz ibni Cebel

Muaz ibni Cebel Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Dun yok yarin belli degil gun bugundur diye dusunen bi zihniyetten ne beklenir.. Allah Ummeti-Muhammede suur versin..
  11. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ahi bunu yeni fark ettim Abdulhak ahinin yapmış olduğu çalışmanın altına yorum yapmış kitabın sahibi
  12. emre ugur

emre ugur Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bu konulara bir zamanlar düçar olan çok insan gördüm, ya akıllarını kaybettiler ya da (haşa)"benim allahım ankara'da" tarzı küfür sözlerini söylediler. Allahım sen bizi koru, Allah tekrar bu sitede böyle bir şirkin bulunmasını engelleyen kardeşlerimden razı olsun.

selam ve dua ile
  13. S.Demirkıran

S.Demirkıran لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا Kullanıcı

havas sapıklıktır..ıcınde bırcok yahudı muhtavası şirk ıceren seyler barındırır.aklı yerınde dınını bılen bır muslümanın cınlerle ıletısımın,yardım almanın sırk oldugunu ıdrak etmesı lazımdır.cınlerle ınsanlar bırbırlerıne fıtnedır..Allah muslümanları boyle sapkınlıklardan korusun..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş